eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Bursa ESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

BursaESES -İBB Deplasman Org.

Cevapla Cevapla Sayfa  12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tayfun26 Liste gör
Usta Yazar

Tayfun PORSUK
Yer: BURSA
Online Durum: Offline
  Alıntı tayfun26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: BursaESES -İBB Deplasman Org.
    Tarih: 18/Ağu/2009 saat 09:26

Bursa'da yaşayan sevgili Eskişehirspor sevdalısı dostlarımız.İyisiyle kötüsüyle bir maçı geride bıraktık,yaşanan olaylar sonucunda hiç şüphesiz,en çok etkilenen kişiler olarak her zaman biz gurbetteki yaşayan Eskişehirsporlular olacağız ve görünen o ki bu durum asla değişmeyecek,onun içindir ki bundan sonraki organizasyonlarımızı sadece maçlara gitmekle sınırlı olacaktır,bu durumun böyle olması biz gurbette yaşayan Eskişehirsporlular olarak hiç hoşumuza gitmesede gurbette Eskişehirsporlu olmanın zorluklarını hep beraber el ele aşacağımıza hiç şüphe duymuyorum.bu bağlamda da 22 Ağustos Cumartesi günü Saat 21:00'de İstanbulda oynanacak İBB maçına organizasyonumuzu gerçekleştirelim.Gelecek arkadaşlarımızın isimlerini listemelerini rica ederim.

Ramazan ayı olması sebebi ile 22 Ağustos Cumartesi İstanbul'da iftar saati 20:03'dür.Bu saate göre Olimpiyat Stadyumu önünde aparatif iftar programı (Çorba+Ekmek arası) hazırlanıp daha sonra maça geçilecektir.
BursaESES
Yukarı
tayfun26 Liste gör
Usta Yazar

Tayfun PORSUK
  Alıntı tayfun26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2009 saat 09:27
1.Tayfun Porsuk
BursaESES
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2009 saat 09:55
Tayfun,
Güzergahınızı tam olarak yazabilir misin?
KKŞ
Yukarı
tayfun26 Liste gör
Usta Yazar

Tayfun PORSUK
  Alıntı tayfun26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2009 saat 11:12
Alıntı yapılan kadirgulen

Tayfun,
Güzergahınızı tam olarak yazabilir misin?
Bursa - Gemlik - Orhangazi - Yalova (Topçular Feribot İsk.) - Gebze (Eskihisar Feribot İsk.) - İstanbul Olimpiyat Stadyumu
BursaESES
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2009 saat 13:36
Eğer KKŞ'nin bir organizasyonu olmazsa Gebze'den birkaç kişi BursaESES'in organizasyonuna katılabilir miyiz?
KKŞ
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
  Alıntı Koray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2009 saat 18:08
Ben Cuma akşamdan İstanbul'a geçip Pazar gecesi döneceğim için aranızda olamayacağım. Şimdiden hayırlı yolculuklar diliyorum. Şen gidelim, 3 puanla dönelim...
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
Hicri Liste gör
Yazar

Hicri
Yer: Gökmeydan
  Alıntı Hicri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2009 saat 01:39

Mazeretim var asabiyim ben.! :)

Sözlerime Başlamadan Önce BursaESES'i selamlar Büyüklerin Ellerinden, Küçüklerin Gözlerinden Öperim (;
Geçirmekde Olduğumuz Bu Hafta 4-12 Haftasıdır. İşime Bağlı Bir O Kadarda İstekli Çalışıyorumki Sormayın ;) İzinin Bitmesi ile Bendeki Bu Şef ve Vardiya Sevgisi Küfürden İbaret daha büyük bir şey anlatılmaz yaşanır derler ya o cins'den ;) Onun için ;
Kısacası Ben Çalıştığım için Gelemiyorum Bunu Söliyeyim Dedim ;)

Gidecek Arkadaşlara Hayırlı Yolculuklar...

Sevişmek 1dk Destek 7/24 KIZILCIKLI Gökmeydan Tayfa...!
Yukarı
esinti_026 Liste gör
Yazar

fatih
Yer: bursa
  Alıntı esinti_026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2009 saat 13:25
ahbe hicri kardeşim aynen katılıyorum sana fabrika yansada c.tesi tatildeseler negüzel olurdu demi macagiderdikExclamation
slm tüm es es sevdalısı arkadaşlar hepinize
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2009 saat 13:47
Alıntı yapılan esinti_026

ahbe hicri kardeşim aynen katılıyorum sana fabrika yansada c.tesi tatildeseler negüzel olurdu demi macagiderdikExclamation

Insallah ,patronlar buralari okumuyorlardir yoksa yandiniz......LOLLOL
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
tayfun26 Liste gör
Usta Yazar

Tayfun PORSUK
  Alıntı tayfun26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2009 saat 14:22
Bursa'da yaşayan sevgili Eskişehirspor sevdalısı dostlarımız maçın Cumartesi olması sebebi ile çalışan arkadaşlarımızın çoğunlukta olması,izinli olmaları,Ramazan ayı olması,hafta sonunu İstanbul'da geçirecek dostlarımızın şahsi arabaları ile gitmeleri gibi sebeblerin sonucunda bu haftaki organizasyonumuz iptal olmuştur.Gidecek arkadaşlarımız şahsi araçlarıyla gidecektir.Uzun lig maratonunda daha çok deplasmanlarımız olacaktır.En kısa zamanda tekrar organizasyonumuzlarda görüşmek üzere sağlıcakla kalınız.
BursaESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır