eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 104105106107108 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı esesserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 19:58
                                             SEVGİLİ KARDESIM MURAT DİRİ
eskisehirspor-bursaspor baslıgındaki yazınıda okudum.buraya yazmış oldugun yazınıda okudum.simdi cevap verme zamanı sanırım işten geldım yazılanları hepsını okudum.Ben öncelıkle görduklerımı bıre bır sahıt olduklarımı yazayım.Sonra isim mı ıstıyorsun ben sana ısım verırım ama sen o ısımlerı de cok ama cok ıyı bılıyorsun.
1-gecen sene acık trıbun onunde trıbun gruplarından sahıslar ellerınde satılmaz bıletlerı gıseye varırken cevırıp satıyorlardı.bu bıletlerı kımler,nasıl,nerden ne icin almıstır.bu satılan biletler eskisehirspor kasasına degıl bızzat o sahısların cebıne gırmıstır.
2-ankaragucu deplasmanı saat 10 da ankarada bılet sırasına en on sıralarda yer bulmusuz.Bilet satılacak dıye sıcakta beklerken bılet satılmıyacak acıklaması geldı.ve karaborsa bıletcıler etrafta tunemeye basladı.pekı bu karaborsacılar ankaralımıydı.hayır eskisehirli 1tl lık bıletı 10tl-15tl-20tl tutturabıldıgı fıyata satmaya basladılar.eskisehir ataturk stadında yapıyorsun kendı taraftarına bedava bıletı satıyorsun,ankarada bu ısı nasıl yapıyorlar.deplasmana gıttıgımız zmaan bır laf vardır haydı arkadaslar parası olmayan arkadaslar var bozukları verelımde arkadaslarda gırsın dıye para toplanır.ankara da ne oldu oraya eskisehirspor u desteklemeye mı gıttınız yoksa cebınıze para sokmaya mı gıttınız??
3-eskisehirspor -besıktas mac oncesı bando es es ın stadda calısması var.Arkadasımla oraya bakmaya gıttıgımızde protokol gırısınden bır trıbun lıderı cıktı etrafında 5 veya 10 kısı var.sende bu kısıyı bılıyorsun ve hala benden ısım beklıyorsun.elınde sayamıyacagım kadar deste ıle bıletle cıkıyor.bu adam nerden,nasıl ve nıye alıyor bu bıletıı...
4-bu sene 200tl den bılet satan bır trıbun lıderı alan arkadasım var.bu adam 280 tl lık kombıneyı nasıl 200 tl ye satıyor.acıklarmısın!!!
5-eskiye gıdelım mı murat kardesım.ıstanbul da play off macları oynanacak.klup baskanı nebı hatıpoglu bana taraftar lazım otobusler bedava dıye acıklama yapmıs.VE eskisehirspor taraftarlar dernegınde kayıtlar yapılmaya baslandı.bızdee arkadaslarla gıttıgımızde bedava otobus ıcın para ıstendı nedenı de davul konfetı alınacak dendı.bız vermedık bozuk paramız yok dedık.ama bu forumda veren arkadaslar feryat ettı seslerını cıkardılar.pekı dıyarbakır macında davul gordunuz mu?murat dırı kardesım ben goremedım...
  sevgılı murat dırı kardesım bunlar benım sahıt olduklarım.bunu etd dernegıde, kızılcıklı-nefer grubuda,altes grubuda  bu sahısları cok ama cok ıyı bılıyorlar.Ben nasıl 300 tl ye kombıne alıyorsam.ben nasıl deplasmana para verıp gıdıyorsam,ben nasıl storeden forma alıyorsam ne halıl unal ıcın nede ordakı bır yonetıcı ıcın degıl ben eskisehirspor  ve renklerı ıcın alıyorum.Ama bunları gordukce ben bıletle gırerkekn benım onumde adam ben enamıyım maca para verıp gıreyım dıye soylene soylene elını kolunu sallıya sallıya gırıyorsa;ben ve benım gıbı bırcok coluk cocogunun rıskını bu renkler ıcın veren abılerım ve kardeslerımın canını sıkmaktadır bu konu.Birde kım ben bedava bılet alıyorum kım ben bedava kombıne aldımda sattım dıye burda acıklar soylermısın.hangı kısı kendını burda ben yaptım dıye acıklar.Murat kardesım sen bu trıbunlerın duzelmesı ıcın bır caba ıcındesın bellı oluyor ama sende adının murat oldugu kadar o ınsanları da cok ıyı tanıyorsun.belkı senınde ımkanların o kadar ugrasamıyorsun.Ama burda  gerceklerı soyleyınce de palavra  yok yalan dolan sızler ancak klavyede sallarsınız gıbı cumlelerde bulunmasınlar.Inan onlardan falaz eskisehirsporluyum, nıyemı  cunku maca bedava gırmıyorum bedava bılet alıpta satmıyorum.eskisehirspor u cıkar kapısı olarak sevmıyorum.renklerı ıcın basarısı ıcın sevıyorum.SAYGILAR  bir kusurumuz olduysa af ola....
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
  Alıntı yankee2222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 20:00
Alıntı yapılan SeLcuk_026

[QUOTE=Erman]Kimmiş bu 200 liraya kombine satan tribünlerin yakından tanıdğı kişi? Söyleyin de bilelim eğriyi doğruyu.

Bilip de söylemeyen en az o kombineyi 200 liraya satan kişi kadar suçludur.Tribünleri ranta çeviren kişiyi bilmek bu taraftarın hakkı.

ya kardeşim biraz stat önünde dolaş maçlardan önce bedelsiz bileti 15 liraya satanı da bulursun, karaborsa yapanı da bulursun, bedelsiz biletlerle içeriye gireni de bulursun, deplasmana gidersen ücretsiz kalkan otobüslerde 3-5-10 lira toplandığını görürsün, olmayan şeyler değil bunlar bütün tribün gruplarında olan şeyler, sonuçta tribün liderleri de eskişehirspor için koşturan kişiler 24 saatlerini bu işe ayırıyorlar, sonra hiç düşünmüyorsun bütün hafta bu işleri kovalayan arkadaşlar ne yerler ne içerler, aileleri nasıl geçinir.
o kadar mesainin de bir bedeli olmalı sonuçta bu insanlar deplasmanlarda şehrimizi temsil ediyorlar, kavgalardan kaçmıyorlar. otobüsleri taşlanıyor vb...
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
orkunn Liste gör
Yazar

orkun
  Alıntı orkunn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 20:17
Alıntı yapılan yankee2222

Alıntı yapılan SeLcuk_026

[QUOTE=Erman]Kimmiş bu 200 liraya kombine satan tribünlerin yakından tanıdğı kişi? Söyleyin de bilelim eğriyi doğruyu.

Bilip de söylemeyen en az o kombineyi 200 liraya satan kişi kadar suçludur.Tribünleri ranta çeviren kişiyi bilmek bu taraftarın hakkı.

ya kardeşim biraz stat önünde dolaş maçlardan önce bedelsiz bileti 15 liraya satanı da bulursun, karaborsa yapanı da bulursun, bedelsiz biletlerle içeriye gireni de bulursun, deplasmana gidersen ücretsiz kalkan otobüslerde 3-5-10 lira toplandığını görürsün, olmayan şeyler değil bunlar bütün tribün gruplarında olan şeyler, sonuçta tribün liderleri de eskişehirspor için koşturan kişiler 24 saatlerini bu işe ayırıyorlar, sonra hiç düşünmüyorsun bütün hafta bu işleri kovalayan arkadaşlar ne yerler ne içerler, aileleri nasıl geçinir.
o kadar mesainin de bir bedeli olmalı sonuçta bu insanlar deplasmanlarda şehrimizi temsil ediyorlar, kavgalardan kaçmıyorlar. otobüsleri taşlanıyor vb...
Yukarı
orkunn Liste gör
Yazar

orkun
  Alıntı orkunn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 20:18
ee iyide kardesım o bılet satan sahısların kazandıkları helal paramı sence kulupten bedavaya alıp satıyorlar
Yukarı
CyberSheyTaN Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Ertuğrulgazi
  Alıntı CyberSheyTaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 21:27
Serkan abi o kişi Yavuz Orhan dimi? Ve ek olarak başka kişilerde varsa yaz lütfen.
Yukarı
ercan469 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan KARA
Yer: Turkey
  Alıntı ercan469 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 22:04
1640 nolu kombined e bana aittir.
YAŞASIN MEMLEKETİNE İHANET ETMEYEN ANADOLU

Gel gör beni aşk neyledi.

Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 22:29
istanbuldaki playofflara organizasyon yapan ETD diye biliyorum.
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
Frequency Liste gör
Deneyimli Yazar

Görkem
Yer: Eskişehir
  Alıntı Frequency Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 23:54
Geçen gün bir muhabbet esnasında bir arkadaş  220 liraya kombine aldığını söyledi. Fakat isim vermedi. Arçelik yada Eti gibi bir yerde çalışan bir kişiden aldığını söyledi.O kişide 200 liraya almış 20 lira kar koyarak bu arkadaşa 220 liraya satmış. Sebebini tam bilmemekle beraber bu insanların 220 liraya nasıl kombine sattığını anlayamadım. Yanlız parası değilde enayi yerine konmak bana açıkçası baya bi koydu. Madem Eti , Arçelik gibi yerler daha ucuza kombine alıyor benimde oralarda akrabalarım var bende bidahaki sene ordan alırım.  Bütün bu bilet , kombine vs. olaylarının tek suçlusu YÖNETİM'dir.
Kalsada son nefes, din iman ESES
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 00:02
Şimdi görkemcim böyle yerlerde sanırım fabrika zoraki bu biletleri işçilerine veriyor aralarında futboldan anlamayan hoşlanmayan kişiler oluyor onlarda parasını kurtarmak için zorla ve dayatma ile aldığı kombineleri satıyorlar nekadar kurtarabilirsem kardır düşüncesi yani.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
cihantamsu Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Cihan
Yer: eskişehir
  Alıntı cihantamsu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 00:19
bilet ve kombine konusunda bence herkes haklı mağdurda haklı suçlanan kişide haklı  çünkü bu rant kavgası her yerde var gs fb bjk ben şahsen geçen yıl ali sami yen deplasmanına gittiği zaman bileti tam biletix den alıcakken adamlar yolunu çevirdi 10 liraya numaralı tribün bileti sattılar sonra kale arkasıyla değiştirdim biletin üzerindede bu biletin bedeli gs a.s tarafından odenmıstır yazıyordu bılet hala duruyor herkese gosterebılırım bu bedava bilet olayını tek aziz yıldırım kaldırmaya calıstı sanırım yuzde 70 kaldırdı bu bedavacıları benımde sınır oldugum nokta var kapalıdan kıme sorsam ben salakmıyım ben aptalmıyım maça para vererek gırıcem dıyorlar buda en cok zoruma gıden kelıme pekı ben gerızekalımıyım gecen yıl ıcerdekı maclara yaklasık en az 500 lira verdım madem bedavacısınız madem akıllısınız neden oyleyse eses macına gırıyorsunuzkı mılletı aptal yerıne koyuuorsunuz
kIZ ARkADAşIMdaN öNcE eSeS sEVgiSİ gELir..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 104105106107108 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır