eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Es-Es Dizisi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8485868788 238>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı esgres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2009 saat 12:05
Alıntı yapılan es-suat-es

Alıntı yapılan akf

Dizide tek artı, adının Eses olması. Derya Alabora'nın dışında ne oyunculuk, ne senaryo hiç bir şey yok. Kalitesiz, beş para etmez dizilerden sadece biri.

Dizinin adı başkent olsa böyle yorumlar yapmazdın herhalde çekemeyenler anten taksın bir şeyi beğenmeye bilirsin ama b..k atmakta olmamış.

onun yorumu bu. bu kadar saydırmaya gerek var mı.Filmi beğenmemiş görüşünü söylemiş asıl suç senin gibi küfür edenlerde film eskişehiri tanıtıyor o bile yeter her defasında eskişehir adı geçiyor eskişehirde geçecek artık ve görüntüler süper diziyi 2 bölümdür izliyorum süper
Yukarı
kktc_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Volkan
Yer: Kıbrıs
  Alıntı kktc_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2009 saat 12:11
Alıntı yapılan akf

Dizide tek artı, adının Eses olması. Derya Alabora'nın dışında ne oyunculuk, ne senaryo hiç bir şey yok. Kalitesiz, beş para etmez dizilerden sadece biri.

Olur mu cnm öyle şey. Sinema dalında birçok ödül almış Berk Hakman'ı es geçiyorsun. Keza Ahmet Rıfat Şungar o da birçok dizide rol almış bir isim. Gayet de tecrübeliler sanırım haberin yok dizide kimlerin oynadığından.
Çıkmasa gecelerim sabaha
ölürüm o siyah kırmızına
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesim-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2009 saat 12:13
film 10 numara Clap
ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
thefasfis Liste gör
Deneyimli Yazar

hasan h. harman
  Alıntı thefasfis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2009 saat 12:36
ali onur özdemir arkadaşım kusura bakma dalgınlıktan dolayı eksik okudum galiba, kusura bakma
Siyah yıldızlı, Kırmızı şimşek
http://esesfasfis26.spaces.live.com/default.aspx

Yukarı
bilaltopal Liste gör
Yazar

BİLAL
Yer: Turkey
  Alıntı bilaltopal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2009 saat 12:48
Fılmı bende begenmedım.
SEVDAMIZ ESKISEHIR
Yukarı
kırmızısimsek_26 Liste gör
Yazar

Emin
  Alıntı kırmızısimsek_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2009 saat 13:00
Arkadaşlar Filmin daha başı bu kadar eleştiri için erken değilmi ? Bakalım film nasıl devam edecek, açıkcası ilk bölümleri benim hoşuma gitti ve izledim. İşin aslına gelincede İçinde Es-Es geçmesi ve filmde Eskişehiri görmek bile bazı basitlikleri silip geçiyor.
Bu tip projelere olumlu yaklaşmamız  Eskişehirimiz için daha faydalı olacaktır
http://digitalabonelik.com/
ProES Digital
Kırmızı Toprak Mh. Basın Şehitleri Cad. No:42 / B
Eskişehir Digitürk Yetkili Bayi ve Servis
Tel:0222- 333 01 01
Yukarı
kyperan26 Liste gör
Usta Yazar

murat
  Alıntı kyperan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2009 saat 13:38
tartışma ortamı olmadan vakit geçiremeyen bir aile olduk forum olarak, bakıyorumda şöyle yazılanlara Emre ANGI kardeşim gibi olaylara pozitif yaklaşan çok fazla insan yok. ne bekliyorsunuz ki bu diziden, dizinin bir bölümünün eskişehir maçında geçmesini mi? , ben hatırlamıyorum hiç bir dizide stad sahnesi olduğunu, bir tek birol güven dizilerinde ana karakterlerin tuttuğu takım baskın bir şekilde işleniyor. ( o da bejeke ) Olay şehrimizde, üniversitemizde geçiyor. bundan büyük ne olabilir ki bir şehrin reklamı? iki bölüm sonunda yeterince de övgü aldı şehrimiz senaryo içinde. unutmayın ki bu dizi adı ESES olmasına rağmen ulusal olması gereken bir dizi ve belli ölcülerde genele hitap etmesi gerekiyor. ama seneristte demiş galiba, Eskişehirde dizi çekipte Eskişehirspor'dan bahsetmemek olmaz diye ama bu, bölüm veya bölümler içinde bir iki sahnede yapılacak övgüler ile olur heralde. milleti gereksiz beklenti içine sokmayalım. çabuk alevleniyoruz ve bu beklentiler ileride gereksiz yerlere varabilir, ondan sonra bu dizide elden uçmasın.
Yukarı
kirmizi Liste gör
Yazar

hgorgulu
  Alıntı kirmizi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2009 saat 13:44
İnsanların isminden dolayı diziden ne beklentileri var bilemiyorum. Bir diziyi beğenir veya beğenmezsiniz. Ama eleştirinin dozajını kaçırmazsınız. Bu dizi bir gençlik dizisi ve öğrenci ortamlarını kapsıyor çokca da. İsminin Es-Es olmasıda dışarıda özellikle gençler arasında Eskişehirimize kısaca bu isimle hitap edilmesinden dolayı.
Sonuçta konu ne olursa olsun, şehrimizin tanıtımına artı puan kattığı kesin. Sırf bu sebeple diziyi beğenmeyenler aslında anlamayanlar susarsa daha iyi iş yapmış olurlar.
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2009 saat 14:27
Beğenmeyen izlemesin kanaldde belki kafkaf diye dizi başlar onu izlersiniz
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2009 saat 14:32
Alıntı yapılan ForzaEskisehir

Bu dizi bütün Türkiyede izlenen bi dizi sadece Eskişehirliler izlemiyor
Zaten öyle olsa dizi tutmaz ve bitirirler
O yüzden Herkes nasıl beğenecekse o şekilde yapılmalı

Herkes çok beğeniyor Oğuzhan kardeşim Smile Şehir dışından kimle konuşsam bu diziyi söylüyor bana Tongue Buda beni gururlandırıyor Smile

Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8485868788 238>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır