eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 106107108109110 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Murat Diri Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat Diri
Online Durum: Offline
  Alıntı Murat Diri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 10:44
Alıntı yapılan esesserkan26

eskiye gıdelım mı murat kardesım.ıstanbul da play off macları oynanacak.klup baskanı nebı hatıpoglu bana taraftar lazım otobusler bedava dıye acıklama yapmıs.VE eskisehirspor taraftarlar dernegınde kayıtlar yapılmaya baslandı.bızdee arkadaslarla gıttıgımızde bedava otobus ıcın para ıstendı nedenı de davul konfetı alınacak dendı.bız vermedık bozuk paramız yok dedık.ama bu forumda veren arkadaslar feryat ettı seslerını cıkardılar.pekı dıyarbakır macında davul gordunuz mu?murat dırı kardesım ben goremedım...

Gidelim Serkan kardeş benim ne geçmişte ne gelecekte Allahın izniyle basım dik neden mi kardeşim Çünkü Anadolu Yıldızı Derneği Başkanı olarak bana da yönetim o maç için 10 otobüs söz verdi ve bizlerde dernek binamızdan kayıt yaptırdık bir kişi çıksın desin ki Murat sen bizden otobüs kaydı için şu kadar para alsın DİYEMEZ almadım Kayıt yapan kardeşlerimizede aldırmadım bizim amacımız oraya taraftar götürmekti ki zaten yönetim 3-4 tane otobüs gönderdi o zaman bize geriside gelmediği için içimde rahattı kimseden para almadığım için üzüldüm o kadar insan kalmasına ama yapcak birsey yoktu hatta bana telefon geldi murat biz kaçtık millet bizi parçalayacak sende kaç ordan dediler kimsin falan kapandı telefon ve ben o maç saat 3'te 20 arkadas parayla küçük bi minübüs bulduk öyle gittik maça yoksa benim kardeşlerim gitmedi bende gitmeyeceğim demiştim ama dayanamadım acıkcası birdaha böyle bi olay göremem diye....

Aslında Serkan kardeşim ben yazılarını burda üzerime alındığım için suçluyum senin yazından sonra kimleri kastettiğini çok iyi anladım kardeşim ama bi an kendimi suçlanmış hissettim çünkü gerçekten düzgün birşeyler yapmak istiyorum elimden geldiğince hatamız vardır illaki onlarda da affola Cümleten SAYGILAR....
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
Yukarı
eseryılmaz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

eser yılmaz
Yer: eskişehir
  Alıntı eseryılmaz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 11:12
iyi bir başkan olsa kulübü kurumsallaştırır kulüp kendi kendine parasını çıkarır o zaman da taraftara yüklenilmez kombine 100 lira olur açık tribün 10 lira olur ama nerde öyle başkan ondan bundan otobüs dilenen açığı kapat diye hocaya yalvaran bi başkan olduğu sürece biz daha çok forumlarda atıp tutarız Allah esesimizi canı gönülden sevenlere zeval vermesin
Türkiye'ye taraftarlığın ne demek olduğunu öğreten şanlı ESES in bir parçası olmaktan gurur duyuyorum tek büyük ESES
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 11:58

Emin Çokaygil, şu ana kadar 5 binden fazla kombine biletin satıldığını belirterek,"Kombine biletlere son günlerde talep arttı. Kombine bilet fiyatları 280 TL olarak belirlendi. Bunda kesinlikle indirim veya artış olmayacak. Taraftarlarımız indirim olur mu ümidi ile beklemesinler, bundan sonra bir iki maç oynansa bile kombine biletleri satışı aynı olacak "şeklinde konuştu. Ayrıca Çokaygil, kombinelerin toptan satışta olduğunu ve taraftarların maçlarda bilet bulmakta sıkıntı çekebileceklerinin de altını çizdi...
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
Yer: Turkey
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 12:07
Sevgili Yönetim,

Ucuz kombine biletleri ve bedelsiz biletler hakkında taraftarımız büyük çelişki ve endişe yaşamaktadır. Bu konularda herhangi bir açıklama yapmayı düşünüyor musunuz?  Herhangi bir kontrol var mı? ya da önlem aldınız mı? Gelişen olaylar sizin kontrol ve bilginiz dışında mı? Yoksa bu durum her sene tekrar edilen, görmeye alıştığımız filmlerden biri mi?
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
esefes Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı esefes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 12:14
Alıntı yapılan eseryılmaz26

iyi bir başkan olsa kulübü kurumsallaştırır kulüp kendi kendine parasını çıkarır o zaman da taraftara yüklenilmez kombine 100 lira olur açık tribün 10 lira olur ama nerde öyle başkan ondan bundan otobüs dilenen açığı kapat diye hocaya yalvaran bi başkan olduğu sürece biz daha çok forumlarda atıp tutarız Allah esesimizi canı gönülden sevenlere zeval vermesin

herkesin ağzında bir kurumsallaşma lafıdır gidiyor.. bi açıklayın bakalım bu kurumsallaşma nedir nasıl yapılır.. madem bilginiz var paylaşında tüm site öğrensin?
Yukarı
esk_lee82 Liste gör
Yazar

Muharrem SARICAGİL
  Alıntı esk_lee82 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 12:16
300 milyona kombinemi seve seve alıyorum ama böyle olayları görünce insanın şevki kırılıyor 15 senedir maçlara giderim maç gününe kadar eskişehirsporu bir gram düşünmeyen adamlar malum pazar günü piyasaya çıkar bi şekilde ellerinde beleş biletleri vardır üstlerinde formayı geçtim kırmızıyı andıran bişey bile  yoktur gömlekle gelir bide sete çıkar çoluk çocuğun üstündeki formayı alır giyer amigoyum der maçla hiç alakası olmaz kendi gırgır şamatasına bakar basın foto alırken gerine gerine sete çıkar maçtan sonra nasıl olsa maç kalabalığı polis bişey yapmaz deyip şehirde her pisliği yapar bunlar yüzünden formasıyla kaşkoluyla maça gidenlere teyzeler amcalar terörist gibi bakar daha çok şey varda yazarken sinirlendimAngry
SADECE ESES!!!!
Yukarı
esk_lee82 Liste gör
Yazar

Muharrem SARICAGİL
  Alıntı esk_lee82 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 12:20
Levent abi biz bu filmi daha çok izleyeceğiz sanırım ben kendim şahit oldum el altından kombine satan bazı şahıslara isim istersen özelden atabilirim. Yabancı bi isim değil zaten duyunca şaşırmassın yani.
SADECE ESES!!!!
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 12:33
Alıntı yapılan esefes

herkesin ağzında bir kurumsallaşma lafıdır gidiyor.. bi açıklayın bakalım bu kurumsallaşma nedir nasıl yapılır.. madem bilginiz var paylaşında tüm site öğrensin?

öncelikle yaşınız ile sorduğunuz soruyu bağdaştıramadım.hani 15 yaşında bir çocuğumuz bunu sorsaydı,başımın üzerine der,araştırmasını talep eder ama cevap vermeyede çalışırdım.aklım erdiği kadarıyla özet olarak da olsa size de yardımcı olmaya çalışayım.

bana göre Devlet Yönetiminin minyatürüdür.yani demokratik bir süreç içinde ve belli bir süre için, Yönetenlerinin başa geldiği,burada bulundukları süre içinde Anayasa ve Kanunlar çerçevesinde icraat yaptıkları,yapılan tüm icraatların şeffaf ve kayıt altına alındığı ve hesap sorma/verme yollarının açık olduğu bir sistemin ifade şeklidir Kurumsallaşma sıfatı.
umarım yeterli olmuştur.
Yukarı
esefes Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı esefes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 12:47
Alıntı yapılan kartES

Alıntı yapılan esefes

öncelikle yaşınız ile sorduğunuz soruyu bağdaştıramadım.hani 15 yaşında bir çocuğumuz bunu sorsaydı,başımın üzerine der,araştırmasını talep eder ama cevap vermeyede çalışırdım.aklım erdiği kadarıyla özet olarak da olsa size de yardımcı olmaya çalışayım.

bana göre Devlet Yönetiminin minyatürüdür.yani demokratik bir süreç içinde ve belli bir süre için, Yönetenlerinin başa geldiği,burada bulundukları süre içinde Anayasa ve Kanunlar çerçevesinde icraat yaptıkları,yapılan tüm icraatların şeffaf ve kayıt altına alındığı ve hesap sorma/verme yollarının açık olduğu bir sistemin ifade şeklidir Kurumsallaşma sıfatı.
umarım yeterli olmuştur.

birincisi yaşla bunun ne alakası var bunu anlamadım  . 30 yaşındaki kaç kişi kurumsallaşma tanımı yapar türkiye şartlarında bu soruyu kendinize bi sorun isterseniz?..benim sindiremediğim bilip bilmeden herkesin yaşı ne olursa öğrenmeden öğretmeye çalışması...
Yukarı
serhat1965 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı serhat1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 12:53
''esefes'' Forumda Erkan Amcamız sizi muhatap alarak birşeyler yazdıysa çok şanslısınız keşke benim yazılarımada birşeyler eklese emin ol beni çok mutlu eder bu durum!Forumu belki dışarıdan takip ediyordunuz ama aramıza yeni katılmışsınız hoşgeldiniz sefalar getirdiniz fakat Kurumsallaşma konusu çok değerli büyüklerimizle bu forumda senelerdir tartışıldı tartışılmaya devam edecek konu başlığı burası olmamalı benceThumbs%20Up
Sevgilerimle
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 106107108109110 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır