eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 102103104105106 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 14:00
Kimmiş bu 200 liraya kombine satan tribünlerin yakından tanıdğı kişi? Söyleyin de bilelim eğriyi doğruyu.

Bilip de söylemeyen en az o kombineyi 200 liraya satan kişi kadar suçludur.Tribünleri ranta çeviren kişiyi bilmek bu taraftarın hakkı.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
espala262 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker
Yer: Turkey
  Alıntı espala262 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 14:08

sorunu hala anlayamayan arkadaşım var konu o satmış bu satmış değil konu düzenin çarpıklığı.düzenin çarpıklığının kaynağıda şu anki yönetim ve geçmişde bu olaylara göz yuman yönetimlerdir.bu kombineleri neyin karşılığı olarak dağıtmışlardır neden bana kimse yönetimden gelip gel sana bedava kombine veya şu kadar kombine dememiştirde belli şahıslara bu kombineler dağıtılmıştır.sorun a kişisinde b kişisinde değil hesap sorulcaksa bu kişilerden değil yönetimden hesap sorulmalıdır ve isim bellidir

Yukarı
night_raider Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
  Alıntı night_raider Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 14:16
Biletler satışa çıktımı? Çıkmadıysa ne zaman çıkar??
Ne bir İnat Ne Bir Heves Her Sevdalının Yüreğindedir O Ses Kalsada Son Nefes Her Zaman Her Yerde En büyük ESES
Yukarı
Murat Diri Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat Diri
  Alıntı Murat Diri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 14:17
Alıntı yapılan kartES

[
tutturmuşsun"ben yapmadım,ben etmedim" bak yukarıda kendin yazmışsın geçen yıllarda birşeyler yapıldığını.daha neyin ispatını bekliyorsun?kimlerin yaptığını buralarda niye sorup duruyorsun?

Aynen abicim gecen yıllarda olduğu gibi bu yılda yapmadım yapılıyo bedelsiz bilet veriliyo ama bunlar gerçekten ihtiyaç sahiplerine verilsin diye verildi gecen sene satanların problemi anlıyomusun zoruna giden varsa söylesin benim zoruma gidiyo herkesle aynı kefeye konmak TEKRAR SÖYLÜYORUM YAPMADIM ETMEDİM TUTTURDUM GİDİYORUM !!! kendim yazdım zaten ben herzaman yazıyorum insanların neyi merak ettiğini kimsenin TALEBESİ değiliz çok şükür o yüzden laf ebeliği yapmasın kimse herkese özellikle büyüklerime hiç saygıda kusur etmem ama saygı gösteriyosak sevgide olmalı bende kendini keriz yerine konulduğunu sananlara konmamaları gerektiği bi şekilde söylüyorum çünkü bizide o yerine koyuyorlar Bizde o yüzden yazıyoruz...

Acizler AMİPler gibi burda asıl bazıları tutturmus o oluyo bu oluyo bu olanlar sadece esk.te olmuyo türkiyenin her yerinde oluyo ama işte bu durum bazılarının zoruna gidiyo neden ona var bize yok falan FESATLIKLARINDAN HASETLERİNDEN çatlayacaklar ben biliyorum zaten kendim neyin ne olduğunu ben zerre bi çıkarım yok aksine halen düzgün bi dernek kuralım demiştik ordanda icralığım neden mi KENDİNİ KERİZ YERİNE KOYMAYANLARIN YÜZÜNDEN bizleri keriz yerine koydular aldıklarını ödemediler kimse öyle böyle demesin yani  sadece böyle yazılar yazmayın birinin yüzüne söyleyemediğinizi burada yazmayın bu herkes için geçerli yönetimede teknik heyetede futbolcuyada taraftarada bişey söyleyecek halin yoksa burda böyle sallamanın manası yok benim alnım ak gittiğimizde de alt yapıdan storeye kadar herşeyi sikayet ediyorum merak etmeyin abicim..
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
Yukarı
nrcrew Liste gör
Deneyimli Yazar

gökhan
Yer: eses
  Alıntı nrcrew Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 14:17
bende kombine  almak istiyorum ama maleseff alamıyorumCry
Yukarı
y_s_s_1470 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Yasin Çakır
Yer: Akarbaşı
  Alıntı y_s_s_1470 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 14:27
Sürekli aynı olaylar sezon baslamadan önce belki Murat Diri kastedilmiyo ama gene birileri yıpratılma kampanyası başlatılmıs şaşırıyorum bu foruma cadı kazanı gibi millet karı kılıklı olmuş iyice sonra haktan hukuktan adaletten bahsediyorlar çok ucuz hesaplar çok ayıp bunlar yakışmıyor neler yapabiliriz değilde neler oluyorla ilgileniyorlar denildği gibi tamamen fesatlık başka bişey değil
Yukarı
kzlckl Liste gör
Yazar

TÜMAY
Yer: KAPALI SAĞ
  Alıntı kzlckl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 14:34
tanımadığınız insanlar hakkında kulaktan duyma haberlerle yazılar yazın çizin forumunda yıllardır yaptığıda budur ..gene sezon yeni başlamışken evimizde daha maç oynamamışken yıpratma ve sallama işlemleri başlamış görüyorumki..hep yazıp çiZİlir bu böle şu şöle peki neden kimse isim vermez hepimizi zan altında bırakır yoksa bazı kişilerin ismini vermekten korkuyormusunuz korkmayın haklı ve doğruysanız bizde yanınızdayız ...sonkez sölüyorum kızılcıklıma neferime ...murat diri ye abidin kılınç a mesut arıbakan a huni tamer E  kıymetli büyüğümüz daimi özdemire sallayan veya sallayacak varsa elinde hiç bir deilili yoksa sallamAsın  aklını başına alsın...(bu arada bana sende işin içindesin diyen olursa 3 gündür eskişehirdeyim maçtan sonra gene gidecem şehir dışındayım işlerim dolayısıyla eğer dediğiniz gibi para vs gelseydi rant peşinde olsaydık memleketimizde seva sürerdik gurbet ellerde sürünmezdik)saygılarla ...KIZILCIKLI NEFER TÜMAY
BİTMEZ BU DAVA KIZILCIKLI
Yukarı
espala262 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker
Yer: Turkey
  Alıntı espala262 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 14:44
pardon tanımadığımız insanlar hakkındamı atıp tutuyorum nerden biliyorsun kardeşim tanımadığımızı isim vermek sana ne kazandıracak ben böyle bir olay var diyorum.şu an benim cebimde 200 tl peşin param olsaydı kombinemde olacaktı.bunun kanıtı ne olacak sana sorayım adam faturamı verecek yoksa kombinenin üzerinde 200 tl dir diyemi yazacak bunun kanıtını bana bi söyle neyle kanıtlanabilir.işim gücüm yok ses kaydınamı alıcam.ve hala hala konuyu anlamamakda o kadar direniyorlarki ben bu adama neden 200 tl kombine sattın demedim satabilir hesapda sormadım.benim hesabım yönetim ile neyin karşılığı olarak bu kombineleri dağıttın sadece bunu öğrenmek istedim. abidinmiş mavişmiş hatta yavuz orhan mış isim önemli değil.öenmli olan bu sözü geöen kombine dağıtıldımı dağıtılmadımı ve ne amaçla dağıtıldı sadece bu soruların cevapları beni ilgilendirir şahıslar değil
Yukarı
Murat Diri Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat Diri
  Alıntı Murat Diri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 14:53
Tamam İlker abi o zaman yönetime soracaksın gecen senede aynen böyle şeyler söylendi bak eğer bu tribünlerden insanların nahsettiği gibi bi rant olsa kimse işinde gücünce çalışmazdı benim emlak büromvar abidin fabrikada işçi mesut kendi işyerlerinde çalışıyor tümay eskişehirde bile değil taa baska illere para kazanmaya gidiyor tamam veriliyordur veriliyo belki alınıyor sorun yani herkes zan altında kalıyo benim üzüntüm bu yönde ilker abi bak hala icralığız tribün kiraladık kendimize millet gaza getirdi alırız diye herkes aldı allah var ama para getiren olmadığı için dernek olarakta zordayız yani bizler bişeyler yapmak isterken hevesimiz resmen kursakta kalıyo geçen sene açıkmı başlattı pretostoyu ben baslattım kapalıda yönetim istifa diye ondan sonra stadda sesler yükseldi yani demek istediğim genelleme yanlıs abim...
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
Yukarı
mr.tunga Liste gör
Yazar

Alper ŞENER
Yer: İstanbul
  Alıntı mr.tunga Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 14:56
ortada anlaşılmayan bi durum var mesele bu biletleri kombineleri kimin sattığı değildir ki, neden zan altında kalıyoruz diye açıklamalar geliyo anlamıyorum, mevzu sen satmışsın o stamış değil, satanın eline bu biletler kombineler nerden gelmiş neden gelmiş neyin karşılığı olarak gelmiş cevabı aranacak sorular bunlar, hasetlikmiş fesatlıkmış, tabi olucak kardeşim, adam paşalar gibi parasını verip alırken diğeri çok daha ucuza elde ediyosa adam tabi rahatsız olur, ve bişeylerin arkasını arar, zaten rahatsız olunazsa sorun vardır,
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 102103104105106 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır