eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9394959697 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
OGK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür Gürbüz KURBAN
Yer: /KKTC/Lefkoşa
Online Durum: Offline
  Alıntı OGK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 14:12
Bende öğrenciyim,1 ay sonra gidecem gurbete ne yapacam aldığım kombinenin üzerine binip de mi gelecem Eskişehir'e 1 ay sonra.Yoksa bende kombine var diye maç bizim evin salonunda mı oynanacak?Böyle ters ters konuşan kombinesi elinde olan gerçek taraftara söylüyorum sadece kendinizi düşünmeyin,birazda öğrencileri,yada günlük ekmek parasını zor denkleştiren ama her hafta sonu maçına giden sizin gözünüzde artık neysek ben olsam hain derdim (kombine almadığı için) HAİN taraftarlarada hak verin.Tamam siz vermişsiniz parasını tak diye,hakkınız maç biletlerinin ucuz olması size koyar,bence kombinesi olan maça girsin,kombinesi olmayanda tek maça bir kombine parası ödeyerek girsin cezası var ya almadık ya kombine bir maç biletine kumbarayı bozduracaz neredeyse ama sen almışsın gerçek taraftar olarak takımın sıcak para akışını sağlamışsın hani transfer sezonu bitmeden takımın eline 3 kuruş fazladan geçmiş ama bizimde yapabileceğimiz pek bir şey yok.Tamam tüm transferler senin sayende gerçekleştide,unutmayalım biz bir bütünüz,hepimizin adı Eskişehirspor taraftarı olarak geçiyor.
Kıbrıs'ın Kırmızı Şimşekler'i
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 14:12
ben zaten cepte bir şeyler olanlar için konuşuyorum. üzerine giyecek bir şey bulamayıp da forma alamayana bir şey demem. ama üzerinde markalı gömleklerle gezip de "forma alacak param yok." diyene benim sözüm. ya da saçını gidip sosyete berberlerine kestiren ama maç 25 tl olunca "ben bu kadar para veremem." diyene benim sözüm. cepte bir şey olmayan da zaten elini cebine olabildiğince atıyordur. o yüzden önce oku, sonra düşün, en son yaz.. 
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
emrahblk_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: izmir
  Alıntı emrahblk_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 14:15
Alıntı yapılan sinan_esk

25 tlye sezonun ilk maçını en fazla 6-7 bin oynarız artık.. Bence pahalı  15 tl olması lazımdı! ama biz gibi keriz taraftarlar oldukça daha bursa maçına 50 olmadığına şükretmeliyiz...

böyle destek verceksen takımına hiç destek verme arkadaşım.
kendını keriz gibi hıssedıyorsan sen eksık kal tribünde , senın gıbı dusunmeyecek olan renkdaşların stadı nasıl doldurudugunu hafta sonu gorursun ve kerizlik mi yoksa bu olayın tutkumu oldugun anlamakta zorluk cekmezsın.
Yukarı
OGK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür Gürbüz KURBAN
  Alıntı OGK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 14:24
Alıntı yapılan goethe_minder

ben zaten cepte bir şeyler olanlar için konuşuyorum. üzerine giyecek bir şey bulamayıp da forma alamayana bir şey demem. ama üzerinde markalı gömleklerle gezip de "forma alacak param yok." diyene benim sözüm. ya da saçını gidip sosyete berberlerine kestiren ama maç 25 tl olunca "ben bu kadar para veremem." diyene benim sözüm. cepte bir şey olmayan da zaten elini cebine olabildiğince atıyordur. o yüzden önce oku, sonra düşün, en son yaz.. 

Peki ben Manisa deplasmanına gittim ve kafadan 60 TL harcadım,10 daha koyar forma alırdım.Şimdi hiç bir maça gitmeyip,daha kimi transfer ettiğimizden bir haber,sadece hava atmak için bu paralarda gidip forma,işte o 150 TLlik eşofman takımları giyip ortalık da gezindikten sonra görenlerinde ''Vay be adama bak takımına ne biçim destek oluyor helal olsun,ne fanatik kesin içerde dışarda tüm maçlarada gidiyordur,işte bizim taraftarımız budur'' dedirttikten sonrada daha mutlu olabilirim belkide böylece sizleride mutlu ederim,nasılsa sizde kombine var,önce okudum,sonra düşündüm en sonda yazdım,sen yaz gene yaz ben aynı denklemlerle açılımı gerçekleştiririm.
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 14:34
Alıntı yapılan OGK26

Alıntı yapılan goethe_minder

Peki ben Manisa deplasmanına gittim ve kafadan 60 TL harcadım,10 daha koyar forma alırdım.Şimdi hiç bir maça gitmeyip,daha kimi transfer ettiğimizden bir haber,sadece hava atmak için bu paralarda gidip forma,işte o 150 TLlik eşofman takımları giyip ortalık da gezindikten sonra görenlerinde ''Vay be adama bak takımına ne biçim destek oluyor helal olsun,ne fanatik kesin içerde dışarda tüm maçlarada gidiyordur,işte bizim taraftarımız budur'' dedirttikten sonrada daha mutlu olabilirim belkide böylece sizleride mutlu ederim,nasılsa sizde kombine var,önce okudum,sonra düşündüm en sonda yazdım,sen yaz gene yaz ben aynı denklemlerle açılımı gerçekleştiririm.

e tamam işte sen de es-es için elini cebine atmışsın. benim dediğim bu, bir şekilde elini cebine atmışsın. illa ki forma veya kombine için geçerli değil ki bu. yukarda sadece onları örnek verdim evet ama bu şekilde yüzlerce örnek yazabiliriz.
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
  Alıntı ali_9292 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 14:40
Maddi durumu olmayanlara diyecek söz yok.Onlara değil söylenenler.Parası olup da çeşitli bahanelerle(bu yönetim varken olmaz,koltuklar numaralı değil,giriş kötü,açık kapanmadan almam,transfer olmadan almam vs.)kombine almayıp lafa gelince çok atıp tutanlara.Yoksa kimse kimsenin Esesliliğini sorgulayamaz.
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 14:44

özgür kardeşim hem''bir maç biletine kumbarayı bozduracaz neredeyse'' yazıyorsun  sonra da ''ben Manisa deplasmanına gittim ve kafadan 60 TL harcadım''yazıyorsun .Benim aklım ermedi bu tezata...

3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
OGK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür Gürbüz KURBAN
  Alıntı OGK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 14:49
Alıntı yapılan ES ES ES

<FONT style=": #000000">özgür kardeşim hem''bir maç biletine kumbarayı bozduracaz neredeyse'' yazıyorsun  sonra da ''ben Manisa deplasmanına gittim ve kafadan 60 TL harcadım''yazıyorsun .Benim aklım ermedi bu tezata...

Abim ben kombine üzerine konuştum,yoksa ben Eskişehir için paraya bakmam bile bak formada alıcam,atkıları aldım,bursa maçı bileti ne kadar olursa olsun gidicem,Manisa'ya bi arkadaşımın parası eksikti gidemiyordu onun bir miktar parasınıda ben karşıladım ama ben şurda 1 ay sonra Kıbrıs'a gidicem abi kombine bana yaramaz,benim bozulduğum taraf öğrenci adamız sonuçta bir yere kadar,kombinesi olanlar zorlamasınlar maç biletleri pahalı olsun,ucuz olmasın diye,biliyoruz 3 kuruşu denkleştirip maça gelmek isteyen çok var. En azından Bursa maçı içerde bu sezon ilk maç ne de olsa,gitmek isteyen çok olur ama pahalı olursa durum belli...
Yukarı
redroseeses Liste gör
Deneyimli Yazar

Harun
Yer: Turkey
  Alıntı redroseeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 14:53
herkes kendince haklı fiyatlar konusunda benim fikrim değişken biraz bana da pahalı geliyor ama şöyle bi bakınca klubümüzün büyük bir caima olduğunu soyluyoruz ve oyle de ama bilet fiyatları konusunda isyan ediyoruz zaman zaman boyle klüplerin maçları ucuz olmamalı zaten ancak dış etkenler düşünülecek olursa biraz can sıkıcı bi durum tabi aslında asıl sorun stadta yani taraftar sunulan seçenekler çok az malesef, ayrıca koşullar da uygun değil şöyle her tarıfı kapalı tam bir stadyuma sahip olsaydık her kesime hitap edebilecek seçeneklere sahip olurduk malesef yok işte bu tartışmanın sonu yok aslında bunu sonlandıracak tek şey bana göre gerçek bir stadyum yapılması yoksa daha çok olucak bu tartışmalar artık taraftar yine canın sağolsun eses deyip maça gidecek sanıyorum her zamanki gibi büyük taraf büyük kulübüz...
www.biafor.blogspot.com
www.facebook.com/harunuysall
www.twitter.com/harunuysall
www.gplus.to/harunuysal
Yukarı
OGK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür Gürbüz KURBAN
  Alıntı OGK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 14:57
Ben isterim ki kombine herkes alsın ama maçada alamayanlarda gelebilsin neden 50 bin 60 bin lere oynamayalım ki,neden gelmek isteyenlerde bütçesini zorlasın,rahat rahat gelsinler.Bu konu çok farklı ayrı yani farklı şeyler söyleyeceğim konu uzayıp gidecek en iyisi bizim için en hayırlısı.Ne olursa olsun ESkişehirspor sevdalısıyım diyen bi şekilde yapacağını yapıyor genede diğerleride bizi ilgilendirmez.Sürc-i lisan ettiysek affola..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9394959697 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır