eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

KoreoESES (Bizi eskiler tanır - Sayfa : 324)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 129130131132133 328>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oFa-eSeS Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Faruk
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı oFa-eSeS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 13:59
Emre abi ben bir fikir vereyim , bence siyah üstüne kırmızı olsa daha belirgin olur gibiydi , yapamadıktan sonra bir farkı yok ama ..
öLüMüNe eSeS !
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 14:01
Alıntı yapılan es_emre26

Onca uğraşın,onca masrafın karşılığı bu olmamalıydı.O kadar şeyi hazırlıyorsun,1 kişi bile boşta kalmasın diye titiz davranıyor çok daha fazlasını sipariş veriyorsun ama adam elindeki bezi havaya kaldırmaktan aciz.Ouch2.E ve 2.S harfindeki abi ve kardeşlerimi yürekten kutluyorum.Her koreografimizde kusursuz iş çıkartıyorlar.Clap

Kardeşim üzülme boşa gitmez hiç bir şey sen elinden gelenin en iyisini yaptın arkadaşlarınla teşekkürler...
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 14:20
Dün sıkıntıyı yaratan kalabalık değil insanların stada geç girşleriydi.
Kapılarda rezillik ve çile yaşayan insanlar girdikten sonra herşeyden bihaber ve isteksiz kaldılar.
O yüzden kimseyi suçlayamam bu konuda.
Tribünleri kırmızıya boyamaktı amacımız.Maça yeşil-mavi-sarı gibi renklerle gelenler mesajı almıştır umarım.
Emeği geçen herkese teşekkürler...
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
oFa-eSeS Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Faruk
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı oFa-eSeS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 14:27
Alıntı yapılan ESkisigibiES

Dün sıkıntıyı yaratan kalabalık değil insanların stada geç girşleriydi.
Kapılarda rezillik ve çile yaşayan insanlar girdikten sonra herşeyden bihaber ve isteksiz kaldılar.
O yüzden kimseyi suçlayamam bu konuda.
Tribünleri kırmızıya boyamaktı amacımız.Maça yeşil-mavi-sarı gibi renklerle gelenler mesajı almıştır umarım.
Emeği geçen herkese teşekkürler...

O renklerden biride bendim malesef Cry Kahverengi  polarla geldim .. Neyseki boynumda atkım vardı.. Öyle gelmek istemezdim ama ES-Es formam küçük geliyor artık , yenisini alacağım .. Cry
öLüMüNe eSeS !
Yukarı
OGK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür Gürbüz KURBAN
Yer: /KKTC/Lefkoşa
  Alıntı OGK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 14:37

1. E tarafında ben vardım çevreme baktığımda millet umursamıyordu bile.Onlarada hak veriyorum çoğu bağırmadı bile maçı sadece izlemeye gelen kısım o taraftaydı,artık hep o kısma oturaağım ben bağırınca belki onlarda bağırır.Sadece Bursaya küfür edilirken desteklerdiler saolsunlar.Zaten en son gelenler oraya oturdu olaydan habersizlerdi.Üzerine mi oturacağız diye soran bile oldu bana :DAile salonu diyebiliriz o bölgeye.

Kıbrıs'ın Kırmızı Şimşekler'i
Yukarı
genc_simsek_kerem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir!!
  Alıntı genc_simsek_kerem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 15:07
Bursa Tribünlerinden:

KoreoESES
Yukarı
TOTTI26 Liste gör
Yazar

hakan aslan
Yer: Argentina
  Alıntı TOTTI26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 15:25
emre kardesım elıne saglık şu lambalı fenerlı gosterıyı ne zaman yapacaksın hangı gece macınde
Yukarı
upsidedown Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
  Alıntı upsidedown Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 15:42
Hiçte boşa gitmedi görüntü olarak yazılar okunmasada espanada kaşkol niyetine kullanılırken bile es es yazısı okundu,çokta güzel oldu,emeği geçen arkadaşların emeklerine sağlık.
Eskişehirspor sevdalısı
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 15:46
Trt de gördüm kıpkırmızı atkılar ne güzel görünmüş öyle ya bir kez daha gurur duydum...
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
26BK222 Liste gör
Deneyimli Yazar

BuRaK
  Alıntı 26BK222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 15:51
KoreoESES'e bir kez daha sonsuz teşekkürler...elinden gelenin en iyisini yapan bu koca yürekli insanların yüreğine sağlık...
Maziyi Savura Savura ES !!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 129130131132133 328>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,602 saniyede hazırlanmıştır