eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıSpor Programlarında Es Es

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 233>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Tuncay Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 22:52
Az önce Dspor'da bizim maçın özeti verildi. Yapılan yorumları özetleyecek olursak:

NACİ ŞENSOY (İstspor t.d.): Öncelikle Eskişehir'i kutluyorum. Haklı bir galibiyet elde ettiler. Taraftarıyla, yönetimiyle, futbolcusu ve teknik kadrosuyla kenetlenmişler. Kendilerini tekrar tebrik ediyorum. Benim takıma gelirsek: Ben çok şanssız bir teknik direktörüm. Benim elimdeki kadro malesef maç içindeki olumsuzlukları kendi lehine çevirebilecek bir kadro değil. Tecrübeli futbolcularım var halbuki. Onların tecrübelerinden yararlanmak istiyorum. Üçüncü hafta aldım ben takımı. Aldığımda 1 puan vardı şimdi 6 puan var. 5  puan toplamışım. Benim takım maç içindeki gidişatı kendi lehine çeviremiyor (Çeviremezsen ligin dibine demir atarsın tabi. Bu benim yorumum). Vs. vs.

ERSİN: Biz daha yeni bir takımız. Yavaş yavaş birbirimize alışıyoruz. Bundan sonra daha da iy olacağız. Bu maçı buraya bizi desteklemeye gelen taraftarlarımız için, her zaman bizi destekleyen taraftarlarımz için almalıydık zaten. Fakat birşey belirtmek istiyorum. Haftaya maçımızı dspor verecek. Sakın ola taraftarımız nasıl olsa tv maçı veriyor diye maça gelmemezlik yapmasın. Gerçi sağolsunlar bizi destekliyorlar ama onların desteğine bundan sonra herzamankinden daha fazla ihtiyacımız var.

SERGEN : Bizim için rahat bir maç oldu. Hedefimiz zaten belli. Bundan sonrada alacağımız galibiyetlerle yukarıdaki yerimizi sağlamlaştırmak istiyoruz. Sağlam adımlarla layık olduğumuz yerde olacağız. Eskişehir layık olduğu yerde mutlaka yer alacak. Bunu başaracak güçteyiz. Bana gelince; henüz tam randımanlı oynayamıyorum. Sezon başı hazırlık kampında takımla birlikte tam olarak hazırlanamadım sakatlığım nedeniyle. Sakatlılk geçtikçe yavaş yavaş oynamaya başladım. Ama dediğim gibi tam performans sergileyemiyorum. Ama bu tip maçlar da fazla sıkı maçlar olmadığı için zorlanmadan oynuyorum açıkçası. Tam performans sergileyememiş olmama rağmen faydalı olduğumu düşünüyorum. Bundan sonra daha da iyi olacak. Eskişehir layık olduğu yere mutlaka gelecek. Buna inanıyoruz. (Bu cümleyi üstüne basa basa ısrarla söyedi).

METİN DİYADİN : Rahat bir galibiyet aldık. Bu tip maçlar kazanmamız gereken maçlar. O yüzeden bu maçıda aldığımız için mutluyum. Hedef belli. Hedefe doğru emin adımlarla ilerliyoruz. Fakat bu maçta saha zemininin çok bozuk olması bizim normal oyunumuzu oynamamızı da engelledi. Daha farklı bir skor olabilirdi. Mutluyuz.

TUNÇ KAYACI : Eskişehir lige ağırlığını yavaş yavaş koymaya başladı. Yıldız futbolcular her geçen gün kendilerini belli etmeye başladılar. Coşkun'un tecrübesini ve golcülüğünü anlatmaya gerek yok zaten. Sergen futbolu özlemiş. Kalitesini ve klasını hissetirmeye başladı. Her geçen hafta dahada kendini hissettiriyor. Bu arada Ersin haftaya taraftarları maça çağırdı. Eskişehir taraftarı her zaman takımı destekleyen taraftar topluluğudur. Zaten destekliyorlar. Ama herhalde tribünlerdeki yer  yer kalan boşlukları doldurmalarını söyledi galiba. Çünkü inanın bende anlayamıyorum. Geçen senelerde takımın bu kadar net hedefi yokken ve rotaya bu kadar oturmamışken bile taraftarları stadı tıklım tıklım dolduruyorlardı. Bu sene takım şampiyonluk yolunda iyice kendini hissettirmiş. Oynadığı futbolda tatminkar. Fakat neden stadı tam olarak dolduramıyorlar buna akıl sır erdirebilmiş değilim doğrusu.

Yorumların özeti buydu.
Uykunuz.......SİYAH,
Rüyanız........KIRMIZI olsun.
///k a r a d e n i z E S E S///
///a n k a r a E S E S ///
Yukarı
kırmızı_şimşekler Liste gör
Yazar

söylemez
Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 22:57
Alıntı yapılan Tuncay

TUNÇ KAYACI : Bu sene takım şampiyonluk yolunda iyice kendini hissettirmiş. Oynadığı futbolda tatminkar. Fakat neden stadı tam olarak dolduramıyorlar buna akıl sır erdirebilmiş değilim doğrusu.

Yorumların özeti buydu.

Bizde anlayamıyoruz tunç bey merak etmeyin bakalım bu hafta nasıl olacak stad.
Seni Sevmek İbadetim Vazgeçemem Biliyorsun.
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 22:59
Alıntı yapılan Tuncay

Az önce Dspor'da bizim maçın özeti verildi. Yapılan yorumları özetleyecek olursak:

NACİ ŞENSOY (İstspor t.d.): Öncelikle Eskişehir'i kutluyorum. Haklı bir galibiyet elde ettiler. Taraftarıyla, yönetimiyle, futbolcusu ve teknik kadrosuyla kenetlenmişler. Kendilerini tekrar tebrik ediyorum. Benim takıma gelirsek: Ben çok şanssız bir teknik direktörüm. Benim elimdeki kadro malesef maç içindeki olumsuzlukları kendi lehine çevirebilecek bir kadro değil. Tecrübeli futbolcularım var halbuki. Onların tecrübelerinden yararlanmak istiyorum. Üçüncü hafta aldım ben takımı. Aldığımda 1 puan vardı şimdi 6 puan var. 5  puan toplamışım. Benim takım maç içindeki gidişatı kendi lehine çeviremiyor (Çeviremezsen ligin dibine demir atarsın tabi. Bu benim yorumum). Vs. vs.

ERSİN: Biz daha yeni bir takımız. Yavaş yavaş birbirimize alışıyoruz. Bundan sonra daha da iy olacağız. Bu maçı buraya bizi desteklemeye gelen taraftarlarımız için, her zaman bizi destekleyen taraftarlarımz için almalıydık zaten. Fakat birşey belirtmek istiyorum. Haftaya maçımızı dspor verecek. Sakın ola taraftarımız nasıl olsa tv maçı veriyor diye maça gelmemezlik yapmasın. Gerçi sağolsunlar bizi destekliyorlar ama onların desteğine bundan sonra herzamankinden daha fazla ihtiyacımız var.

SERGEN : Bizim için rahat bir maç oldu. Hedefimiz zaten belli. Bundan sonrada alacağımız galibiyetlerle yukarıdaki yerimizi sağlamlaştırmak istiyoruz. Sağlam adımlarla layık olduğumuz yerde olacağız. Eskişehir layık olduğu yerde mutlaka yer alacak. Bunu başaracak güçteyiz. Bana gelince; henüz tam randımanlı oynayamıyorum. Sezon başı hazırlık kampında takımla birlikte tam olarak hazırlanamadım sakatlığım nedeniyle. Sakatlılk geçtikçe yavaş yavaş oynamaya başladım. Ama dediğim gibi tam performans sergileyemiyorum. Ama bu tip maçlar da fazla sıkı maçlar olmadığı için zorlanmadan oynuyorum açıkçası. Tam performans sergileyememiş olmama rağmen faydalı olduğumu düşünüyorum. Bundan sonra daha da iyi olacak. Eskişehir layık olduğu yere mutlaka gelecek. Buna inanıyoruz. (Bu cümleyi üstüne basa basa ısrarla söyedi).

METİN DİYADİN : Rahat bir galibiyet aldık. Bu tip maçlar kazanmamız gereken maçlar. O yüzeden bu maçıda aldığımız için mutluyum. Hedef belli. Hedefe doğru emin adımlarla ilerliyoruz. Fakat bu maçta saha zemininin çok bozuk olması bizim normal oyunumuzu oynamamızı da engelledi. Daha farklı bir skor olabilirdi. Mutluyuz.

TUNÇ KAYACI : Eskişehir lige ağırlığını yavaş yavaş koymaya başladı. Yıldız futbolcular her geçen gün kendilerini belli etmeye başladılar. Coşkun'un tecrübesini ve golcülüğünü anlatmaya gerek yok zaten. Sergen futbolu özlemiş. Kalitesini ve klasını hissetirmeye başladı. Her geçen hafta dahada kendini hissettiriyor. Bu arada Ersin haftaya taraftarları maça çağırdı. Eskişehir taraftarı her zaman takımı destekleyen taraftar topluluğudur. Zaten destekliyorlar. Ama herhalde tribünlerdeki yer  yer kalan boşlukları doldurmalarını söyledi galiba. Çünkü inanın bende anlayamıyorum. Geçen senelerde takımın bu kadar net hedefi yokken ve rotaya bu kadar oturmamışken bile taraftarları stadı tıklım tıklım dolduruyorlardı. Bu sene takım şampiyonluk yolunda iyice kendini hissettirmiş. Oynadığı futbolda tatminkar. Fakat neden stadı tam olarak dolduramıyorlar buna akıl sır erdirebilmiş değilim doğrusu.

Yorumların özeti buydu.

eline yuregine saglik bu ozetin icin
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 23:01
Alıntı yapılan Tuncay

Bu arada Ersin haftaya taraftarları maça çağırdı. Eskişehir taraftarı her zaman takımı destekleyen taraftar topluluğudur. Zaten destekliyorlar. Ama herhalde tribünlerdeki yer  yer kalan boşlukları doldurmalarını söyledi galiba. Çünkü inanın bende anlayamıyorum. Geçen senelerde takımın bu kadar net hedefi yokken ve rotaya bu kadar oturmamışken bile taraftarları stadı tıklım tıklım dolduruyorlardı. Bu sene takım şampiyonluk yolunda iyice kendini hissettirmiş. Oynadığı futbolda tatminkar. Fakat neden stadı tam olarak dolduramıyorlar buna akıl sır erdirebilmiş değilim doğrusu.

Tunç Kayacı bile anlam veremiyor,taraftarımız anlam veremiyor,YÖNETİMİMİZ hiç anlam veremiyordur herhalde...
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 23:04

Yorumlar için çok teşekkürler, ben de merak ediyorum özellikle Tunç Kayacı'nın yorumlarını.

Staddaki boşlukların 1 numaralı nedeninin bilet fiyatları olduğunu hepimiz biliyoruz. Bunu Tunç Kayacı'ya da anlatmak lazım. Ben mail atacağım kendisine.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 23:38

-ahh yonetım biletleri en azından 10-20 duşurse gorsun herkez stad nasıl biçimde=?

Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 23:51
Alıntı yapılan eses_irsadinho

-ahh yonetım biletleri en azından 10-20 duşurse gorsun herkez stad nasıl biçimde=?

Daha dur hele bir diğer kanalların da diline düşelim,gazeteler falan yazmaya başlasın, Eskişehir stadını dolduramıyor diye,ondan sonra yönetim düşünür bu işi....Siyasetmiş şuymuş buymuş büyük etken ama stadı dolduramamızın tek nedeni bilet fiyalarıdır..Sadece 5 ytl'lik bir indirimle Samsun macı full olur..Denemesi bedava..AngryAngryAngryAngry
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
serhattunga Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat
Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2007 saat 00:01

Sevgini maddiyatla ölçersen hüsrana uğrarsın.Başarı istiyorsan ödeyeceksin.Koşulsuz sevenlerden ol !

Varlığım , Türk varlığına feda olsun !
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2007 saat 00:14
Stadin dolmasi icin fiatlarin dusmesi sart. Hava yakalanilmis iken artik bu indirimi yapmak sart.  Yakalanan hava ailece maclari gelmeyi gerektirecek hal aldi. Boyle durumda bir ailleden 3-4 kisinin gelmesi bayagi bir masraf. Bu fiyatlarla 5-8 bin kisi gelse, fiatlar yariyariya indirilse 10-16 bin kisi gelir, ayni toplam gelire ulasilir. Yonetimin bu konuyu hesaba katacagini saniyorumSmile
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2007 saat 04:32
Bence asıl şimdi bilet fiyatlarının değişmemesi gerekn zaman hazır bu hava yakalanmışken bir zahmet ver Eses için paranı artık hep aynı muhabbet her maçtan sonra seven insan aylık 30 ytl yi Eses'i için seve seve verir..
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 233>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,797 saniyede hazırlanmıştır