eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehir Ticaret Odası Başkanını kınıyoruz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 51>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
simsek26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı simsek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 01:46
Eskişehirsporumuzun senelerdir sahipsizliği nedendir acaba? bunu düşünmek lazım..Haydi eskiden 2.ligteyiz diyorduk..Gerçi 2.ligte de olsak böyle efsane bir takıma,böyle bir büyükşehirin takımına sahip çıkılması gerekirdi ama olmadı..Süper ligteyiz ve muhteşem bir taraftar potansiyeline sahip bir takımız .Fakat layık olduğumuz stad yok hala ortada.Stad illa değişsin demiyoruz.Sizlerin de belirttiği gibi : rezil tuvaletler,enfazla 2 kişinin sıyabildiği kapılar ,rezalete dönüşen giriş çıkışlar değiştirilsin en azından ..Biz maç bileti paralarını karşılıksız versek de tek maçın cirosuyla bu stad cennet olur cennet !
ANKARA ESDER BAŞKANI BARIŞ BAŞ
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 02:20
 Eskişehir de eses aşığı zengin çok değil de ondan.Verirler binlerce euroları bizansın avrupa kupası maçlarına gderler ama esesin maçlarına gelmezler.Harun Karacan için geçerli değil bu sözler onun nasıl yardım ettiğini bilen biliyor.Geçen sene sayın Sarar başkanken,açın bakın forumda geçmişe, hatırlamayanınız olabilir.140.000 liralık yardım için meclisden onay alamamıştı Sarar.Hatta ben yazdıydım 140.000 liralık arabaya binersiniz ama 140.000 lira için meclisde oylamaya gidersiniz diye.
S.nalbant
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
  Alıntı yankee2222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 03:04
Israrla söylüyorum ki stat işini çözerse büyükşehir çözer, Yılmaz hocaya biraz baskı oluştursak olur gibi bizim stat işi zaten kendi söylediğine göre bir dönem daha aday olmayacak yapsın stad'ı her daim adını analım. Plaj, parklar şehrin kalitesini yükselti ama her 2 haftada bir şehre başka şehirlerden insanlar geliyor maç izlemek için, bu kadar güzel şehire bu stat yakışmıyor.
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 03:08
Alıntı yapılan yankee2222

Israrla söylüyorum ki stat işini çözerse büyükşehir çözer, Yılmaz hocaya biraz baskı oluştursak olur gibi bizim stat işi zaten kendi söylediğine göre bir dönem daha aday olmayacak yapsın stad'ı her daim adını analım. Plaj, parklar şehrin kalitesini yükselti ama her 2 haftada bir şehre başka şehirlerden insanlar geliyor maç izlemek için, bu kadar güzel şehire bu stat yakışmıyor.

katılıyorumda bizim başkan proje sunmadan adam zorla kimseye stad yapmaz:(
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
toci26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
Yer: Eskişehir
  Alıntı toci26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 00:18
Restorasyona para çok, Es-Es’e yok!
Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Harun Karacan göreve gelir gelmez, ETO binasının restorasyonuna 250 bin TL’ye yakın para harcadı. Konu Eskişehirspor olunca ise ‘Para yok’ diyor.

TARAFTAR TEPKİLİ

Bursa ve Sivas da Ticaret Odaları kentlerinin takımına otobüs tahsis ederken, Eskişehir Ticaret Odası suskunluğunu sürdürüyor. Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal’ın ‘Ticaret Odası otobüsü kendisine alsın, bize kullanım hakkını versin’ teklifine sessiz kalan ve taraftarların tepkisini çeken Başkan Harun Karacan’ın ETO binasının restorasyonuna 250 bin TL para harcadığı öğrenildi.

KİME YAPTIRILDI?

Eskişehir Ticaret Odası’nın eski binasına bu kadar çok para harcanmasına anlam veremeyen ETO üyeleri, bu restorasyonun kime yaptırıldığını ve malzemelerin hangi şirketlerden alındığının açıklanmasını istiyor. ETO’nun hiçbir dönem Eskişehirspor’a sırtını dönmediğini vurgulayan ETO üyeleri, Başkan Karacan’ın bu tutumuna tepki gösteriyorlar.

Sakarya
SADECE SİYAH KIRMIZI!
Yukarı
CyberSheyTaN Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Ertuğrulgazi
  Alıntı CyberSheyTaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 00:21
Otobüsü almasan bile hiç değilse sözünde durup konuyu meclise taşısaydın ama yapmadın. Hiç mi içinde ESES sevgisi yok be adam?
Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
  Alıntı esaf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 00:36
sakarya gazetesinin dolmusuna binmeye devaaam...
ne güzel...

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 00:39
Alıntı yapılan esaf

sakarya gazetesinin dolmusuna binmeye devaaam...
ne güzel...
Ne alaka  taraftar kimsenin gazına gelmez gerçek neyse ona göre davranır.
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 00:42
Melih kardeşime aynen katılıyorum bizim taraftarımız herşeyi en iyi şekilde etüd eder inceler araştırır ne söyleyecekse içinden geçeni söyler kimseden etkilenmez neyse odur. 
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
zawur Liste gör
Deneyimli Yazar

yasin dincar
Yer: Turkey
  Alıntı zawur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 00:43
manisalılar gibii başlıyacaz şimdi

otobüs vermesende farketmez

demeye şimdi tabi bu işin şakası ancak bazı şeyleri de delikanlıca söyleyebilmekte önemlidir. basının karşısına şıkılsın ve ticaret odası desinki kardeşim ben bu takıma otobüs falan almam desin

ve taraftarda sen almaz isen ben alırım desin taraftar kartı çıkartılsın bando eses in kaseti satılsın kareoeses in tişortleri atkıları satılsın . bıraksınlarda biz alalım bu otobüsü o zaman
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 51>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır