eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Es-Es Dizisi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5556575859 238>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Online Durum: Offline
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2009 saat 01:24
Bence arabayla çarpan hocaydı. Tongue
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
26BK222 Liste gör
Deneyimli Yazar

BuRaK
  Alıntı 26BK222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2009 saat 01:25
ES ES hatta es es ki ki ki eski eski es olacak yakında adı....
Maziyi Savura Savura ES !!!
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2009 saat 01:25
Alıntı yapılan es_emre26

Bence arabayla çarpan hocaydı. Tongue

%100 hoca, araba da beyaz zaten Smile hayır madem merak ettiricen haftaya kadar arabayı belli etme bari Smile
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
zawur Liste gör
Deneyimli Yazar

yasin dincar
Yer: Turkey
  Alıntı zawur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2009 saat 01:26
çözüm dergisine bak hele diziyi sunmuş . 

dergiye söyleyelimde bizim kale arkasınıda yapsınlar
bizde her maçın başında çözüm dergisinin yaptığı tribünde şov başlıyor diye bağıralım  LOL
Yukarı
eses_serkan Liste gör
Yazar

S.A.
  Alıntı eses_serkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2009 saat 01:33
Ne kadar güzel alt yazıda ESES. Reklamda ESES.
Birde demezmi reklama girerken 'Salın hepsini üstüme gelsinler'LOL
Mükemmel bir şekilde Eskişehir ve Anadolu Üniversitesi reklamı var.
Buradaki çekimlerde bu hat safhaya çıkacaktır mutlaka.
Dizi müptelası olacağıma inanmazdım. 7 den 70 e Türkiyenin televizyona bakan her bireyi artık ESES i görecek. Bilmeyenler öğrenecek. Bundan daha güzel bir reklam daha olamazdı heralde. Artık sadece futbolla ve sporla ilgilenenler, Eskişehiri bilen duyan değil telvizyona bakan her birey bilecek bizi.

Devrim, Usta filmleri, Köprü dizisi ( malesef Eskişehirde olduğunu sayılı insan biliyordu), şimdi çekilen bir film daha ismini hatırlayamadığım ve son olarakta bu dizi. Şehrin tanıtımına bir şekilde maddi girdi sağlanması açısından gerçekten çok önemli. Dilerim bundan sonra böyle projeler artarak devam eder. Bizede şehrin tanıtımına katkısı haricinde mutlaka olumlu yönde katkı sağladığı inancındayım.
Yukarı
EryamanlıESES Liste gör
Yazar

Fatih Başar Yüzer
Yer: Şimdilik Sivas
  Alıntı EryamanlıESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2009 saat 01:33
Alıntı yapılan alosis

uras eskişehire gelir ve bir şekilde eses taraftarının müthiş atmosferine kapılır,maçtan ,tribünden görüntüler bu arada iremde maçlara gelmeye başlarlar ...herkes eses  taraftarını  daha yakından tanır...ve herkes bir gün esesli olur

Son cümlene kadar hepsine katıldım. Ee abi bırak da Es-Es li olmak ayrıcalığı bize kalsın. bi de çzüm dergisinin dediği ES-ES lafına uyuz oldum resmen ilk ES den sonra 4 dk geçiriyor adam. :)
Sivas'ın Kırmızı Şimşekleri (SivKŞ)
Yukarı
buonanotte Liste gör
Deneyimli Yazar

diego
Yer: Argentina
  Alıntı buonanotte Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2009 saat 01:34
Dizi süper olmuş bayaa heyecanlı şimdi olaylar Eskişehire gelince daha da güzel olur hele bide taraftardan bahsederse tadından yenmez:)
ŞİMŞEK GİBİ ÇAKARIZ !
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2009 saat 01:36
Alıntı yapılan buonanotte

Dizi süper olmuş bayaa heyecanlı şimdi olaylar Eskişehire gelince daha da güzel olur hele bide taraftardan bahsederse tadından yenmez:)

Onun için 4.haftayı bekleyelim ve görelim :))
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
eses_serkan Liste gör
Yazar

S.A.
  Alıntı eses_serkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2009 saat 01:36
Alıntı yapılan EryamanlıESES

Alıntı yapılan alosis

uras eskişehire gelir ve bir şekilde eses taraftarının müthiş atmosferine kapılır,maçtan ,tribünden görüntüler bu arada iremde maçlara gelmeye başlarlar ...herkes eses  taraftarını  daha yakından tanır...ve herkes bir gün esesli olur

Son cümlene kadar hepsine katıldım. Ee abi bırak da Es-Es li olmak ayrıcalığı bize kalsın. bi de çzüm dergisinin dediği ES-ES lafına uyuz oldum resmen ilk ES den sonra 4 dk geçiriyor adam. :)

O zaman neden TİMS yapıma hem teşekkür amaçlı hemde ESES arasındaki boşluğun giderilmesi açısından mail atmıyoruz.

Ben şimdi gönderdim bir tane.
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2009 saat 01:41
Resmi sitedeki ziyaretçi defteri
http://www.es-es.tv/guestbook/index.php/guestbook
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5556575859 238>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,688 saniyede hazırlanmıştır