eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni formalarımız (Puma)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 104105106107108 120>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Es_Es_1965 Liste gör
Yazar

İsmail DEMİRCİ
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı Es_Es_1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 12:13
arkadaşlar ben esstore ne zaman önünden geçsem mutlaka girer  sorarım.. ama malesef temmuzun ortasından beri ha bugün ha yarın diye diye sezon başladı hala malesef bizim formalar piyasada yok..Unhappy diğer takımlar forma ve ürün gelirlerinden para kazanmak için uğraşırlar malesef bizim yönetimde bu konuda kaynak yaratmamak için ellerinden geleni yapıyorlar.. biz büyük taraftar olarak takımımıza katkıda bulunmak için forma almak istiyoruz ama sezon başladı 2 . haftaya giriyoruz hala yeni formalarımız yok..Unhappy bu konuda yavaş davranan yönetim nedense evimizde ki maçlarda taraftardan para kazanmak için bilet fiyatları konusunda hiçbir kolaylık göstermiyorlar.. diğer takımlar maçlarımıza taraftar gelmiyor derken bizim yönetim acaba taraftarı nasıl küstürürüz diye uğraşıyorlar..Unhappy önümüzde sezonun ilk maçı olan bursaspor maçı var... ben yine her türlü zorluğa rağmen cefakar ve vefakar büyük eskişehirspor tarafatrının stada koşacağına inanıyorum.. ve yiönetimde bu forma konusunda biraz acelecei davranırsa dileyen ve isteyende yeni formasıyla maça gelsin... o gece stadda gök siyah yer kırmızı olsun...
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 12:22
ben gidip korayspor'dan "çakma" formamı alıyorum bugün. yeter artık, yönetimin keyfini mi bekleyeceğim yani..
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 12:35
Adamlar milka ineği tarzı formaları satışa çıkardı,giydi ve tatile bile gitti,biz hala bekliyoruz.Thumbs%20Down

Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
ÖZKAN Liste gör
Deneyimli Yazar

özkan
Yer: açık-sağ taraf
  Alıntı ÖZKAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 12:41
"inadına korsan" dedirtecekler adama.. !!
Hepimiz aşığız, bir tek farkla; benimki sizden biraz fazla...
Yukarı
ALPESES Liste gör
Yeni Yazar

TURGUT KSLR
  Alıntı ALPESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 12:53
Alıntı yapılan goethe_minder

ben gidip korayspor'dan "çakma" formamı alıyorum bugün. yeter artık, yönetimin keyfini mi bekleyeceğim yani..
KARDEŞ BENDE ÇAKMA ALICAM BUGUN KİMSEYİ BEKLEYEMEM ARTIK!!!!!!!!!Koray sporda yeni kırmızı formalarımız varmı yoksa geçen seneki nikelerden mi alacaksınız bir yardımcı olursanız sevinirim
NAMI DİYAR ESESLİTURGUT UZAKLAŞTIRILANA KADAR...
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 12:56
hiçbir fikrim yok, gidip bedenime uygun olan ve arması da orjinal olan bir formayı alacağım. 
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
ALPESES Liste gör
Yeni Yazar

TURGUT KSLR
  Alıntı ALPESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 12:58
tamam teşekkürler bende alıcam bugün siyah kımızı geçen sene giydimiz parçalı formadan alacağım nike çakma stadın karşısından arkadaşlarım falan hep ordan aldılar,artık bekleyemem yönetim yaptığı ilgisizlikten ziyade BECERİKSİZLİK
NAMI DİYAR ESESLİTURGUT UZAKLAŞTIRILANA KADAR...
Yukarı
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
  Alıntı esolimpiyates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 13:00
Pire için yorgan yakmayın.Yönetime kızıp Eses' e gidecek paraları başka firmalara vermeyin.
Biraz daha sabır.
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 13:13
Çakma forma bulabilen gitsin alsın.Bu yönetim anca ondan anlar.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
eFsAnE UyAnDı Liste gör
Usta Yazar

soner eken
Yer: Turkey
  Alıntı eFsAnE UyAnDı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 13:15
ben bursa maçına gelicem ankardan ve yeni formamla maça gitmek istiyorum çok şeymi? istiyoruz yahuu.inşallah yeni formamla o maçı izlerim allahım lütfen sezon başlamış forma yok peeeh
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 104105106107108 120>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,359 saniyede hazırlanmıştır