eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Es-Es Dizisi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7273747576 238>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
Online Durum: Offline
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2009 saat 19:13
Volkan haklıymışsın kardeşim , simdi youtube'dan açtım bi daha izledim de hakkaten orası çiğbörekevinin yanındaki bina çam-kur inşaat mı neydi orası Smile Ne bileyim diziyi izlerken hiç dikkatimi çekmemişti LOL

ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2009 saat 19:14
2 bölümüde dÜn izledim, gerçekten çok hosuma gitti, insallah devam eder Smile
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2009 saat 22:34
2.bölüm tekrarı şu an başlıyor...

Dizi gerçektende güzel ama keşke Uras ile İrem'in performansları daha iyi olsaydı.Ouch
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
albayrak Liste gör
Yazar

semih albayrak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı albayrak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2009 saat 22:51
eses dizisini dün akşam seyredemiyenler için şimdi ATV'de başladı!!!
amigo orhan'ın torunlarıyız...
Yukarı
redES Liste gör
Deneyimli Yazar

Erdinç AKCIN
Yer: Isle Of Man
  Alıntı redES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2009 saat 22:57

Belalı baldız'dan sonra seyrettiğim 2. dizi. İlk bölümü kaçırdım tabiki. İsmi seyrettiriyor, içerikten fazla anlamam.

Ekranın sağ altında ES ES hecelerinin arasında dün geceki bölümde sanki çizgi vardı. (ES-ES)şu anda yok.  Az önce tekrar çizgi geldi (-)
Takıldım ben bu çizgiye :)
   Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...
Yukarı
es_bil Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ergim İMAN
Yer: Turkey
  Alıntı es_bil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2009 saat 23:34
Yerel seçimler öncesinde iktidar partisi mnesupları "eskişehir büyükşehir belediyesi iktidar partisi ile aynı olmazsa, eskişehir kaybeder" şeklinde beyanat veriyorlardı. Eskişehir halkı bu tehditkar uslübu değil sağduyuyu tercih etti. Ve iktidar partisi mensuplarının kehaneti tutmadı. Eskişehir şu anda Türkiye nin yıldızı ve Ankara'dakilker ağızları açık Eskişehir'i izliyorlar, hem dizlerden, hem filmlerden, hem de haberlerden hem de organizasyonlardan.

Seçimler öncesi Yılmaz hoca ya çamur atmaya kalkan ATV, şimdi Yılmaz hocayı ve Eskişehir i övücü bir diziyi yayınlıyor, bu şunun göstergesi bazı kafalar bazı şeyleri anlamaya başladılar, öyle tehditle, zorlama ile yönetilemeyeceğini anlıyorlar, bu inşallah diğer şehirlerimize de yayılır.

Eskişehir hakikaten bir tarih yazıyor, Yılmaz Hoca ve ekibi seneler sonra tarih kitaplarında yer alacak şeyler yapıyor, ne kadar şanslıyız ki bu yazılan tarihin göbeğinde bizler yaşıyoruz, bu günlerimizin kıymetini bilmek lazım...
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2009 saat 23:46
Aha Uras tramvayda aktarmayı yanlış yaptı..LOL

Önce Kanatlının önündeydi Anadoluya doğru giderken birden Reşadiyenin orda görüldüler.Sonra Eczacılıktan çıkması ise esbiletinin bol olduğunu gösteriyor. 3.bölümde otobüse binipte esbileti dııııt diye ötünce "ücreti karşılığında esbileti olan var mı" derse dizi tam gerçek olur.LOL
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2009 saat 08:41
Dizi çok güzel, Eskisehir reklami sadece Big%20smile
Erdal Besikcioglu yine müthis oynuyo Clap
Yukarı
nrcrew Liste gör
Deneyimli Yazar

gökhan
Yer: eses
  Alıntı nrcrew Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2009 saat 08:44
Alıntı yapılan Dorylaion

Aha Uras tramvayda aktarmayı yanlış yaptı..LOL

Önce Kanatlının önündeydi Anadoluya doğru giderken birden Reşadiyenin orda görüldüler.Sonra Eczacılıktan çıkması ise esbiletinin bol olduğunu gösteriyor. 3.bölümde otobüse binipte esbileti dııııt diye ötünce "ücreti karşılığında esbileti olan var mı" derse dizi tam gerçek olur.LOL

evet ya bi baktım esparka doğru gidiyorlar bida baktımm reşadiye ye gidiyorlar eskişehir turu heraldeSmileSmile

Yukarı
apples26 Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı apples26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2009 saat 08:58
dizi çiğbörek evinin 2 yan apartmanındaki evde çekiliyor.

Süper bi r eskişehir reklamı oluyor.

Bursalı ,denizli ve izmirli arkadasslara neden iziz,denden yada burbur dizisi yok dediğimde deliriyolarLOL
ESES YAŞAMA SEVİNCİDİR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7273747576 238>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,561 saniyede hazırlanmıştır