eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Atilla Koca

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 40>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oFa-eSeS Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Faruk
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı oFa-eSeS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 02:31
Atilla'nın dünkü performansını çok beğendim , hele son dakikalardaki voleyi çok müthiş çıkardı Smile
öLüMüNe eSeS !
Yukarı
y_s_s_1470 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Yasin Çakır
Yer: Akarbaşı
  Alıntı y_s_s_1470 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 15:09
Ya kardeşim ben anlamıyorum gerçkten birileri diyo yok kapak olsun falan kardeşim  kapak olcak bi durum yok adam sakat bu biliniyor ama gelir inşallah oynar kalemizi korur bunu kim istemez keşke 1. kaleci olsa yabancılara el açmasak ki açmamız yanlıs bi arkadasımız istatistik yazmıs ivesa topcicinde güzel konulara değinmiş yok atillayı yermek değil amaç yapılanlar

Fakat atilla iyi bir maç çıkardı kendisini tebrik ediyor basarılarının kat kat daha fazlasını lig maçlarında göstermesini diliyorum..
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 16:21
bence iveşadan daha iyi kaleci  ilrleyen haftalarda kaleyi alır diyorum.ayrıca kayacanada aynı şansı vermesi lazım rıza hocanın
Yukarı
kktc_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Volkan
Yer: Kıbrıs
  Alıntı kktc_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 20:47
Evet İvesa'nın hataları artmaya başladı. Atilla'yı denesek bir de diyorum. Daha iyi gibi.
Çıkmasa gecelerim sabaha
ölürüm o siyah kırmızına
Yukarı
thpsy Liste gör
Yazar

ali furkan ÇATMA
Yer: batıkent
  Alıntı thpsy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 21:04
arkadaşlar bu kadar kolay demekki bir futbolcumzu harcamak,emeklerini boşa çıkarmak
budur yanı ivesa'yı harcamak
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 04:59
geçen sene sakatlanana kadar ivesa kraldı ama bu sene bir maçla gözden düştü. atilla daha iyi bile denmeye başladı başta atillaya tepki varken. bende iddia eiyorum atilla kaleyi ivesadan alır diye ama en azından atillanın performansından biraz haberim var neler yapabilceğini biliyorum. ikiside aradığımız kaleci değil onuda biliyorum ama bu sene hem ivesa hem atilla daha iyi olacaktır.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
doğuş Liste gör
Deneyimli Yazar

Doğukan can
Yer: Eskişehir
  Alıntı doğuş Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2009 saat 09:46

Merhaba Arkadaşlar üzülerek duyduğum bir haberi aktarmak istiyorum sizlere inşallah doğru değildir ama sanmıyorum

Umutlarla tansfer ettiğimiz Atilla koca başta sağlık raporu olumlu çıkarsa transfer edeceğiz demişti Rıza hocamız, Aldığım bilgilere göre Atilla koca ya hastane sağlam raporu vermemiştir omuzunda sorun olduğunu belirtmiştir. ve raporun bir fotokopiside bir gazeteci arkadaşta bulunmaktadır fakat sürekli rıza hocamız yasak getirdiği için basına oda yayınlamamaktadır. Bu durum beni çok üzdü ve rıza hocaya olan güvenimi sarstı

sevinmek için sevmedik
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2009 saat 10:49

Kimseyi körü körüne savunmak gibi bir niyetim yok.

Ama bahsettiğiniz tarzda ''futbol oynaması sakıncalıdır'' ibaresi taşıyan raporlardan şu an Nihat Kahveci,Uğur Uçar,Vassel gibi futbolcularında var.
Gazeteci arkadaş bu belge aman aman birşey olsa saniye durmaz zaten...
Bu konudaki duyumunuzda geç kalmışsınız ayrıca Doğuş Bey Rıza Hoca için yürütülen yıpratma,karalama,ayağını kaydırma çalışmalarında bir kilometre taşı oldu Atilla Koca.
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
ESESiM026 Liste gör
Deneyimli Yazar

nafız
  Alıntı ESESiM026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2009 saat 11:06
hazırlık macında niye oynadı he zaten yedek olarak alındı sakatlıgıda iyileşir
ESESIM SADECE SEN VARSIN
Yukarı
Daimi Özdemir Liste gör
Deneyimli Yazar

Daimi Özdemir
  Alıntı Daimi Özdemir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Oca/2010 saat 14:23

böyle kaleciler icin kayacanı küstürüyorlaryazık tokat macında rıza hocanın yanlışlarından  yazık oluyor eskişehir cocuklarına cok yazıkAngry DAİMİ ÖZDEMİR KIZILCIKLI NEFER

Sevdam çocuklarıma mirastır
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 40>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır