eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 101102103104105 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
Online Durum: Offline
  Alıntı estuna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 12:38

Alıntı yapılan ender2626

hala bu kombine fiyatlarını iyi bulup gercek taraftarsak almalıyız diye biliyosak helal olsun baska dencek biseyim yok

bu konbine fiyatları uygun... gerçek taraftar alır demem. 

ama maddi imkanı yeten her taraftar almalı 

karıya kıza para bulurlar cafede barda yerler en pahalı sigara içerler cix giyinirler bilete gelince pahalı... yani elimde cuvaldız olsa sokacam anlıcak anyayı konyayı 

5000 civarı konbine satılmış herkes kendi gönül rızasıyla almış pahalı dememiş demekki bu değirmen taşıma suyuyla dönmüyor. futbolcularada paralarını öpücükle dağıtmıyoruz.

bende sana helal olsun diyorum sanada diyecek bişey yok.

NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 12:41
Alıntı yapılan estuna

karıya kıza para bulurlar cafede barda yerler en pahalı sigara içerler cix giyinirler bilete gelince pahalı... yani elimde cuvaldız olsa sokacam anlıcak anyayı konyayı

Clap

Aynen abi.

Düşüncelerime tercüman olmuşsun.Yazasım yoktu ancak,sen yazınca tutamadım kendimi.Thumbs%20Up

Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
esgökhanes Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Yer: Yeşiltepe
  Alıntı esgökhanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 12:47
şu an kombine fiyatları nekadar
Bir Tek Seni Sevmekten Yorulmadı Bu Kalbim ! KIRMIZI SİYAH KÜLTÜR'DÜR
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 12:48
Alıntı yapılan esgökhanes

şu an kombine fiyatları nekadar

280 TL.
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
andy Liste gör
Yazar

Andaç
  Alıntı andy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 12:50
Alıntı yapılan Murat Diri

Alıntı yapılan ender2626

dernek baskanlarından kimse bişey beklemesin niye mi her restaurant a geldiklerinde yiyip içip hesap geldiginde ellerini ceplerine attırmayan bi baskanları var  halil bey de gercekten bu işi iyi biliyor ve kaz gelcek yerden tavugu asla esirgemiyor 400 500 masada bırakıyor siz benim dostlarımsınız diyor onlarında işlerine geliyor ses cıkarmıyorlar ve olan yine sonunda taraftarımıza biz es es ime gönül verenlere oluyor

hangi dernek baskanını hangi restaurantta gördün yiyip içerken veya halil'i gelip onların parasını öderken nerde gördün bu kadar ucuz ve basit olmayın kardeşim ayıptır günahtır lütfen ama gerçekten yakışmıyo...

şimdiye kadar birçok kişi için,birçok şey söylendi.o kombine aldı bilme kaç tane,şu şahıs başkandan para aldı,otobüs paraları iç edildi,şu oldu,bu oldu.kimileri doğrudur,kimileri değil.son zamanlarda bu tarz girişimler,önüne geçilemez belki ama azaltılmaya çalışılmakta duyduğum,anladıgım kadarıyla.murat diri de bu düzelme amacını savununlardan,kovalayanlardan biri.kendisini şahsen tanımama rağmen bu kabak gibi ortada.ona yüklenilecegene destek olalım ki,yalnız kalmasın..anlayana..
Yukarı
barises Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Eskişehir
  Alıntı barises Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 12:51
300 lira 6 taksit
315 lira 8 taksit
330lira 12 taksit
İmkanı Olan Herkes Almalı. 4x50 200 lira sadece 4 takımın bilet fiyatları !!
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 12:56
Alıntı yapılan barises

300 lira 6 taksit
315 lira 8 taksit
330lira 12 taksit
İmkanı Olan Herkes Almalı. 4x50 200 lira sadece 4 takımın bilet fiyatları !!
Barış yanlış bilgi vermeyelim   300 tl 10 taksit yapıyorlar ben öyle aldım aktif a.ş den....
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 13:29
Alıntı yapılan Murat Diri

Alıntı yapılan esesserkan26

İyi geceler arkadaslar burda kimse  bosuna ses yukseltmesın.kımse derneklerden taraftar gruplarından  tepkı beklemesın.Halil ünal  bunların hepsını baglamıstır.Su kadar soyleyım bır trıbun grup lıderının elınde 200 tl den kombıne satılıyorsa  bu adam nerden buluyor bu kombıneyı.Halil ünal 25 tl de yapar,bu stadda bazı kesımler buyuk baskan der,50 de yapsa buyuk baskan der.Allah askına medet bekledıgınız yere bakarmısınız eskisehirspor taraftar dernegı ve trıbun grupları.Dernek degılmıydı playoflara bedava otobus kaldırırken para alan.sımdı sıze soruyorum eskisehirspor taraftarını kım ıplıyor.baskan ellerıne bılet verır,kombıne verır susturur.sen bende ıste ekmek bulamayan var ,krız var dıye burda yazar dururuz.pekı sonuc ne kocaman 0.HALIL UNAL VE TARAFTARLARI DESENIZ DAHA IYI OLUR iyi geceler.

Yazmışsın Serkan Kardeşim Ama Bak Grup Lideri satıyo diyorsun kim satıyorsa söyle o zaman herkesi zan altında bırakma ayıp bi davranış kimse halil ünal'a çok pahalı falan demedi demesin geçen senede söyledim bu haftada söyledim başkan biletler kaç para olcak dedim 30 dedi çok pahalı dedim geçen seneden beri hala tribünler kızgın bari sempati kazanın dedik 25 yapılmıs ben 15 yapın bence uygun demiştim neyse ben öele böyleyi geçiyorum serkan ama sende isim ver yada kafa karıştırma isim veremiyorsanda yazma yada git satan kimse al ondan sonra yazarsın ama birisi birşey demişte hiçbir dayanağın olmadan yazıyorsan bilemem gerçi söylentilerin çıkması da doğaldır öyle insanlar varsa çıkar ama kim KİM yani anlıyormusun KİM grup lideri diyorsun herkes zan altında kalıyor.

Yanlış anlama öyle çünkü yönetim bu sene size birşey yok anamıza sövdürmek için mi verelim gibisinden konustu bende zaten istemiyoruz da dedim başkan yalakası diyorsunuz geçen sene yönetime ilk tepkiyi gene kızılcıklı&nefer'in olduğu yerden basladı he illaki art niyetli şahıslar vardır ama benim vicdanım rahat olduğundan sana burada bu soruyu sorabiliyorum KİM o lider söyle bence yoksa herkese yüklemiş olursun...

umarım bu mesajım yanlıs anlasılmaz serkan kardeşim genede düşündüklerinde yersiz olmayabilirsin saygılar...

Murat,
yazılarını takip ediyorum.ana teması "ben almadım,benim avantayla işim yok"çerçevesinde yazılar.hatta sana ithaf edilmeyen mesajlarda dahi alınganlık göstererek cevap yazma refleksinde bulunuyorsun.
ayrıca şöylede bir stratejinde var."kim almışsa söyleyin,ispat edin" .peki sen hiç araştırma zahmetinde bulunuyormusun?buralarda üzerinde" bedelsizdir,satılamaz" yazan biletler ortalıkta geziyor,"25 TL'lik biletler 15 TL'den satılıyor","bazı tahliye kapıları turnuke lerden daha fazla çalışıyor" vs....vs.... gibi rant kokan hareketlerin tespit edilerek buralara yazılmasına rağmen?
tutturmuşsun"ben yapmadım,ben etmedim" bak yukarıda kendin yazmışsın geçen yıllarda birşeyler yapıldığını.daha neyin ispatını bekliyorsun?kimlerin yaptığını buralarda niye sorup duruyorsun?
birde şunu merak ediyorum.sahi ne konuşuyorsunuz sizi muhatap alan bu kişi ile?Eskişehirspor'un,Camianın layık olduğu yerlere gelmesi için ne önerileriniz,ne talepleriniz oluyor?bunları yaz da herkes bilsin.sonuçta bazı taraftarların temsilcilerisiniz ya.

bu tip polemiklere girmemeye özen gösterdiğim halde dayanamadım yazmak zorunda kaldım.yazmasam kendimi keriz yerine koymaya devam edeceğimi hissettim.
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 13:31
Murat abi senin dürüstlüğüne kişiliğine güvenimiz tam ama maç biletleri 50 ytl iken bile tribünde büyük başkan sesleri bi hayli fazla yükseldi bunu bağaran 2-3 kişi değil bi hayli fazla kişiydi bizim tepkimiz nefretimiz bunlara
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
espala262 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker
Yer: Turkey
  Alıntı espala262 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 13:52
200 tl ye kombine satılması konusu doğrudur.eş dosta dağıtılmak üzere yönetimden alınan bu kombineler trübünlerin yakından tanıdığı bir kişi tarafından dağıtılmaktadır.peşin 200 tl dir.ismi açıkla zan altında bırakma diyebilirsiniz ama o kişi bence konuya açıklık getirmeli benim burda isim söylemem gammazlıkdır.hadi isim söyledim diyelim ne yapıcaz ne yapabiliriz asıcazmı kesicezmi kınıycaz mı eskişehirsporluluğunumu sorguluycaz bu kimsenin haddi değil sorun bu arkadaşımızda değil sorun kimde bunu herkes çok iyi biliyor. herkes kabul etmeli böyle bir olay dün yaşandı bugün yaşanıyor yarın yaşanacak döngü bu şekilde sürüyor
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 101102103104105 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,562 saniyede hazırlanmıştır