eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

KoreoESES (Bizi eskiler tanır - Sayfa : 324)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 130131132133134 328>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Online Durum: Offline
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 17:10
Alıntı yapılan TOTTI26

emre kardesım elıne saglık şu lambalı fenerlı gosterıyı ne zaman yapacaksın hangı gece macınde

Önce bir atkıları satalım.Belli bir miktar oluşsun yapılacak şovlar için.Smile
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
TOTTI26 Liste gör
Yazar

hakan aslan
Yer: Argentina
  Alıntı TOTTI26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 18:57
tamam 2 atkını aldım ozaman ama su el fenerlı gosterı harıka olur yakıp sonduruldugunu dusundugunde harıka bı gorsel sov cıkar hele bıde sırayla yakıp sonerse mukemmel olur
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 19:48
Dün bilet turnikelerinin işlememesi sonucu taraftarlarımız maça girmekte büyük sıkıntı çekti. Ve maça oldukça geç girildi. Biz de şov için tribünün dolmasını bekledik fakat turnikeler işlemeyince ve dağıtım yapan grubun yeterli olmaması sonucu dağıtıma başladık. Daha sonra yer değiştirenler, aldığı atkıları açmayanlar, her renkten atkı isteyenler, yanlış renkte atkı almakta ısrar edenler sinirlerimizin gerilmesine sebep oldu.

Bir de maçtan önce atkıların geri toplanması konusunda zor olacağı için vazgeçmiştik ama maçtan sonra artan atkıların yanında pek çok kullanılmış atkı vardı. Bu duyarlılık giderek artarsa kalıcı malzeme kullanımı konusunda hiç bir sıkıntımız kalmaz.

Bu arada ben de binlerce kişiye atkı dağıtmama rağmen kendime atkı almamışım.LOL Espanalara katılamadım.Ouch
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 20:01
aslında hiçde fena değildi bazen küçük aksaklıklar olabiliyor inanın daha çok güzel işler yapılacak yeterki bu arkadaşlar desteği sürdürelim.ilk maçın rehaveti vardı i,nsanlarda ilerleyen haftalarda çok daha olumlu tarftar profilini yakalıyacaz
Yukarı
genc_simsek_kerem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir!!
  Alıntı genc_simsek_kerem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 20:26
2kilometreden fazla kumaş kestik..
Sonucu daha güzel olmalıydı..
KoreoESES
Yukarı
mavis erkan Liste gör
Yazar

ERKAN KOCA
Yer: Turkey
  Alıntı mavis erkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 21:44
elinize emeginize sağlık..
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 22:25
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 22:28
 sevgili gençler elinize sağlık,
kalender
Yukarı
arslankaya_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ARSLANKAYA
Yer: KIRIM
  Alıntı arslankaya_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 22:48
ben maçta koreografi olacağını bu siteden ilk öğrenenden biriyim ama nasıl bişey olacağını bilmiyordum benim gibi birçok kişide aynı şeyleri yaşamıştır.ilk başta verilenleri  sadece espanada kullanacaz sandım. o yüzden erkenden nasıl bişey yapılacağı konusunda bilgi verilirse daha başarılı olunur.yinede başarılar koreoeses
Yukarı
mlhkrcy Liste gör
Yazar

melih karaçay
Yer: Eskişehir
  Alıntı mlhkrcy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 22:51
organizasyonda emeği geçen herkesi kutlar ve başarılar dilerim.Aynı zamandada bu tarz organizasyonlar yapıldığı sıralarda maç izlemeye gelen taraftarlardanda birazcık olsun fedakarlık ve duyarlılık bekliyorum.saygılar
KARACAY 26
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 130131132133134 328>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,695 saniyede hazırlanmıştır