eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

KoreoESES (Bizi eskiler tanır - Sayfa : 324)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 128129130131132 328>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mert.ES Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı mert.ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 11:08
Alıntı yapılan EsEsMania

Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 13:17
Onca uğraşın,onca masrafın karşılığı bu olmamalıydı.O kadar şeyi hazırlıyorsun,1 kişi bile boşta kalmasın diye titiz davranıyor çok daha fazlasını sipariş veriyorsun ama adam elindeki bezi havaya kaldırmaktan aciz.Ouch

2.E ve 2.S harfindeki abi ve kardeşlerimi yürekten kutluyorum.Her koreografimizde kusursuz iş çıkartıyorlar.Clap
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
mert.ES Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert
Yer: Eskişehir
  Alıntı mert.ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 13:20
1. E dekiler iyice içine etmişler ayıptı söylemesi
Yukarı
Murat Diri Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat Diri
  Alıntı Murat Diri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 13:22
Emre kardeşim gerçekten on numarasın herkes iyi niyetle bişeyler yapmaya çalışıyo özellikle senin bu özverin yeter zamanla olacak inşallah kapalıyı görmüyormusun salak saçma biton adam ne yaptığı belirsiz sadece içip gezmeyi bişey zannedenler boşver sen seni hepimiz biliyoruz kaldırmayanlar utansın ellerine yüreğine emeğine sağlık
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 13:25
Murat abi teşekkürler.

Ancak bunları yapan sadece ben değilim.Tek kişi yapılacak bir iş de değil zaten.Ekip olarak elimizden geleni yapıyoruz.

Çalışmalarda yer alan,EskisigibiES,Samich_Backtash,erman_26,genc_simsek_kerem,Es_Kadir,Koray abi,must_ang,esesli_asik,Emrecan,kujo ve ismini unuttuysam kusura bakmasınlar herkese teşekkürler.

Ayrıca ön hazırlık aşamasında yardım edebileceklerini söyleyenlere de teşekkürler.

Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-suat-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 13:31
Emre sana ve arkadaşlarına helal olsun dün senin ve arkadaşlarının halini gördüm çokda sinirli olduğunuzun farkında idim ama ne kadar uğraşırsan uğraş bazı kalın kafalara bazı şeyleri anlatamıyorsun.Dünkü koreo eksik olmuş olabilir fakat bunlar eksiklerimizi görme acısından bir ders oluyor diğerki koreo larda hepinize başarılar yılmak yok koreo ya devam.
...
Yukarı
oFa-eSeS Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Faruk
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı oFa-eSeS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 13:43
Alıntı yapılan es_emre26

Onca uğraşın,onca masrafın karşılığı bu olmamalıydı.O kadar şeyi hazırlıyorsun,1 kişi bile boşta kalmasın diye titiz davranıyor çok daha fazlasını sipariş veriyorsun ama adam elindeki bezi havaya kaldırmaktan aciz.Ouch

2.E ve 2.S harfindeki abi ve kardeşlerimi yürekten kutluyorum.Her koreografimizde kusursuz iş çıkartıyorlar.Clap

Emre abi seni gönülden tebrik ediyorum , çok güzel bir çalışma olacakmış ama olmamış .. Ama bu kesinlikle senin suçun değil .. İyi organize olamamaktan kaynaklanıyor .. Neyse böyle birşeyi ilk defa biz yaptık , birdahaki sefere daha iyisini yaparız inşAllah.. Ama böyle laubali insanlarla biraz zor gibi gözüküyor..Ben öyle insanlar görüyorum ki bezleri boynuna almış , çıkıyor staddan .. Yani bunların olmaması gerek..
öLüMüNe eSeS !
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 13:50
bence dünkü koreo nun tam anlamıyla olmayışı açığın çok kalabalık olmasından kaynaklandı.Ama yinede güzeldi.
Teşekkürler emeği geçenlere...
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 13:56
QUOTE=EsEsMania]

Şu fotoğrafı çekmek için inanın o kadar çok uğraştım ki net bir anını yakalamak için bu yakaladığım (kendim çektiklerimin arasında) en okunaklısı, daha öncekilerde arka arkaya güzellikleri yakalamak için basardım deklanşöre, ama bu sefer de görsel olarak güzeli aramak ve onu çekmek zorunda kaldım, neyse  bundan sonrakiler daha iyi olacaktır.
Tekrar tekrar emekleri geçen herkesin ellerine ve yüreklerine sağlık
Yukarı
Esborahan Liste gör
Deneyimli Yazar

B.G.
Yer: se Bekleriz
  Alıntı Esborahan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 13:57
Özgür abiye katılıyorum kalabalıkta tam düzen sağlanamadı bence.Ama Espana'da görüntü itibariyle çok güzeldi emeğinize sağlık.
Sensiz Hayat Bir İşkence
Dilimdesin Gündüz Gece
Satır Satır Hece Hece
Şarkılarım Senin İçin.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 128129130131132 328>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,711 saniyede hazırlanmıştır