eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 105106107108109 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
JOEBLACK73 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ESK.
Online Durum: Offline
  Alıntı JOEBLACK73 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 00:22
Alıntı yapılan Frequency

Geçen gün bir muhabbet esnasında bir arkadaş  220 liraya kombine aldığını söyledi. Fakat isim vermedi. Arçelik yada Eti gibi bir yerde çalışan bir kişiden aldığını söyledi.O kişide 200 liraya almış 20 lira kar koyarak bu arkadaşa 220 liraya satmış. Sebebini tam bilmemekle beraber bu insanların 220 liraya nasıl kombine sattığını anlayamadım. Yanlız parası değilde enayi yerine konmak bana açıkçası baya bi koydu. Madem Eti , Arçelik gibi yerler daha ucuza kombine alıyor benimde oralarda akrabalarım var bende bidahaki sene ordan alırım.  Bütün bu bilet , kombine vs. olaylarının tek suçlusu YÖNETİM'dir.

ARÇELİK te böyle bir durum yoktur.
Tüm kamuoyunun bilgisine.
MİSAFİR DEĞİL EV SAHİBİYİZ.
Yukarı
26_shadow_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ErSiN
Yer: Turkey
  Alıntı 26_shadow_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 00:25
helal olsun Serkan abi sana sonuna kadar katılıyorum ...
bir kişi ESESliyim diyorsa bu takıma sahip çıkar arkadaş sırtından geçinmez , bakın yeni sezon başlıyor kapılara dikkat edin ağızdaki cümleler aynen şöyle olacak:

-kardeş sıraya geç
-ne sırası abi ?
-(diğer arkadaşına seslenerek) oğlum gel yaaa    ....... abi bizi sokacak sen niye orda bekliyorsun biz maça para vermeyiz

ardından bunları duyan gerçek ESEs taraftarı kendi arasında başlıyor ulen biz 25 tl ye bilet alıyoruz adamlar bedavaya giriyor gelmeyeceğim bir daha ki maça ve ardından gelen bir sürü küfür .... heee şuda var o adamları bedavaya stada sokan kişiler ve o bedavacılar lafa geldim mi bizden daha fazla ESEsli oluyor . Haksız mıyım ???
bu ikili ayrım kalsın artık !!!
hani biz kardeştik ?
hani gerekirse simitle karın doyurup maça bilet alırdık ?
hani bir bardak suyu 8-10 kişi içerdi ama yinede ESEs i için bilet alırdı ?
hani kimseyi enayi gibi kullanmazdık ?
hani rant peşinde değil sadece ESESimizin peşinde koşardık ?

benim gibi zar zor binbir emekle kombine alan bir çok kişi var şu forumda ve bunların içinde kimse çıkıp kapılarda abi bizide alın demiyorlar demezler de ÇÜNKÜ BENİM İÇİN GERÇEK TARAFTAR ONLARDIR ...
benim babamda,amcamda,abimde bu tribünlere biletiyle girdi biz böyle öğrendik ESKİŞEHİRSPORLULUĞU darısı diğerlerinin başına umarım enayi yerine koyulmayan bir taraftar topluluğu oluruz ...
saygılar ...
ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ BÖYLE BÜYÜK BİR TAKIMIN TARAFTARIYIM !!!
aşK-ı ŞeHiR

Yukarı
cihantamsu Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Cihan
Yer: eskişehir
  Alıntı cihantamsu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 00:32
aynen ersin yazdıklarına katılıyorum
ben saat 10 gibi evden çıkıyordum bilet almak maça girmek için kuyruğa giriyordum ama kaynak yapan arkadaşlarmız sayesinde bitmek bilmiyordu kuyruk birde girişdeki kapılarda 'olum gel lan sıramı beklenir ben sokarım seni ' diyen ABİ!!!! lerimiz sayesinde saatlerce ayakta kan ter içinde beklediğimi çok bilirim
kIZ ARkADAşIMdaN öNcE eSeS sEVgiSİ gELir..
Yukarı
esk_lee82 Liste gör
Yazar

Muharrem SARICAGİL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı esk_lee82 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 00:59
arkadaşlar ben iki adet kombine almış biri olarak bu gün gözümün önünde 200 liraya kombine  alan arkadaşlar gördüm dahası bi kaç tane daha sipariş verildi artık ellerinde kaç tane varsa yazıklar olsun bu kombineleri onlara verenlere yazıklar olsun bunları satanlara yazıklar olsun alanlara.... 
SADECE ESES!!!!
Yukarı
oFa-eSeS Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Faruk
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı oFa-eSeS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 01:11
Alıntı yapılan 26_shadow_26

helal olsun Serkan abi sana sonuna kadar katılıyorum ...
bir kişi ESESliyim diyorsa bu takıma sahip çıkar arkadaş sırtından geçinmez , bakın yeni sezon başlıyor kapılara dikkat edin ağızdaki cümleler aynen şöyle olacak:

-kardeş sıraya geç
-ne sırası abi ?
-(diğer arkadaşına seslenerek) oğlum gel yaaa    ....... abi bizi sokacak sen niye orda bekliyorsun biz maça para vermeyiz

ardından bunları duyan gerçek ESEs taraftarı kendi arasında başlıyor ulen biz 25 tl ye bilet alıyoruz adamlar bedavaya giriyor gelmeyeceğim bir daha ki maça ve ardından gelen bir sürü küfür .... heee şuda var o adamları bedavaya stada sokan kişiler ve o bedavacılar lafa geldim mi bizden daha fazla ESEsli oluyor . Haksız mıyım ???
bu ikili ayrım kalsın artık !!!
hani biz kardeştik ?
hani gerekirse simitle karın doyurup maça bilet alırdık ?
hani bir bardak suyu 8-10 kişi içerdi ama yinede ESEs i için bilet alırdı ?
hani kimseyi enayi gibi kullanmazdık ?
hani rant peşinde değil sadece ESESimizin peşinde koşardık ?

benim gibi zar zor binbir emekle kombine alan bir çok kişi var şu forumda ve bunların içinde kimse çıkıp kapılarda abi bizide alın demiyorlar demezler de ÇÜNKÜ BENİM İÇİN GERÇEK TARAFTAR ONLARDIR ...
benim babamda,amcamda,abimde bu tribünlere biletiyle girdi biz böyle öğrendik ESKİŞEHİRSPORLULUĞU darısı diğerlerinin başına umarım enayi yerine koyulmayan bir taraftar topluluğu oluruz ...
saygılar ...

Bu yazının üstüne söz söylenmez , çok iyi bir yazı Ersin abi ... Gerçekten katılıyorum sana ..
öLüMüNe eSeS !
Yukarı
toci26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
Yer: Eskişehir
  Alıntı toci26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 02:11
Madem konu açıldı bende yaşadığım olayı anlatayım...
Ankarada ki play-off lara gideceğiz 3 kişiyiz. Biri ben biri YüksekOkuldan arkadaşım Tekirdağlı kendisi buraya okumaya gelmiş ama ben ona EsEs sevgisini aşıladım :) onuda götürüyorum biri de mahalleden arkadaş duyduk organizasyon varmış gittik reşadiyenin ordaki yazdırdık isimlerimizi verdik 5 er TL ... Sonra orda okuldan tanıdık arkadaşlar denk geldi (fazla samimi değildik ayak üstü muhabbet ettik) dedik sizdemi gideceksiniz yazdırdınız isimleri verdinimiz paraları dedi Tekirdağlı arkadaşım eleman ne dese beğenirsin biz Eskişehirliyiz tanıdıklarımız var biz para vermicez ama gelicez dedi... Neyse gün çattı geldi otobüslere binicez kağıtlardan numaraya baktık binicez otobüslere bindik 3 kişi baktık o arkadaşlar da aynı otobüste isimlerini yazdırmadıkları için tabi yerde yok ama oturmuşlar... Bir baktık bize 2 kişilik yer kalmış ... Biz ne yaptık değişmeli olarak oturduk sürekli ... Adamlar para vermeden rahat rahat otururken biz sürekli arkadaşlarla sırayla ayakta gittik... Hadi dedik olay çıkmasın hepimiz maça gidiyoruz diye sesimizi çıkarmadık...
Bizde Eskişehir liyiz ama bizim amcamız dayımız yok! 
SADECE SİYAH KIRMIZI!
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
  Alıntı yankee2222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 02:25
böyle olaylar o kadar çok ki herkes en az 1 kere şahit olmuştur zaten. Tribün olarak bir tek 1965liler derneğinin biletle beleşle işi olmaz geri kalanların hepsine bir şekilde yönetimden bilet ve otobüs geliyor.
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
kzlckl Liste gör
Yazar

TÜMAY
Yer: KAPALI SAĞ
  Alıntı kzlckl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 03:01
Alıntı yapılan esesyucel

Alıntı yapılan kzlckl

.........................bu sitede hep böle mevzular kimsede cıkıp neler yapabiliriz es esmizin uğruna onları konuşmuyo millet 200 tl kazanmışta falan filan aklımızı kullanalım başka konular konuşalım es esmize 200 bin tl nasıl kazandırırız onu falan dşünelim ya..

Peki güzel kardeşim 200 tl nasıl kazandırız diyoruz kazansın sonuç olarak kulübe gidecekse fiyatlar 25 degil 50 olsun beni sen cok daha iyi tanıyorsun Eskişehirspor için fedakarlıkdan hiç bir zaman cekinmem sen türbün cocugusun bende yanımızdaki kardeşlerimiz o paraya nasıl girecekler bunuda düşündünmü yada şu kıriz zamanda belki senin tuzun kuru oa biir ama türbündeki o liseli gencleri düşünmüyorsan sen türbüncü olamasın biraz agır konuşuyorum oda samimiyetimizden

Yönetim egerki gecen yıl oldugu gibi beleş bilet verecekse hiç vermesin şitetle ben buna karşıyım biliyorumki bazı önde gelenlerde buna karşı

Bir diyer sorum ise burda atıpp tutanlara mademki cok paranız var az buluyorsunuz bu parayı hayırına 1 degilde 2 kombine alın bana teslim edin ben ihtiyac sahibi olanlara teslim edeyim sizlerde görün kime teslim etimi yoksa burda ve başka yerde atıp tutmayın ayıp ayıp ben berda herkes seyretsin diye ugraş veriyorum tabiki pahalı olsun biletler kulüp kazansın yanlız bu şu zamanda olması mümkün degil üstelik genclerimizi bizans takımları tutmaya yöneltir herkese hayırlı olsun ne diyelim ama ben şidetle karşıyım bu pahalı biletlere
canım abim sen beni yanlış anladın ben bilet pahalı olsun demedimki ayrıca hele hele gecen 4 senedir liseli oluşum ve durumu olmayan insanları bende daha iyi tanıyamıyacağını ve kimlere ne şekilde kendi cebimden yaptıklarımı biliyosun abicim ben aklımız calıştırıp nasıl para kazandırabiliriz diye düşünelim sadece para değil daha iyi nasıl oluruz onu tartışalım dedim
BİTMEZ BU DAVA KIZILCIKLI
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 09:59
Alıntı yapılan esesserkan26

eskiye gıdelım mı murat kardesım.ıstanbul da play off macları oynanacak.klup baskanı nebı hatıpoglu bana taraftar lazım otobusler bedava dıye acıklama yapmıs.VE eskisehirspor taraftarlar dernegınde kayıtlar yapılmaya baslandı.bızdee arkadaslarla gıttıgımızde bedava otobus ıcın para ıstendı nedenı de davul konfetı alınacak dendı.bız vermedık bozuk paramız yok dedık.ama bu forumda veren arkadaslar feryat ettı seslerını cıkardılar.pekı dıyarbakır macında davul gordunuz mu?murat dırı kardesım ben goremedım...

Bu konu hakkında bilgim olduğu için bende birşeyler karalayım.

Organizasyondan bir akşam önce, Biz arkadaşlarla ismimizi yazdırmak için derneğe gittik, bizim daha önceden vaktimiz olsaydı her şekilde gidebilirdik ya kendi imkanımızla yada başkalarının düzenlediği organizasyonla giderdik yani.

Bizim kayıt için gittiğimizde oldukça çok sıra vardı ve o sırada bulunan herkesin para verdiğine şahidim. ( Bazı kişiler para vermemiş olabilir ) Verenler veya vermeyenler için 5 tl. çok büyük bir para değil.

Yalnız 1000 kişi bile 5 tl verse ortaya 5000 tl gibi çok büyük bir para çıkar.

Bu parayla davul mu alındı, meşale mi alındı ?
Maça giden herkes bilir, parayla alınan davulları gören oldumu ?
Olduysa kaç tane alındı ?
Bu paralarla meşale alındı mı ?
Alındıysa kaç tane alındı ?

Giden bir çok tanıdığım stad çevresinden parayla meşale aldığını söylüyor, stadda yakılanların çoğunuda taraftarlar kendi parasıyla almıştı.

Üstelik şunuda belirtmeden geçmeyeyim biz kaydımızı yaptırırken paraları toplayan birisi cebinden öyle bir para çıkardı ki bu paralar cebine bile sığmıyordu.

Bunlarıda geçelim isterseniz bu paraları veren kişilerin yarısı İstanbul' a gidebildi mi ?
Ben söyleyim en az yarısı otobüsler gelmediği için Eskişehir'de kaldı. İstanbul'da Bilet kalmadığı için yönetim otobüs göndermemiş, eee adam Ankara'dan, sağdan soldan gelmiş elinde bileti var adamın yada İstanbuldaki arkadaşına telefon edip biletini aldırmış. Bilet bitse ne olacak sonunda biletide var bir çok kişinin..

O gün otobüslerin gelmesi için Dernek Başkan' ı devamlı uğraştı , sağa sola devamlı telefon ediyordu. Bunuda es geçmemek gerekir ama yinede belli otobüslük para topluyorsan organizasyona bir gece kala otobüslerin hepsinin elinde hazır olması gerekir. En azından kendi taraftarın Eskişehir'de kalmış ve sizin sayenizde gidemediyse sizinde onların başında gitmemeniz gerekirdi. Hadi bunların hepsini geçtim Yönetime kendisini zor durumda bıraktığı için çıkıpta iki söz söylemeliydi.

Ben inancımı o günden sonra zaten yitirdim, konuyla pek ilgisi yok ama Serkan Abi' nin yazısında gördüğüm için yazayım dedim bende..

Yukarı
y_s_s_1470 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Yasin Çakır
Yer: Akarbaşı
  Alıntı y_s_s_1470 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 10:35

arkadaslar yazılarında haklılar

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 105106107108109 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,750 saniyede hazırlanmıştır