eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9495969798 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 18:03
25 lira oalrak belirlendi artık sezon boyunca indirime girmeden gitmesi lazım.Fiyatlardaki düşüş bir sonraki seneni kombinelerinin satışını olumsuz etkiliyor.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 18:05
Alıntı yapılan Erman

25 lira oalrak belirlendi artık sezon boyunca indirime girmeden gitmesi lazım.Fiyatlardaki düşüş bir sonraki seneni kombinelerinin satışını olumsuz etkiliyor.

Öyle diyosunda sevgılı kardeşim o ücretle şimdi 1-2 hafta doldurursun o stadı daha sonra bom boş türbünlere oynarsın.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
Yer: Turkey
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 18:08
İnsanın hevesini kursağında bırakıyorlar.Yazık
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 18:08
geçen seneki gibi akşam maçları 25, eziklerin maçları 50, gündüz oynanan maçlar da 15 olacağa benziyor. (istisnalar olabilir, geçen seneki denizlispor ve antalyaspor maçları gibi) 
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 18:10
Alıntı yapılan olumune_eses

Alıntı yapılan Erman

Öyle diyosunda sevgılı kardeşim o ücretle şimdi 1-2 hafta doldurursun o stadı daha sonra bom boş türbünlere oynarsın.

Keşke 15-20 olsaydı da öyle gitseydi.Ama fiyat belirlenmiş bir kere.Geçens ene bunun acısını çok çektik.İndirim sayesinde stad doluyor belki ama bu indirimelr ne yazık ki kombine satışlarını düşürüyor.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
miller Liste gör
Yazar

Yusuf URAŞ
Yer: Anywhere
  Alıntı miller Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 18:16
Alıntı yapılan olumune_eses

Alıntı yapılan Erman

Ünal abi bence yönetimin geçen sene az sayıdaki doğrularından birisi de uzun zaman bilet fiyatlarını sabit tutması oldu.(Sezon başından 25 Tl. den 15 Tl. ye düşürdükleri zamana kadar yani) ve bu zaman zarfında tribünler doluydu. Bu seneki satılan kombine sayısı hakkında fikrim yok fakat inanıyorum ki az da olsa geçen sene ki  sabit fiyat politikasının etkisi olmuştur.
Yukarı
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı esgres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 18:18
gecen sene antalya maçı hariç bütün maçlar doluluk oranında fiyaskoydu hangi maçta biletler bitti söylermisin her maça gittim altları görünmediğinden dolmadığını diyorsunuz ama antalya maçı neden doldu
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 18:23

Herkes kendisini düşünüyor burda ayıp ayıp peki bu dernekler ne iş yapıyor sayın dernek başkanları yönetim size sordumu şu fiyata yapalım diye yada sizidemi takmadı egerki sizi takmadılarsa siz ne iş yaparsınız diye soran olmazmı size yada sizi matap aldılarsa vicdanız hiçmi sızlamadı bu çok pahalı sayın yönetim demedinizmi

Acık ve net sölüyorum ben kombine almam duruma görede maca giderim burada ben önemli degilim önemli olan bu cocuklar dar geliri olan kişiler peki gurup liderleri siz bunu düşündünüzmü gurupdaki genclerin yaş ortalaması lise cagı gencler bu parayı bunlar nasıl bulacaklar sizler tepkinizi neden vermiyorsunuz

Bugünkü gazetelerde benim anladıgım yönetimin avukatlıgını yapan gazeteler gördüm sizler nasıl medyasınız bu adilmi sizce

Sayın halil ünal gercekleri gördügüm için bu tepkiyi veriyorum en fazla 4- 5 hafta bu zamla segirci toplarsın sonra milet sogur ve tv den seyreder macları ondan sonrada gencler bizans takımı tutar sizin bence eskişehir taraftarlarıı sogutmaya hakınız yok elinizi vicdanıza koyun ve adil bir fiyat verin herkes seyretsin Eskişehirspor sadece burcuva cocukların degil alt kısımdaki gercek taraftarlarında esesi umarım en güzel adaletli bir fiyat olarak tüm Eskişehir sevdalıları seyreder destegini verir

Amacım tüm sevdalılar maca gelsin bazı arkadaşlar atıp tutmuş bedava olsun demiyoruz adil bir fiyat olsunki tüm sevdalılar seyretsin 10.000000mi oynasın 30.000000mi oynasın gerisini siz düşünün
Kimsede kombine satılmadı kombine almaya teşvik demesin dışarı cıkın bir insanlara bakın insanlar ekmek parası bulamıyor bu takım sadece tuzu kuru olanların degil
yucel...
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
delimustafa Liste gör
Yazar

mustafa özcan
Yer: eskişehir
  Alıntı delimustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 18:23
bence yönetim bu sene kombine ve bilet fiyatları konusunda doğru bir politika uyguluyor  ama kombinenin biraz daha ucuz biletlerin biraz daha pahalı olması gerekir
www.unieses.org
Yukarı
akf Liste gör
Yazar

akif
Yer: dorlion
  Alıntı akf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 18:42
25 liraya dolar stadımız. Daha ucuz yapmak mantığa ters. Önemli olan paranın doğru kullanımı. O konuda da bu yönetime güvenmek mantığa tamamen ters maalesef.
Halil Ünal, Messi'yi de getirsen istemiyorum seni
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9495969798 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır