eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sinema [Vizyondaki Filmler]

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 43>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
cetho26 Liste gör
Yazar

mehmet
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı cetho26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 21:45
Alıntı yapılan eski_ESES_li

• eseslimali

eseslimali

O bir Profesyonel

Bu haftaki puanı 11.994

Bu Hafta 70 yorum yapmış

Tebrikler kardeşim. Smile
Teşekkür ederim 3.lüğe inmiştim ama tekrar birinciyim ana sayfaya koydum ESESimiSmile

http://www.sinemalar.com/

• Haftanın Birincisi
    • eseslimali

eseslimali

Seviyesi: Profesyonel

Bu Haftaki Puanı: 34.943

• NE ZAMAN GOOL DİYE AYAĞA KALKSAK..ELİNDE OFSAYT BAYRAĞI İLE YİNE BEKLİYOR HAYAT!
    Yukarı
    serdareses Liste gör
    Usta Yazar

serdar
      Alıntı serdareses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 21:51
    tebrikler ve teşekkürler kardeşim
    KI KI KIZILCIKLI...
    Yukarı
    Özer Liste gör
    Usta Yazar

Özer
    Yer: Eskişehir
      Alıntı Özer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2009 saat 01:16
    Arkadaşlar demin Goal Serisinin 3 cüsü olan Goal 3'ü izledim...

Goal 1-2'nin aksine o kadar kötü bir film olmuşki böyle bir film inanın beklemiyordum..

Başrol oyuncusu Santiago Munez tamamen 3-4 plana itilmiş...İngiltere Milli takımının reklamı yapılmış gibi bir şey olmuş..
    Benden size uyarı boşuna zaman harcamayın derim:)
    Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !
    Yukarı
    omerbihlar Liste gör
    Usta Yazar

Ömer Bıhlar
      Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2009 saat 01:23
    Alıntı yapılan Özer

Goal 1-2'nin aksine o kadar kötü bir film olmuşki böyle bir film inanın beklemiyordum..

Başrol oyuncusu Santiago Munez tamamen 3-4 plana itilmiş...İngiltere Milli takımının reklamı yapılmış gibi bir şey olmuş..

Özer bu sefer hangi takımda oynuyor Munuez. Real Madrid'de mi yine? Bir de o Meksikalı değilmiydi, İngiltere Milli Takımı ne alaka? Big%20smile
    Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
    Ömer Bıhlar
    Yukarı
    es_PaSHa Liste gör
    Deneyimli Yazar

Kadir Cem AKBAY
    Yer: Bursa
      Alıntı es_PaSHa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2009 saat 01:26
    Alıntı yapılan omerbihlar

Alıntı yapılan Özer

Özer bu sefer hangi takımda oynuyor Munuez. Real Madrid'de mi yine? Bir de o Meksikalı değilmiydi, İngiltere Milli Takımı ne alaka? Big%20smile

hakkaten ya eleman meksikalıydı... İngiliz Milli takımı ne alaka? ya bir filmi tadında bırakcan birde mesela green street hooligans'ın 2.de berbat olmuş ilk filmle pek alakası yokmuş... arkadaş izlemiş, alakası yok berbat olmuş dedi bende izlemedim ikincisini...
    Yukarı
    Özer Liste gör
    Usta Yazar

Özer
      Alıntı Özer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2009 saat 01:52
    Alıntı yapılan omerbihlar

Alıntı yapılan Özer

Ömer;
    Filme izlemeye başlıyorsun direk film çekimi gibi bir şeyle başlıyor saçma..Sonra Dünya Kupası 2006 Almanya'da İngilte'nin maçlarında oynamış 2 tane SAHTE adam koymuşlar bu sefer onlar başrolde..Normalde bizim Anadolu Çocugu Santiago 3-4 plana atılmış...Hiç kulupleriyle ilgili sahne yok..Bide o yetmezmiş gibi Santi kaza geçiriyor falan çok kötü olmuş...1 ve 2 yi izledikten sonra ne umutlarla izledim ama ÇOK kötü geldi...

Yeşil Sokak Holiganları'nın aslında 2.si güzel ama adamlar öyle bir filmle giriş yaptılarki 2.sinde herkez daha güzel şeyler beklerken beklentilerin altında kaldı...Kalmasıda normal 1.film öyle böyle değildi durup durup izleyeceksin o filmi...
    Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !
    Yukarı
    eseskolik Liste gör
    Yazar

Ferdi
    Yer: eskişehir
      Alıntı eseskolik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2009 saat 03:31

Usta filmini izlemeyen arkadaşlar muhakkak izleyin , eskişehir ve esesimizin ne kadar güzel olduğunu bir kez daha göreceksiniz hatta tekrar aşık olacaksınız afişinde de yazdığı gibi Wink
    biz eski-şehirliyiz oleyyy
    Yukarı
    ESPANA Liste gör
    Usta Yazar

ÖMER
      Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2009 saat 19:19
    Nefes Fragmanı-İçtima   http://www.youtube.com/watch?v=A-xSevPVb18

"Nefes" filmi 16 Ekimde sinemlarda olacakmış.Keşke  şimdi vizyona girseydide başımızdakilerin  şu Kürt açılımı denen zırvanayı kesselerdi.

Renktaşlarımın özellikle şu içtima sahnesini bir kere olsun izlemesini rica ederim.
    Acaba bu fragmanları izleyipte gözü dolmayan , kalbinde bir acı hissetmeyen,ağlamayan varmıdır.

"VATAN SAĞOLSUN , MEMLEKET SAĞOLSUN."
    FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
    Yukarı
    Mc_PrOdAtOr Liste gör
    Usta Yazar

BoŞNaK
    Yer: GöKMeYDaN
      Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2009 saat 16:15
    '17 yeniden'   komedi sevenler için güzel bir film;)  şu aralar alt yazılı olarak da bulabilirsiniz yakında umarım türkçe dublajı çıkar..
    ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
    doğuş Liste gör
    Deneyimli Yazar

Doğukan can
      Alıntı doğuş Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2009 saat 16:24

filmlerii bu linkten takip edebilirsiniz bilgi edinebilirsiniz canlı destek bölümünden

www.dogusvideo.net 

sevinmek için sevmedik
    Yukarı
     Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 43>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
    Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır