eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ESPARTA

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2324252627 69>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esparta_volkann Liste gör
Yazar

volkan
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı esparta_volkann Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 11:52
Alıntı yapılan ESKİÇerkES

sonunda atkılarımızda üretime geçilmiştir...perşembe yada cuma günü atkılar elimde olacak..haftasonu da bir aksilik çıkmazsa eskişehire gelicem..bursa maçında bütün ESPARTA toplanalım..atkıları dağıtıcam..ESPARTA haricinde atkılarımızdan almak isteyenler varsa benimle irtibata geçmeleri yeterlidir..

uğur kardeşim atkıdan sana da ayırırım...başka AKŞ den almak isteyenler varsa bana tam sayısını verirsen daha iyi olur..

atkı üretimini yapan yer parayı peşin istediği için ve çoğu kişiye ulaşamadığımız için finansman sorunu yaşadık ve bunu 3 kişi haletmeye çalıştık...Ufuk,Burak ve ben atkı paraları haricinde de para vererek maliyet fiyatını buldurmaya çalıştık...Ufuk ve Burak kardeşime teşekkür ediyorum...

şeffaf olmak için ayrıntılı yazıyorum...bir atkınıın maliyet fiyatı kdv dahil 13 liradır..50 tane atkı toplam 650 lira yapmaktadır...

satış fiyatımız ise 20 liradır..aradaki 7 lira farkla bu atkıların üretime geçilebilmesi için fazladan para verenlerin borcu kapatılacaktır..onun haricinde geçen seneden denizli ve konya deplasmanlarından otobüs şirketine toplam 170 lira borcumuz bulunmaktadır..bu borç kapatılacaktır..onun haricinde bütün atkıları satarsak elimizde 100-150 lira civarı para kalması beklenmektedir..bu parayla ise ESPARTA digital pankartı yaptırmayı düşünüyorum..

ESPARTA üyelerinden maddi konularda kafasında soru işareti olan varsa bana yada Ufuk kardeşimize danışabilirler...

ESES-Bursa maçı günü Eskişehir'de atkılarımızı satıcaz..almak isteyenler bana ulaşabilirler..

Atkı için para verenlerin listesi :

1_Yasin           20 tl
2_Volkan        20 tl
3_Yiğit             20 tl
4_Sarı Tolga  20 tl
5_Fatih           20 tl
6_Samed        20 tl
7_Ömer          20 tl
8_Süleyman 20 tl
9_Doğan       20 tl
10_Tolga       20 tl
11_Selim       20 tl
12_Ufuk        20 tl    +    90 tl
13_Burak      20 tl    +    50 tl
14_Ben          20 tl    +    230 tl

Liste bu şekildedir..çoğu arkadaşımız tatilde oldukları için ulaşamadık...ESparta olarak 30-35 tane falan bize ait olup geri kalanını isteyenlere satıcaz...

Ayrıca Atkıların yapımında emeği geçen Oktay kardeşimize de teşekkür ederiz...

ekstradan para verdiğiniz için sağolun hacım...keşke elimizde olsaydı da üç kişiye bu kadar yüklenmeseydik.bursa maçında eskişehirdeyim hayırlısyla görüşürüz..MELİH REİS en çok sen ilgilendin sağol kardeşim..ben senin neler yapmayı düşündüğünü biliyorum parayı denkleştirmek için sağol kardeşim.
ÖL DEDİN DE ÖLMEDİKMİ ES-ES İM
Yukarı
ESkiya26 Liste gör
Yazar

ahmet
Yer: Turkey
  Alıntı ESkiya26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 12:15
hacim kusura bakma sen benden haber bekliodun ama halletmişin heralde
kusura bakmayın burda işler karıştı biraz
hacim bana 2 tane ayırsana bendeki hesap numarasına 50 lira atarım ben...
BKaldırıŞ       ESparta
Yukarı
ESKİÇerkES Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
Yer: ESPARTA
  Alıntı ESKİÇerkES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 12:21
tamam hacım ben sana 2 tane ayırdım 2 tane..atkılar elime geçince kargoya veririm yollarım haberleşiriz...
YASTAYIZ...UZAKTAYIZ...///ESPARTA///
Yukarı
alperr Liste gör
Yeni Yazar

ALPER
  Alıntı alperr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 12:33
bugün ıspartaya geliyorum askerliğim buraya çıktı ese eşortmanları ve tşörtleriyle bitireceğim askarliği atkıdan bende istiyorum nasıl alabilirim
ESESESKİKİKİ
Yukarı
alperr Liste gör
Yeni Yazar

ALPER
  Alıntı alperr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 12:38

ben birsüre haberleşemem sizinle benim atkı için montoya ile iletişim kurarsanız sevinirim oda ıspartada

ESESESKİKİKİ
Yukarı
ESKİÇerkES Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
Yer: ESPARTA
  Alıntı ESKİÇerkES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 15:00
hoşgeldiniz şimdiden hayırlı teskereler..bana özelden numaranızı atarsanız sizinle irtibata geçeriz...
YASTAYIZ...UZAKTAYIZ...///ESPARTA///
Yukarı
doğan Liste gör
Yazar

Doğan
Yer: ESparta
  Alıntı doğan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 15:31
Alıntı yapılan esparta_volkann

Alıntı yapılan ESKİÇerkES

sonunda atkılarımızda üretime geçilmiştir...perşembe yada cuma günü atkılar elimde olacak..haftasonu da bir aksilik çıkmazsa eskişehire gelicem..bursa maçında bütün ESPARTA toplanalım..atkıları dağıtıcam..ESPARTA haricinde atkılarımızdan almak isteyenler varsa benimle irtibata geçmeleri yeterlidir..

uğur kardeşim atkıdan sana da ayırırım...başka AKŞ den almak isteyenler varsa bana tam sayısını verirsen daha iyi olur..

atkı üretimini yapan yer parayı peşin istediği için ve çoğu kişiye ulaşamadığımız için finansman sorunu yaşadık ve bunu 3 kişi haletmeye çalıştık...Ufuk,Burak ve ben atkı paraları haricinde de para vererek maliyet fiyatını buldurmaya çalıştık...Ufuk ve Burak kardeşime teşekkür ediyorum...

şeffaf olmak için ayrıntılı yazıyorum...bir atkınıın maliyet fiyatı kdv dahil 13 liradır..50 tane atkı toplam 650 lira yapmaktadır...

satış fiyatımız ise 20 liradır..aradaki 7 lira farkla bu atkıların üretime geçilebilmesi için fazladan para verenlerin borcu kapatılacaktır..onun haricinde geçen seneden denizli ve konya deplasmanlarından otobüs şirketine toplam 170 lira borcumuz bulunmaktadır..bu borç kapatılacaktır..onun haricinde bütün atkıları satarsak elimizde 100-150 lira civarı para kalması beklenmektedir..bu parayla ise ESPARTA digital pankartı yaptırmayı düşünüyorum..

ESPARTA üyelerinden maddi konularda kafasında soru işareti olan varsa bana yada Ufuk kardeşimize danışabilirler...

ESES-Bursa maçı günü Eskişehir'de atkılarımızı satıcaz..almak isteyenler bana ulaşabilirler..

Atkı için para verenlerin listesi :

1_Yasin           20 tl
2_Volkan        20 tl
3_Yiğit             20 tl
4_Sarı Tolga  20 tl
5_Fatih           20 tl
6_Samed        20 tl
7_Ömer          20 tl
8_Süleyman 20 tl
9_Doğan       20 tl
10_Tolga       20 tl
11_Selim       20 tl
12_Ufuk        20 tl    +    90 tl
13_Burak      20 tl    +    50 tl
14_Ben          20 tl    +    230 tl

Liste bu şekildedir..çoğu arkadaşımız tatilde oldukları için ulaşamadık...ESparta olarak 30-35 tane falan bize ait olup geri kalanını isteyenlere satıcaz...

Ayrıca Atkıların yapımında emeği geçen Oktay kardeşimize de teşekkür ederiz...

ekstradan para verdiğiniz için sağolun hacım...keşke elimizde olsaydı da üç kişiye bu kadar yüklenmeseydik.bursa maçında eskişehirdeyim hayırlısyla görüşürüz..MELİH REİS en çok sen ilgilendin sağol kardeşim..ben senin neler yapmayı düşündüğünü biliyorum parayı denkleştirmek için sağol kardeşim.

melih harbiden helal olsun sana biz burdan ayarlayamadk hatta yardm edelm derkn köstek olduk son anlara bırktk işleri ama sen oralrdan hallttin ne diim yani saol varol =)) 
***ESparta***
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 17:58
doğan kardesim sendeki formayı imzalatsak topculara gittigidiyor, çalalımsatalım gibi sitelerde acık artırma satsak bize kaynak olmazmı LOLgüzel fikir kanımcaClap
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
ESkiya26 Liste gör
Yazar

ahmet
  Alıntı ESkiya26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 13:51
fikir ii de doğan ii bi tercih mi acaba
doğan onu bi kızda unutsun o kız satsın o zaman daha i para eder...
BKaldırıŞ       ESparta
Yukarı
esparta_ömer Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: Hatay
  Alıntı esparta_ömer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 22:41
kardesim bnde tesekkur ederim size ben işlerle ugrastıgım için hiç bi sekilde yardımcı olamadım emegi gecen bütün arkadaslara cok cok tesekkür ederim bursa macında toplanmak üzere  hepinize...
HATAY'IN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ...AKDENİZ ESES (2020...) KARADENİZ ESES (2014-2019)...ESPARTA(2008-2012)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2324252627 69>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır