eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıDişi Şimşekler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4546474849 62>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 01:34
Alıntı yapılan Şafak

Kulübler neden bayanları biletsiz alıyor ? Trübünde küfürü engellemek amacıyla ne kadar cok bayan gelirse okadar az küfür olur Düşüncesiyle fakat bakıyorum ki bayanlarda erkeklerden farksız değil Smile Bknz:Şekil A
Katılıyorum...
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
Tuqba26 Liste gör
Yazar

Tugba
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2009 saat 00:55
Ben tekrar söylüyorum bize burda ne tarz konuşursanız ben o şekilde size cevap veririm yani.. ya hakkaten hani kızlar yazmıyo ama okuyolar burdan yani genede bırakın artık saçma sapan polemik yaratmayı ya bizide geçtiniz bütün bayanların biletli girip girmemesine taktınız. Nasıl olursak olalım ister küfür edelim(abartmak istemiyorum) ister başka bişey yapalım bu bizim bayan olduğumuz gerçeğini değiştirmiyor. Bunada biz karar veremeyiz zaten türkiyedeki bütün bayanlar biletsiz giriyor kimsede bunu inkar edemez ben maça biletlide girdim biletsizde girdim kalkıp yalan söyleyemem. Bide bişey daha sormak istiyorum bayanların bilet almasına değinmişsiniz sizce biz diğer gruplarla eşit değilmiyiz??? bu soruyuda lütfen düşünün, ve son kez diyorum biraz daha dikkatli konuşun bize karşı ..
Siyahta varsa kırmızı Dişi ŞimşekLer bu yoLdan dönmez asLa..!
Yukarı
aXi Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan Ç.
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2009 saat 00:59
Alıntı yapılan Tuqba26

Ben tekrar söylüyorum bize burda ne tarz konuşursanız ben o şekilde size cevap veririm yani.. ya hakkaten hani kızlar yazmıyo ama okuyolar burdan yani genede bırakın artık saçma sapan polemik yaratmayı ya bizide geçtiniz bütün bayanların biletli girip girmemesine taktınız. Nasıl olursak olalım ister küfür edelim(abartmak istemiyorum) ister başka bişey yapalım bu bizim bayan olduğumuz gerçeğini değiştirmiyor. Bunada biz karar veremeyiz zaten türkiyedeki bütün bayanlar biletsiz giriyor kimsede bunu inkar edemez ben maça biletlide girdim biletsizde girdim kalkıp yalan söyleyemem. Bide bişey daha sormak istiyorum bayanların bilet almasına değinmişsiniz sizce biz diğer gruplarla eşit değilmiyiz??? bu soruyuda lütfen düşünün, ve son kez diyorum biraz daha dikkatli konuşun bize karşı ..

Biraz Emirvaki Olmus Sanırım.. 16 Yasındakı bir bayan kardesımızın hic tasvip etmedıgım konusma tarzı...
Allah RIZA'sı İçin Git Artık..
Yukarı
esesliamaumutlu Liste gör
Yazar

uğur
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2009 saat 01:01
Siz biz yok tugba kardeşim hepimizin sevdası aynı 
Burası ESKİŞEHİR
Yukarı
Tuqba26 Liste gör
Yazar

Tugba
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2009 saat 01:02

kusura bakmayın ama bende kimseye karşı bu tarzda konuşmak istemem hani normalde tanısanız bu şekildede kimseyle konuşmam ama bize karşı sizde saygılı olun bende bunu demek istiyorum

Siyahta varsa kırmızı Dişi ŞimşekLer bu yoLdan dönmez asLa..!
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2009 saat 01:03
Bence tüm bayanlar stada biletsiz girmelidir küfürü engellemk itiyorsak bunun önünü açmalıyız ben dikkat ediyorum statda bir bayan varsa yanındaki erkekler kendini frenliyor küfür etmemek için. bence buda güzel oluyor. türbünlerimizde bayanların olması çok güzel ve bizler bayan arkadaşlara destek olmalıyız eleştireceğimize ayrıca ben hiç bir bayanı küfür ederken görmedin türbünlerde ki ediyorlarsa bile nasıl bir erkek sıkılıp bazen kendini zorlasada küfür etmemeye  oluyor işte onun için bunuda ara sıra mazur görmek gerekir diye düşünüyorum. Bence bayanlardan ücret alınmamalıdır kendi görüşüm.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
aXi Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan Ç.
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2009 saat 01:10
Alıntı yapılan olumune_eses

Bence tüm bayanlar stada biletsiz girmelidir küfürü engellemk itiyorsak bunun önünü açmalıyız ben dikkat ediyorum statda bir bayan varsa yanındaki erkekler kendini frenliyor küfür etmemek için. bence buda güzel oluyor. türbünlerimizde bayanların olması çok güzel ve bizler bayan arkadaşlara destek olmalıyız eleştireceğimize ayrıca ben hiç bir bayanı küfür ederken görmedin türbünlerde ki ediyorlarsa bile nasıl bir erkek sıkılıp bazen kendini zorlasada küfür etmemeye  oluyor işte onun için bunuda ara sıra mazur görmek gerekir diye düşünüyorum. Bence bayanlardan ücret alınmamalıdır kendi görüşüm.

ünal abi elbetteki ben bır bayan oldugu zaman agzımdan küfür cıkamaması ıcın kendımı zorluyorum.. ama bakıyorum ve görüyorumki bayanlar bizden ceinmeyerek küfür edincede ben o zaman bosuna kasmısım dıyorum.. keske küfürü engellemek icin daha farklı seyler gelistirebilsek ama imkansız..
Allah RIZA'sı İçin Git Artık..
Yukarı
Şafak Liste gör
Usta Yazar

Şafak
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2009 saat 13:10
Ne OLursa Olsun ;

Bide Küfür Etmeseler... Smile
Yukarı
legend_melike Liste gör
Yazar

melike
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2009 saat 15:26
Alıntı yapılan Tuqba26

yanlış bir cümle olmuş bizde bayan taraftarız ama bir gruba mensup olmadığımız için (bir gruba mensup olmak demek maçlara bedava girmek demek değildir) biletimizide alıyoruz neyse parası veriyoruz bundanda şikayetçi değiliz söz konusu Eskişehirspor ise bu tür şeylerdende kaçınmayız çokta mutluyum bu durumdan bu konuyla ilgili bayanların üzerinden değil dişi şimşeklerin üzerinden konuşursanız seviniriz demek istediğiniz gibi herkes bedava girmiyor     ...    
SeN oLmAsAn HaYaTıN nE aNlAmI vAr Es-Es.İiİiİmMmM !!!
Yukarı
kızılcıklıugur Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2009 saat 15:44
Alıntı yapılan Şafak

Ne OLursa Olsun ;

Bide Küfür Etmeseler... Smile
evet küfür hiç yakışmıyor
*****KIZILCIKLI*****