eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 96979899100 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erman26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erman
Online Durum: Offline
  Alıntı erman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 21:44
açık bilet fiyatı 2-3 maç 25 tl gider sonra 15 e iner,son haftalara doğru da 10 ytl olur demedi demeyinSmile
Yukarı
menderes26 Liste gör
Usta Yazar

birkan
Yer: eskişehir
  Alıntı menderes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 21:51
alacak insan çoktan aldı kombinesini geen sene 480 olup alamanyanlar şimdi ucuz olduğu halde neredeler sorarım hepinize?
http://www.facebook.com/group.php?gid=50079368890

facebooktaki espana sayfası
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 22:37
Sayın orhan başkan eminim sen indirim istemişsindir ama onlar senide yine susturmuştur bakalım senin indirim istemen nekadar etkili olacak GÖRECEĞİZ. Eğer biletler 25-30 arası olursa demkki seni ciddiye almamış gibi algılayacağım. Eğer bunların altında olursa maç biletleri ozaman bende inanacağım LOL LOL taraftar derneğini ilk defa bu yönetimin kaale aldığını...
    Dün bunları yazmıştım evet yavuz başkan gerçekten seni kaale almış yönetim Angry Sayın orhan başkan demmekki sözün geçmedi yönetime ve herzaman olduğu gibi yine bu konularda sınıfta kaldın.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
melihes26 Liste gör
Yazar

Melih Eken
Yer: Eskişehir
  Alıntı melihes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 22:56
Alıntı yapılan esesyucel

Herkes kendisini düşünüyor burda ayıp ayıp peki bu dernekler ne iş yapıyor sayın dernek başkanları yönetim size sordumu şu fiyata yapalım diye yada sizidemi takmadı egerki sizi takmadılarsa siz ne iş yaparsınız diye soran olmazmı size yada sizi matap aldılarsa vicdanız hiçmi sızlamadı bu çok pahalı sayın yönetim demedinizmi

Acık ve net sölüyorum ben kombine almam duruma görede maca giderim burada ben önemli degilim önemli olan bu cocuklar dar geliri olan kişiler peki gurup liderleri siz bunu düşündünüzmü gurupdaki genclerin yaş ortalaması lise cagı gencler bu parayı bunlar nasıl bulacaklar sizler tepkinizi neden vermiyorsunuz

Bugünkü gazetelerde benim anladıgım yönetimin avukatlıgını yapan gazeteler gördüm sizler nasıl medyasınız bu adilmi sizce

Sayın halil ünal gercekleri gördügüm için bu tepkiyi veriyorum en fazla 4- 5 hafta bu zamla segirci toplarsın sonra milet sogur ve tv den seyreder macları ondan sonrada gencler bizans takımı tutar sizin bence eskişehir taraftarlarıı sogutmaya hakınız yok elinizi vicdanıza koyun ve adil bir fiyat verin herkes seyretsin Eskişehirspor sadece burcuva cocukların degil alt kısımdaki gercek taraftarlarında esesi umarım en güzel adaletli bir fiyat olarak tüm Eskişehir sevdalıları seyreder destegini verir

Amacım tüm sevdalılar maca gelsin bazı arkadaşlar atıp tutmuş bedava olsun demiyoruz adil bir fiyat olsunki tüm sevdalılar seyretsin 10.000000mi oynasın 30.000000mi oynasın gerisini siz düşünün
Kimsede kombine satılmadı kombine almaya teşvik demesin dışarı cıkın bir insanlara bakın insanlar ekmek parası bulamıyor bu takım sadece tuzu kuru olanların degil
yucel...

ClapClapClap
Clap
Yukarı
melihes26 Liste gör
Yazar

Melih Eken
  Alıntı melihes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 23:13
Abilerim hepimizin ortak düşüncesi var.Kombinesini alan fiyatların düşmesini pek istemiyor.ALAMAYANLAR da benim gibi burda konuşuyoruz ama ne fayda Halil bilio stad kapasitesi 20.000 bileti 10 dan satsada dolcak 25 tende resmen kazıklandığımızı düşünüyorum.Çoğunuz hala bunada şükür geçen seneye göre diyorsunuz ama 25  tl bi ailenin haftalık pazar parası bazılarımız dişini tırnağına takıp çalışmış onlara saygım sonsuz ama Artık KAZIKLANDIĞIMI düşünüyorum basit bir hesap yapalım sizlerle 3.000 kombine satılmıs diyorlar.3.000*280=840.000 tl gibi bi mebla cıkıyor.Üstüne ortalama biletlerimizin 25 olduğunu sayalım 3 ezikler dahil 20 maç olsa 15.000 kişi olsa ortalama=7.5 trilyon yapar 0.84 trilyon bide tff den alınan gelirleri sayarsak bayı yüksek bi rakam yapıyor.Oyuncuların maliyetleri belli.Stada çivi çakan yok.
Mesela ibb boş stada oynamalarına rağmen süper ligte kalıcıdırlar.
EY HALİL AĞA BİRAZCIK İNSAF BEA:
Evine götürcek ekmeği olan var mıdır düşünüomusun?
Maç için çalışan zar zor para bulan kişileri ya?
TARAFTAR OLARAK TEPKİMİZİ KOYALIM DERİM.
Bu arada kombinesi alan arkadaşlarda lütfen biraz daha insaflı eleştiriler bekliyorum.

Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 23:14
 gene yüksekten ucmus YAZIK biz bedavaya konusmusuz bedavaya İStifa diye baqırmıs taraftarımız...
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 23:16
Tribün Sıcak Geldi başkana Sogutma Çalısmaları başlamıstır. Hayırlı İşler....
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 00:11
Alıntı yapılan soldier

Bu fiyatlar uçuk.Heryerde kriz var.Bu yönetim uyuyormu.Örneğin Trabzonspor geçenlerde fiyatları açıkladı.Bu fiyatları derbi maçlarda uyguluyor.Ayıp ayıp...Ben şahsen boykot ediyorum ve gitmiyorum...
trabzonspor un 9000 tane üyesi var. lafa gelince büyük takımız. icraate gelince yeri geliyor  ibb ile bilet fiyatlarımız karşılaştırılıyor
sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.
Yukarı
KIRMIZIŞİMŞEK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Trinidad and Tobago
  Alıntı KIRMIZIŞİMŞEK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 00:19
Eskişehirsporu seviyorum ama saf değilim bu fiyata bilet almıyorum, maçada gelmiyorum.
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...
DOĞRU BİLDİĞİMİ YAZARIM....
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2009 saat 00:21
Alıntı yapılan KIRMIZIŞİMŞEK26

Eskişehirsporu seviyorum ama saf değilim bu fiyata bilet almıyorum, maçada gelmiyorum.

Tek aşkım Eskişehirim, ES-ESim hayatımın tek anlamı, bilet 100 lira olsun ne yapar eder bi yerlerden parayı bulur maça gelirim....
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 96979899100 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,486 saniyede hazırlanmıştır