eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Es-Es Dizisi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7677787980 238>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SaMeT Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: SSCB
Online Durum: Offline
  Alıntı SaMeT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2009 saat 18:13
Liseli kızlar gibi onu seviyorum ay sucok tatlı yok buna asık oldum demeler baslamıs forumda burası bilmem farkındamısınız ama Eskişehirspor sitesi forumun şirazesi iyice kaydı..
Eskişehirspor bir din'dir..İdeolojidir..

isyan Ateşiyiz biz yanarız alev alev

Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
Yer: Eskişehir
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2009 saat 18:36
Dizide Hafif Eskişehirspor Lafı Geçmezse Bu Konunun Kapanması Yakındır
Yukarı
oFa-eSeS Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Faruk
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı oFa-eSeS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2009 saat 18:51
Alıntı yapılan santi

Alaz eses maçına bekliyoruzzzzzzzz

LOLLOLLOL Alemsin Batuhan abi .. Bakalım birdahaki bölümde N'apacak Uras , Büyük bir ihtimalle hoca kurtarır onu ama .. bekliyoruz Smile
öLüMüNe eSeS !
Yukarı
CyberSheyTaN Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Ertuğrulgazi
  Alıntı CyberSheyTaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2009 saat 18:53
Alıntı yapılan oFa-eSeS

Bakalım birdahaki bölümde N'apacak Uras , Büyük bir ihtimalle hoca kurtarır onu ama .. bekliyoruz Smile

İçeri atılcak bi durumu olmadığına göre bence karakola götürürler ifadesini alıp bırakırlar nasıl olsa Urasın şahidi çok. Bu arada Ertuğrulgazideki karakola götürcekler galiba orda çekim vardı bi ara Smile
Yukarı
oFa-eSeS Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Faruk
  Alıntı oFa-eSeS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2009 saat 18:57
Alıntı yapılan CyberSheyTaN

Alıntı yapılan oFa-eSeS

Bakalım birdahaki bölümde N'apacak Uras , Büyük bir ihtimalle hoca kurtarır onu ama .. bekliyoruz Smile

İçeri atılcak bi durumu olmadığına göre bence karakola götürürler ifadesini alıp bırakırlar nasıl olsa Urasın şahidi çok. Bu arada Ertuğrulgazideki karakola götürcekler galiba orda çekim vardı bi ara Smile

Cihat abi deseydin figüran olayım ben diye , taksaydın es-es atkısını , giyseydin formayı geçseydin kameranın önünden LOL
öLüMüNe eSeS !
Yukarı
CyberSheyTaN Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Ertuğrulgazi
  Alıntı CyberSheyTaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2009 saat 18:59
Alıntı yapılan oFa-eSeS

Alıntı yapılan oFa-eSeS

Cihat abi deseydin figüran olayım ben diye , taksaydın es-es atkısını , giyseydin formayı geçseydin kameranın önünden LOL

Kardeşim gittim ama yetişemedim ben gidene kadar çekim bitmiş Smile 20 TL veriyolarmış ona yanıyom ben LOL
Yukarı
oFa-eSeS Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Faruk
  Alıntı oFa-eSeS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2009 saat 19:01

Alıntı yapılan oFa-eSeS

Alıntı yapılan oFa-eSeS

Kardeşim gittim ama yetişemedim ben gidene kadar çekim bitmiş Smile 20 TL veriyolarmış ona yanıyom ben LOL

LOLLOL ..20 TL verildiği öğrenilirse setin olduğu yerler yol geçen hanına döner benden demesi ..
öLüMüNe eSeS !
Yukarı
trym Liste gör
Yazar

Ozan
  Alıntı trym Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2009 saat 19:31

20 lira azmış :d köprüde 30 veriolardı ggaliba. 26 lira versinler oynarım :d

Eskişehirli isen gurur duy , Değilsen İtaat Et

Yukarı
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-suat-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2009 saat 20:42
Bence ESES in maç biletlerini versinler figüranlık yapanlara valla hiç sıkıntı çekmezler figüran bulmakta LOL
...
Yukarı
mert.ES Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert
Yer: Eskişehir
  Alıntı mert.ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2009 saat 21:26
3.Bölüm Özeti
Uras, katıldığı partide Koray'ı korumak için giriştiği kavga sonucunda göz altına alınır. Uras için endişelenen İrem, Gürel'e yaptığı pisliği temizlemesini ve Uras'ı ordan çıkarmasını söyleyerek resti çeker.

İstemeyerekte olsa karakola giden Gürel'i orda büyük bir sürpriz bekler.
Gürel eline geçirdiği bu önemli kozu kullanmakta gecikmez.

Işık ise, Uras'a burs ayarlamak için uğraşmaktadır. Bunu yapabilmesi için ezeli rakibi Kenan'ı razı etmesi gerekmektedir. Kenan elinden geleni ardına koymaz ve sonunda Işık'ı tuzağa düşürmeyi başarır.

Hem yaşadığı utanç hem de Işık'ın başına gelenler Uras'ı çok üzer. Selmin ise, olanlardan habersiz Azmi'den aldığı borç parayı Uras'a göndermeye çalışmaktadır.. Malları bulup Azmi'nin köleliğinden kurtulmak ve kardeşine iyi bir ders vermek isteyen Tercan, sonunda Uras'ın izini bulur.

Kirli geçmişi Uras'ın peşini yine bırakmamıştır. Yola çıkmıştır bir kız, geri dönecek midir? Bütün kapılar bir bir yüzüne kapanmaktayken, başını dik tutup kendinin koruyabilecek midir? Işık'ın desteği ve inancı, Uras'ın baş koyduğu bu yolda inatla yürümesini sağlayabilecekmidir?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7677787980 238>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,313 saniyede hazırlanmıştır