eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıSpor Programlarında Es Es

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 233>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2007 saat 14:07
iyide daha dünkü futbolcumuz tv ekranıan çıkarda seyirciyi azarlar gibi: "haftaya maç dsmart tan yayınlanacak sakın ha maçı tv veriyor diye trübünleri boş bırakmayın " mesajı vermesi bence hiç şık olmadı..duyanda ne düşünür kimbilir..
Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2007 saat 17:53
show tvde 6 pas diye bir program var. dün akşam o programı izlerken duydum çok gıcıklandım bilmiyorum kimi ne kadar ilgilendirir ama paylaşmak istedim. programın yorumcularından trabzonlu olan serdar bali trabzon şehrinden aldıgı tepkilerden bahsediyodu işte ben trabzonun efsanevi kadrosunda olmama ragmen şehirden tepki alıyorum trabzonlu oldugum için burda oturuyorum ve ben burda oldugum için trabzon konuşuluyo gibi birşey söylüyodu. fenerli gürcan bigiç evet trabzonlu oldugun için burdasın ESKİŞEHİRSPORLU olmuş olsan burda oturmazdın dedi. bende eses bu kadar başarı göstermesine ragmen hala güzel temsil edilemiyor gibi devam etmesini beklerken sonradan anladım ki orada ESKİŞEHİRSPOR ismini herhangibir takım yerine kullanmış. ha belki evet adamın dedigi dogru olabilir esesin herhangi bir futbolcusu şuan bu kisveyle bu tarz bi progamda yer almıyor olabilir. ama benim aklıma ilk gelen fethi hoca var onun kişisel kariyeri tahminimce serdar balinin çok üstündedir. onun (yada başka bir eski futbolcumuzun)bu tarz programlarda yer almaması onun degil spor basınının suçudur.
saygılarımla... 

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2007 saat 19:03
Alıntı yapılan enES26

iyide daha dünkü futbolcumuz tv ekranıan çıkarda seyirciyi azarlar gibi: "haftaya maç dsmart tan yayınlanacak sakın ha maçı tv veriyor diye trübünleri boş bırakmayın " mesajı vermesi bence hiç şık olmadı..duyanda ne düşünür kimbilir..

O lafı dedirttiren de biziz, bizim taraftarımız. Gerçekten tribünler dolu olsa öyle bir laf eder miydi?
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
vahap26 Liste gör
Deneyimli Yazar

vahap
Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2007 saat 19:08
Alıntı yapılan esaf

show tvde 6 pas diye bir program var. dün akşam o programı izlerken duydum çok gıcıklandım bilmiyorum kimi ne kadar ilgilendirir ama paylaşmak istedim. programın yorumcularından trabzonlu olan serdar bali trabzon şehrinden aldıgı tepkilerden bahsediyodu işte ben trabzonun efsanevi kadrosunda olmama ragmen şehirden tepki alıyorum trabzonlu oldugum için burda oturuyorum ve ben burda oldugum için trabzon konuşuluyo gibi birşey söylüyodu. fenerli gürcan bigiç evet trabzonlu oldugun için burdasın ESKİŞEHİRSPORLU olmuş olsan burda oturmazdın dedi. bende eses bu kadar başarı göstermesine ragmen hala güzel temsil edilemiyor gibi devam etmesini beklerken sonradan anladım ki orada ESKİŞEHİRSPOR ismini herhangibir takım yerine kullanmış. ha belki evet adamın dedigi dogru olabilir esesin herhangi bir futbolcusu şuan bu kisveyle bu tarz bi progamda yer almıyor olabilir. ama benim aklıma ilk gelen fethi hoca var onun kişisel kariyeri tahminimce serdar balinin çok üstündedir. onun (yada başka bir eski futbolcumuzun)bu tarz programlarda yer almaması onun degil spor basınının suçudur.
saygılarımla... 

Prof. DR. Fethi HEPER Hocam şu anda Türkiye Futbol Federasyonunda  MHK (Merkez Hakem Kurulu) Üyesi ve aynı kurulda EPAK (Eğitim Planlama Araştırma Komisyonu) Başkanlığı görevini yürütmektedir. Bu gerçeklerden dolayı her programa iştirak edeceğini zannetmiyorum... Kariyeri bakımından söz edeceksek; Türk Futbol Tarihinde Profesyonel Futbolculuktan Profesörlüğe ulaşan ilk ve tek kişi onuruna erişmiştir... Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde yıllardır ders verdiğinide düşünürsek, bu tarz bir kariyere sahip Profesyonel Türk Futbol Tarihinde örneği yoktur...
AnTaLyA dan Akademisyen 乇ϟ~乇ϟ'li
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2007 saat 19:15
Alıntı yapılan enES26

Neden şık değilmiş,bence çok iyi bir sinyal göndermiş.Maçlarda farketmedinmi?Ersin sürekli seyirciye 'bizi destekleyin'tarzında hareket yapıyordu.Ruh buna denir sanırım...!
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
esescon_26 Liste gör
Usta Yazar

EsEs
Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2007 saat 19:34
Az sonra kanal A da maçların özetini gösterecek.
ESES
Yukarı
egemen Liste gör
Yazar

Egemen Şehitli
Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2007 saat 19:41
İstanbulspor maçının özet görüntüleri: http://www.youtube.com/watch?v=Cpj0WL0H9sw
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2007 saat 19:41
Bizim maç görüntüleri başladı.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
metinyalin Liste gör
Usta Yazar

METİN YALIN
Yer: MARMARİS
Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2007 saat 19:49
Alıntı yapılan egemen

İstanbulspor maçının özet görüntüleri: http://www.youtube.com/watch?v=Cpj0WL0H9sw
EGEMEN;
verdiğin link açılıyr ama ses yok.Sorun benim bilgisayarımdamı yoksa herkeste mi ses yok?
SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org
Yukarı
egemen Liste gör
Yazar

Egemen Şehitli
Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2007 saat 19:52
Alıntı yapılan metinyalin

Alıntı yapılan egemen

EGEMEN;
verdiğin link açılıyr ama ses yok.Sorun benim bilgisayarımdamı yoksa herkeste mi ses yok?

Bende ses çıkıyor. Sorun yok. Sisteminizde codec paketi yoksa bir codec paketi yükleyip öyle deneyin isterseniz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 233>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,734 saniyede hazırlanmıştır