eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Es-Es Dizisi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5859606162 238>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2009 saat 02:41

Dizi güzel , ismi ise çok daha güzel...

Ama illaki filimlerimizi dizilerimizi biryerden esinleneceğiz veya aynen taklit edeceğiz. Yapabilen yapıyor zevkle izliyoruz çok zor değil...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesim-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2009 saat 02:42
Alıntı yapılan Esparta _yigit

Ömer söyle ona gelmesin kutsal topraklara :)) Ayrıca sevabına  şu kardeşinizi İremle tanıştırın yav :)))

Bende istiyorum iremle tanışmak Big%20smile
ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2009 saat 02:48
Alıntı yapılan Esparta _yigit

Ömer söyle ona gelmesin kutsal topraklara :)) Ayrıca sevabına  şu kardeşinizi İremle tanıştırın yav :)))

Abi babası milletvekiliymiş ama biz ne milletvekiller ne bakanlar  gördük kuyruğuna teneke bağlayıp kovaladık. LOLLOLLOL

İremle tanışmak için sıraya gireceksin abi.Ama senden önce sırada bayağı bir insan var.Biraz bekleyebilirsin.LOLLOLLOL

İşte sıra,araya kaynama olmasın beylerLOLLOLLOL

FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2009 saat 02:50
En önde elinde biletiyle bekleyen abimiz fena bakıyor Tongue Onur tanışmak için bir de bilet alacakmışsın demek ki.25 TL Wink

Şaka bir yana,oyuncu kadrosu da sağlam gibi.Yeni yüzler var,yeni yıldızlar çıkabilir.
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2009 saat 02:55
Alıntı yapılan es_emre26

En önde elinde biletiyle bekleyen abimiz fena bakıyor Tongue Onur tanışmak için bir de bilet alacakmışsın demek ki.25 TL Wink

Şaka bir yana,oyuncu kadrosu da sağlam gibi.Yeni yüzler var,yeni yıldızlar çıkabilir.

Emre ondan önce arkasındaki çekirdek çitleyen abimiz daha güzel bakıyo ona göre yanlış olmasın LOL

Bu arada ömer yap bize bi kıyak şöyle bi 20-30 sıra öne kaydırıver Tongue
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
jeffers Liste gör
Deneyimli Yazar

Arda Cantürk
Yer: Ankara
  Alıntı jeffers Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2009 saat 02:58
hafif seyrek saçlı abimizde sanki ben istiyorum iremi der gibi bişey anlatıyor...LOL
Busra,Elif,Ceren,Erol,Tarık,Özgür,Oğuzhan RUHLARINIZ ŞAD OLDUN
Yukarı
albayrak Liste gör
Yazar

semih albayrak
  Alıntı albayrak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2009 saat 03:00

Es Es Dizisi Nedir?

Ağustos 18th, 2009

Es%20Es%20Dizisi

Kimileri şanslı doğar!

Lüks bir semtte yaşar, iyi okullarda okur, kolay iş bulur, en güzel kızı kapar, babası ona en iyi arabayı alır. Hayat kolaydır onun için.

Kimileri de şanssız doğar!

Yoksul bir mahallede yaşar, iyi okullarda okuyamaz, iş bulamaz. Doğduğu gün kaderi çizilmiştir, zor bir hayatın içine düşer… Dener, çabalar ama çoğu zaman başaramaz, tutunamaz. Bir şekilde suça bulaşıp sabıkalı olma dışında başka bir alternatifi olmaz hayatta..

Ama başka ne yapabilir ki? Yaşadıkları onların tercihi değildir, pisliğin içine doğmuşlardır sonuçta. Etiketi yapıştırmak kolaydır;

Sokak serserisi. Mahalle delikanlısı…

Aynı Uras gibi…

Geçmiş günahların gölgesi uzun olurmuş. Ne geçmişi peşini bırakacaktır ne de ona sokak serserisi gözüyle bakanların zulmünden kurtulacaktır Uras… Ama kaderine ters gidecektir… Yeni arkadaşları, yeni ortamı, yeni şehir aracılığıyla hayatını değiştirmeye, düzeltmeye, içine doğduğu çukurun pisliğinden kurtulmaya çalışacaktır…

Bazılarımız o gence, el uzatmak, bir ışık olup önünü aydınlatmak, kaderini değiştirmek isteriz. Bir sokak serserisinin kendisine uzatılan eli tutması ve ışığa doğru ilerlemesinin hikayesi ES-ES.

Uras yeni umutların şehrine yol alacaktır. Eskişehir (namıdiğer ES-ES)’e Onun için bütün bu olanlar yeniden doğmaktır. Hele bir de aşık olduğu zaman…

amigo orhan'ın torunlarıyız...
Yukarı
albayrak Liste gör
Yazar

semih albayrak
  Alıntı albayrak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2009 saat 03:06
herkes üye olsun eses dizisi nete dizinin internet sayfası

http://www.esesdizisi.net
amigo orhan'ın torunlarıyız...
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
  Alıntı ali_9292 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2009 saat 11:29
Abi o sırada ben de varım bu arada.En öndekilerde köylümüz.Fena bakarız biz.Havasından suyundan mıdır.LOL
Dizinin dün tekrarını izledim.Çok beğendim.Esesimizden bahsetmese de Eskişehir'in tanıtımı açısından güzel fırsat.Yeni bölümü Cumartesi 20:30'a almışlar.Maçı dinlerken bir taraftan da televizyona bakacağım artık.Reytingleri tavan yaptıralım,şehrimiz için iyi bir fırsat.
Tren garı,Adalar,222 Park,Anadolu Üniversitesi,Porsuk ilk bölümde bunları görebildim. İlerleyen bölümlerde daha çok şehrimizi dizide göreceğiz anlaşılan.Rol gereği de olsa oyuncuların Uras'a Eskişehir'i övmeleri hoşuma gitti.En çokta Eskişehir'e yeni gelen birini uçaklar geçerken havaya bakıp,çığlık atmasıyla anlayabilirsin böülmü hoşuma gitti.
Bizlerde elimizden geldiğince diziyi desteklemeliyiz diye düşünüyorum.Hem kaliteli bir yapım,oyunculuklar güzel.İzlerken sıkılmazsınız da izlemyenlere duyrulur.
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
Es es Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: Estanbul
  Alıntı Es es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2009 saat 11:31
dizi hakikaten güzelmiş dün tekrarını izledim değişik bir konusu var
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5859606162 238>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,781 saniyede hazırlanmıştır