eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yenilsen de Yensen de ESES

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 71>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
alperesk Liste gör
Yazar

ALPER
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı alperesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2009 saat 10:33
Alıntı yapılan omer26

Tüm eleştri ve önerilerinize göre bundan sonraki programlarda kendime yön vermeye çalışacağım. Ayrıca 1 Eylül 2009 tarihinde Eskişehir'de yeni görevime başlayacağım için içimde hem memleket sevinci hem de BKŞ'den ayrılmanın burukluğu var. Bu tarihten sonraki hafta içi programlarına NTVspor'un seçimlerine göre BKŞ'den gönüllü blog yazarı olan arkadaşlarımız katılacak. Ben hafta sonu programlarına katılacağım.

İzleyemeyenler ve kaydetmek isteyenler için bugün saat 13:10'da programın tekrarının yayınlanacağını hatırlatalım.   

Eskişehir e ve Eskişehir liye yakışır bir şekilde bizleri temsil ettiğin için teşekkür ederiz eminim ki senin yerine programa kaltılacak olan arkadaşlarda bizleri en iyi şekilde temsil edecektir
yeni görevinde başarılar dilerim
"Meftunuyuz Hayranıyız"
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2009 saat 10:34
Alıntı yapılan alperesk

Alıntı yapılan kadirgulen

Geçen sene Bursa deplasmanında çiçek dağıtma muhabbetimizi kız isteme muhabbetine benzeterek bizi tiye alan BJK'li çok sevimsizdi. Keşke daha sert bir şekilde cevap verebilseydin Ömer.

Bejekelinin çok hoşuna gittiyse Dolmabahçede de dağıtırız çiçek İstanbul büyük yer kız orada Bursa dan daha fazladır

Geçen sene Bursa'da karanfil dağıtma amacımız, oranın kızlarına sevimli gözükmeye çalışmak değildi.
KKŞ
Yukarı
alperesk Liste gör
Yazar

ALPER
  Alıntı alperesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2009 saat 10:43

Alıntı yapılan alperesk

Geçen sene Bursa deplasmanında çiçek dağıtma muhabbetimizi kız isteme muhabbetine benzeterek bizi tiye alan BJK'li çok sevimsizdi. Keşke daha sert bir şekilde cevap verebilseydin Ömer.

Bejekelinin çok hoşuna gittiyse Dolmabahçede de dağıtırız çiçek İstanbul büyük yer kız orada Bursa dan daha fazladır

Geçen sene Bursa'da karanfil dağıtma amacımız, oranın kızlarına sevimli gözükmeye çalışmak değildi.

Ben onu kast etmedim onu kast eden bejekeli ben bejekelinin anladığı şekilde cevap yazdım eğer onlar bursa ya görücüye gittiğimizi düşünüyorlarsa bejekeyede görücüye gideriz bekar erkeğimiz çok nasılsa
"Meftunuyuz Hayranıyız"
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2009 saat 10:53

Sevgili Ömer farkını ve farkımızı seyreden anlamıştır. Kalite belli... 

Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
Yer: Turkey
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2009 saat 11:22
evet, bejekeli tam bir maganda gibi konuya yaklaştı... orada ömer kardeşimiz nezaket kuralları çerçevesinde kız isteme durumu dışında da insanlara çiçek takdim edilebileceğini keşke istanbul ayılarına hatırlatsaydı... sadece kız isteyenler çiçek satın alsaydı tüm çiçekçiler aç kalırdı, ama gel de bunu istanbul ayısına anlat, eskişehire gelin de medeniyet öğrenin...
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
omer26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Ünal
  Alıntı omer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2009 saat 20:46
Katıldığımız ikinci programın videoları:

1.Bölüm:http://video.yahoo.com/watch/5782707/15143660

2.Bölüm:http://video.yahoo.com/watch/5783490/15145513
BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com/
Yukarı
esk.asımpasa1921 Liste gör
Yazar

3n35 apaci
Yer: kasımpaşa
  Alıntı esk.asımpasa1921 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2009 saat 21:05
ömer agavey kasımpaşadan bahsettimi ?
ßu Semt böLe aşk qöRmedi..!eses-paşa
Yukarı
omer26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Ünal
  Alıntı omer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2009 saat 21:11
Alıntı yapılan esk.asımpasa1921

ömer agavey kasımpaşadan bahsettimi ?

Güzel kardeşim mutlaka söz edeceğiz yeri geldiğinde. BKŞ'den olduğum için maçlarınıza da çok geldim geçen sezon.
BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com/
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2009 saat 21:14
İstanbul medyası ve yanlı federasyon Anadolu Kulüplerinin Hakkını yedikçe... Ülkede sadece 3 takım varmış gibi lanse edilip yeni nesillere bu empoze edilirse.... Haksız şampiyonluklar alınırsa... Sahtekar şampiyonlara GERÇEK şampiyonlar FARK yapar!!! 8 Atar!!! (İçimden geldi yazmak oh be rahatladım)
Belki Bir Gün!
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2009 saat 00:09
Alıntı yapılan StS

İstanbul medyası ve yanlı federasyon Anadolu Kulüplerinin Hakkını yedikçe... Ülkede sadece 3 takım varmış gibi lanse edilip yeni nesillere bu empoze edilirse.... Haksız şampiyonluklar alınırsa... Sahtekar şampiyonlara GERÇEK şampiyonlar FARK yapar!!! 8 Atar!!! (İçimden geldi yazmak oh be rahatladım)

Çok iyi yazmışsınız az bile söylemişsiniz.Bu ülkede bu durum değişmedikçe futbolumuzun gelişmesi çok zor.

Örneğin İngilterede futbol seviliyor,her maçbütün stadlar full.Ancak bizim ülkemizde kazanmak seviliyor.Bu anlayış değişmeli.
Biz EsEsimizi seviyoruz,futbolu seviyoruz yenilsede yensede süper ligde 2bde yağmurda çamurda maça gidiyoruz....Bizim gibi futbola ve takımına aşık kentler çoğalırsa bişeylerin değişeceğine inanıyorum...
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 71>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,492 saniyede hazırlanmıştır