eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

KoreoESES (Bizi eskiler tanır - Sayfa : 324)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 132133134135136 328>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Online Durum: Offline
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2009 saat 02:05
Alıntı yapılan mmt26

Alıntı yapılan marcus

... hemde  daha güzel fıkırler çıkar

yanlışım yoksa eğer zaten fikir soruluyor ve öneriler arasından seçim yapılıyor...

Geçen sene böyle birşey denemiştik Beşiktaş maçı için ancak yeterli ilgi gösterilmedi.Bize ulaşan çalışmaların çoğu da rakibe sataşmaya yönelik olduğundan uygun görülmemişti.

Bu seneki koreografiler de sezon başında herkesi buradan fikir belirtmeye çağırdığımız bir toplantıyla belirlendi.
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
zafer222 Liste gör
Usta Yazar

Zafer Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı zafer222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2009 saat 02:16
Açık tribündeki pankartı okuyamadım açıkta olduğum için ne yazıyordu? içime dert oldu forumdada bulamadımLOL
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2009 saat 02:17
Alıntı yapılan zafer222

Açık tribündeki pankartı okuyamadım açıkta olduğum için ne yazıyordu? içime dert oldu forumdada bulamadımLOL

Birisi yine evlenme teklifi etti.Tongue Stadyum evlendirme dairesine döndü LOL Yakında düğün olursa şaşırmasın kimse Smile
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
oFa-eSeS Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Faruk
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı oFa-eSeS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2009 saat 02:27
Emre abi bilmiyorum yapılabilirmi ama , Karton şovda herkese iki farklı renk karton verseniz ve kartonların arkasına uyarı yazısı yazsanız , önce kırmızı sonra siyah diye mesela .. Sonra Diyelim Kırmızı fonun üstüne es-es yazısını yazdık , sonra herkes karton değiştirecek ( ama seri olacak , mesela iki kartonu da aynı anda elinde tutacak) Ve birden Siyah fon üstüne kırmızı es-es yazacak .. Sizce nasıl olur ? Yapılması biraz zor ama kartonların arkasına veya broşürlerle bilgilendirme yapılabilir..
öLüMüNe eSeS !
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2009 saat 02:28
O iş 23 nisan gösterisine döner Ömer Big%20smile
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
oFa-eSeS Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Faruk
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı oFa-eSeS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2009 saat 02:41
Alıntı yapılan ForzaEskisehir

O iş 23 nisan gösterisine döner Ömer Big%20smile

Hayır ama Oğuzhan abi ben yazı değişsin demiyorum , renk değişsin .. Tabii ki eğer 23 Nisan gösterisi gibi olacaksa olmasın ama ..Tongue
öLüMüNe eSeS !
Yukarı
26TGV26 Liste gör
Yazar

yusuf
Yer: eskişehir
  Alıntı 26TGV26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2009 saat 09:44
şu kareografiyi yapıp yıllarca anlatacak okadar cok takım varki süper ligde ama biz yeterli görmüyoruz güzel olanda bu tabikide daha iyisi yapılabilirdi ama 'her öğrencinin zayıf notu olur'. emeği gecen herkese teşekkürler.daha iyilerini izlettirmek üzere.....................
...........NEFER............
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2009 saat 10:18
Alıntı yapılan zafer222

Son kısmında "benimle evlenir misin Emel" yazıyodu baştarafını bende okuyamadım.
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2009 saat 10:28
Alıntı yapılan ESkisigibiES

Dün sıkıntıyı yaratan kalabalık değil insanların stada geç girşleriydi.
Kapılarda rezillik ve çile yaşayan insanlar girdikten sonra herşeyden bihaber ve isteksiz kaldılar.
O yüzden kimseyi suçlayamam bu konuda.
Tribünleri kırmızıya boyamaktı amacımız.Maça yeşil-mavi-sarı gibi renklerle gelenler mesajı almıştır umarım.
Emeği geçen herkese teşekkürler...

Sorunları yukarda sıraladım.Kimse canını sıkmasın.Önemli olan kısım kırmızıya vudrgu yapmaktı.Sezonun ilk maçında tribün nasıl bezenirmiş herkes gördü.3 dakikalık özetlerden bile insanlar artık Eskişehir gerçeğini görüyorlar.İçiniz rahat olsun.Bu gösteride bizim ısınma turumuzdu Wink
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2009 saat 10:57
Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan zafer222

Birisi yine evlenme teklifi etti.Tongue Stadyum evlendirme dairesine döndü LOL Yakında düğün olursa şaşırmasın kimse Smile

Yakında onun da olacağını duymuştum zaten Emre.. Aksilik olmazsa bu sezon öyle bişeyler yapmayı planlayan bir arkadaş var ama kişi kendisi ilan etmeden kesinliğini garanti edemem..
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 132133134135136 328>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,742 saniyede hazırlanmıştır