eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıDişi Şimşekler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4950515253 62>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
meLtem__26 Liste gör
Yazar

meLtem
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2009 saat 21:41
Alıntı yapılan ÇAĞLAN_KZLCKL

bızım tek amacımızda takımıza ne kadar yaralı olabılırız nasıl destek olabılırız benım yazdıklarımdada sızınle alakalı bırsey yok ıstersen bırdaha oku benım dıle getırmek ıstedıgım sey sadece yonetımın yaptıgı bı yanlısı yazmak oldu dedıgım gıbı acık trıbunde sızden yas yas buyuk bayanlar takıma destek verebılır ve tek amac olan trıbunde kufuru onlemede basarılı olabılır sızın gıbı mactan once toplanamıyor olabılır calısamıyor olabılır cunku bekar olmaya bılır ama onunda bedava stadımıza gırmeye hakkı var dedım ama nedense bı anda heycana kapıldınız sızın rahat olmanız yada olmamanız emınım kı pek cok kısıyı ılgılendırmıyor sızın sorununuz cekemeyen kısnananlar falan gıbı kadın programları yada ılk okul macları sloganları atmaya gerek yok buraya uye olan herkezın buraya yazma dusunlerını anlatma hakkı var trıbunculuk sadece klavyede olsaydı yıllardır gıttıgımız deplasmalara gıtmez leptoplardan pclerden takıp ederdık neyse arkadasım tekrar dıyorum BASARILAR...

çağlan haklısında zaten sana cvp vermemiştim . sadece daha önce yazılanlara cvp vermiştim.
faLan fiLan ES ES ULAN!
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2009 saat 21:43
şu yazılanları okudumda Gözümde ne sevginiz kaldı ne saygınız.. Dişi şimşekleri ben yanlış tanımışım.. Şaşırtmadılar.
Yolunuz açık olsun
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
meLtem__26 Liste gör
Yazar

meLtem
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2009 saat 21:47
Alıntı yapılan Darkevil_26

şu yazılanları okudumda Gözümde ne sevginiz kaldı ne saygınız.. Dişi şimşekleri ben yanlış tanımışım.. Şaşırtmadılar.
Yolunuz açık olsun

yanlş tanımakla alakası yok lafla gelen saldırılardan daha cok rahatsız olmaya başladık. bu siteye sırf böyle şeyler yazmamak için yorum yapmayı yasaklamıştım kendime ama elimde değildi k.bkmasın kimseler.
faLan fiLan ES ES ULAN!
Yukarı
ÇAĞLAN_KZLCKL Liste gör
Yazar

ÇAĞLAN
Yer: ESK
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2009 saat 21:48
ya arkadaslar bende zaten genel olarak konusuyorum yanı elımızden gelen sıze yararlı olacak gozumuze carpan seylerı yazıyoruz bıraz gergınlık oluyor sızlerıde anlıyor yazılanlardan tepkılerden dolayı ama sız sadece ısınıze bakın ne yaparız neler yaparız onları dusunun yanı tepkı gelmesı demek gundemde olmak demektır ama tepkıye karsılık vermeyın yapıcı mesajları okuyup pay cıkarın bıraz mesela benden sıze bı fıkır yas olarak genelde lıse sevıyesınde arkadaslarsınız okullar acılacak okul belırleyın her hafta o okulda bı toplantı yapın derdınızı amacınızı yaptıklarını yapacaklarınızı anlatın daha cok ınsan katın trıbunlere kendınızı daha ıyı duyurun gosterın bılsınler gelsınler
Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2009 saat 22:08
Alıntı yapılan meLtem__26

herkes neden laf yapıp duruor siz takımınıza werceğiniz desteğe ESKİŞEHİR spora ilqi duyun! inatlaşmayı kesin artık.. herkes rahatına baksın.. ama gördüğümüze göre kimsenin rahatına baktığı yok... bunu nedenide gayet acık ortada BİZ RAHATIZ.. BİZ RAHAT OLDUĞUMUZ İÇİN ÇEKEMEYENLER KISKANANLAR DA RAHATSIZ OLUYOR ;)
 Bunada cvp vermeyin alakasız ilqisiz saçma sapan yorumlar yazmayın lütfen.. eğer yazmak isteyen varsa mesaj atsın özelden konuşalm dışarda halledebilirz sorunu burda klwyesi olan yazıor..

Eskişehirspor diye yazılır....

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
meLtem__26 Liste gör
Yazar

meLtem
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2009 saat 22:41
Alıntı yapılan esaf

herkes neden laf yapıp duruor siz takımınıza werceğiniz desteğe ESKİŞEHİR spora ilqi duyun! inatlaşmayı kesin artık.. herkes rahatına baksın.. ama gördüğümüze göre kimsenin rahatına baktığı yok... bunu nedenide gayet acık ortada BİZ RAHATIZ.. BİZ RAHAT OLDUĞUMUZ İÇİN ÇEKEMEYENLER KISKANANLAR DA RAHATSIZ OLUYOR ;)
 Bunada cvp vermeyin alakasız ilqisiz saçma sapan yorumlar yazmayın lütfen.. eğer yazmak isteyen varsa mesaj atsın özelden konuşalm dışarda halledebilirz sorunu burda klwyesi olan yazıor..

çok tşkkrler öğrettin için ya. Allahm sabır ver başkada bişey demiyorum. benim msjlarıma mümkünse cvp gelmesin.
faLan fiLan ES ES ULAN!
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2009 saat 22:42
Bayan kullanıcılar; Dişi Şimşekler veya şahsınıza gelen ithamlara kulak asmayın,biz alıştık sizde alışın Smile
Nefer
Yukarı
meLtem__26 Liste gör
Yazar

meLtem
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2009 saat 22:45
Alıntı yapılan Ati_Kaan

Bayan kullanıcılar; Dişi Şimşekler veya şahsınıza gelen ithamlara kulak asmayın,biz alıştık sizde alışın Smile

sağol :)
faLan fiLan ES ES ULAN!
Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2009 saat 22:59
@meLtem__26
Eskişehirsporun forumunda kim eskişehir spor yazarsa düzeltirim. tuttugunuz takımın adını düzgün yazmayı ögrenin. art niyetsiz yazılan postlarada ters cevaplar verirseniz anlaşma şansımız olmaz...
onun dısında ne yapıyosanız yapın beni ilgilendirmez...

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
ü.evlerispor_ömer5 Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2009 saat 23:09

Alıntı yapılan esaf

çok tşkkrler öğrettin için ya. Allahm sabır ver başkada bişey demiyorum. benim msjlarıma mümkünse cvp gelmesin.
dışarıda nasıl halediceksiniz sorununuzu anlayamadım ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARINA YAKIŞMIYORRR
NE ADIMI NE SOYADIMI ESKİŞEHİRSPOR'LULUGUMU GÖSTERSİN O MEZAR TAŞI!!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4950515253 62>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır