eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıSpor Programlarında Es Es

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 233>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2007 saat 07:54
yönetim baştan hata yaptı gerçekten bilet fiyatları çok pahalı ama fiyatlar düşerse kombine alanlar birdaha kombine almaz fiyatlar açık 10 kapalı 20 YTL olması gerekirdi. Artık Cefakar eskişehir taraftarı takımımız şampiyonluğa gidiyor samsun maçı çok önemli eğer yenersek samsun yarışa ortak olmaz kopar bizde lider olabiliriz bunun için bu hafta 20 YTL dahi olsa stadı doldurmalıyız. Bir paket sigaraya 5 YTL verenler bir zahmet bu maçada gelin.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2007 saat 08:53
arkadaşlar inanın ben sırf bu yüzden sahamızdaki maçların tv den naklen yayınlanmasını istemiyorum..
 maç oynanırken genelde hep ön trübün ve kale arkaları görüntüye yansır o bölgelerde bizde boş.. ondan sonra yine tv, basın ve diğer taraftar forumlarında alay konusu olacağız..

öncelikle şu konuda artık bir fikir birliği sağlayalım bu bilet fiyatları gerçekten çok yüksek..
benim kombinem var ama acilen bu fiyatların düşürülüp stadın tam olarak dolmasını istiyorum..

efendin takımını seven bu parayı verirmiş yok bir sigara fiyatı şu kadarmış v.s gibi sözler gereksiz sözler bence..
oldu gelin o zaman bilet fiyatlarını 50 - 100 yapalım seven sevmeyen iyice belli olsun..

herşeyin bir normali vardır.

diğer takımlar enayimi?
takımını seven seyirci sadece bizdemi var? 
sadece bizim takımın mı maliyeti çok yüksek?
sadece bizmi şampiyonluğa oynuyoruz?

ŞAMPİYONLUK YOLUNDA OLAN BİR TAKIMIN TRÜBÜNLERİNİ DOLDURAMAYIP 10.000 KİŞİYE MAÇ OYNAMASI ÖZELLİKLE BİZİM GİBİ MAZİSİ OLAN BİR TAKIM İÇİN UTANÇ VERİCİDİR..
BU KONUDA YÖNETİM BİRAN ÖNCE GEREKLİ ADIMLARI ATMALIDIR..
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2007 saat 08:56

seyirci konusunda konuşurken babalar çocuklarına yada başka takım tarfatarlarına efendim biz konyaya 32 000 kişi ankaraya 15 000, istanbula 20 000 kişi gittik dediğimizde bize sormayacaklarmı o zaman kendi sahamızda neden 10 000 kişiyle oynuyorsunuz diye?

maçın cumartesi olmasıda ayrı bir handikap zaten.. cumartesi çalışan binlerce insan var.. :(

Yukarı
seckineses Liste gör
Yazar

seckin
Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2007 saat 10:16
arkadas ben öğrenciyim 15 milyon her maca veremiyorum tabiki sevgi parayla ölçülmes ama gücümmüz elvermiyo elden gelen bişey yok cok pahalı biletler 10 milyon olması lazım ki oraya bilet 15 milyon ulasım yicek içecek bu para 15 milyonla sınırlı kalmıyo açıkcası
hayatın anlamı siyah kırmızı
Yukarı
metinyalin Liste gör
Usta Yazar

METİN YALIN
Yer: MARMARİS
Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2007 saat 10:22
Alıntı yapılan Tuncay

AERSİN: Biz daha yeni bir takımız. Yavaş yavaş birbirimize alışıyoruz. Bundan sonra daha da iy olacağız. Bu maçı buraya bizi desteklemeye gelen taraftarlarımız için, her zaman bizi destekleyen taraftarlarımz için almalıydık zaten. Fakat birşey belirtmek istiyorum. Haftaya maçımızı dspor verecek. Sakın ola taraftarımız nasıl olsa tv maçı veriyor diye maça gelmemezlik yapmasın. Gerçi sağolsunlar bizi destekliyorlar ama onların desteğine bundan sonra herzamankinden daha fazla ihtiyacımız var.

Maç bittikten sonra  stad demirlerine astığımız marmarisESES bayrağını sökmek için stadın içine girmiştim.Yan tarafımda da D spor kameramanı vardı.ERSİN'le röportaj yapacaktı.Hem kamerayı hem mikrofonu aynı anda tutamayacağı için mikrofonu bana verdi ve ERSİN'e doğru tutmamı rica etti.Bende röpartaj bitene kadar mikrofonu tuttum.
Bu ince ayrıntıyı paylaşmak istedim...LOLLOLLOL
SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2007 saat 10:31
Eğer bilet fiyatları pahalıymış ( ki bu doğru olsa bile ) o yüzden Eskişehirliler maçlara gitmiyormuş diye televizyondan duymak istemem. Çünkü korkarım ardından şöyle derler ; O zaman süper ligde istanbul takımları ile yapılacak maçlara hiç gitmezler... Hem yol masrafı , bilet parası , yemesi , İÇMESİ , SİGARASI v.s , v.s. , v.s. 
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
Sato26 Liste gör
Deneyimli Yazar

yıldırım
Yer: Cuba
Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2007 saat 10:31
Metin bey..
Valla detayları bildirdiğiniz iyi olmuş..Smile ama keşke mikrofonu tutarken Ersin'e bak ben taaa nerelerden geliyorum,siz niye bu kadar seyircinin gelmeme konusuna taktınız?..diye sorsaydın...Smile
BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ İŞTE FARKIMIZ...
Yukarı
metinyalin Liste gör
Usta Yazar

METİN YALIN
Yer: MARMARİS
Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2007 saat 10:38
Alıntı yapılan Sato26

Metin bey..
Valla detayları bildirdiğiniz iyi olmuş..Smile ama keşke mikrofonu tutarken Ersin'e bak ben taaa nerelerden geliyorum,siz niye bu kadar seyircinin gelmeme konusuna taktınız?..diye sorsaydın...Smile
O soruyu değilde D spor un acizliklerini ve yayın politikasını eleştirecektim kameraya ama röportaj kısa sürdü,denk getiremedimLOL
SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org
Yukarı
Sato26 Liste gör
Deneyimli Yazar

yıldırım
Yer: Cuba
Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2007 saat 11:03
Zaten seneye bu kanaldan maç  seyretmeyeceğiz...ayrıca bu saha denilen yerlerde olmayacağımız için uğraşmaya değmez..Wink
BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ İŞTE FARKIMIZ...
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2007 saat 11:10
Alıntı yapılan metinyalin

O soruyu değilde D spor un acizliklerini ve yayın politikasını eleştirecektim kameraya ama röportaj kısa sürdü,denk getiremedimLOL

Postacı kapıyı bir kez çalar,
ne yapıp edip denk getireceksin.

Big%20smile
# Direnmüdavim....

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 233>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,875 saniyede hazırlanmıştır