eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8788899091 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı esgres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2009 saat 22:37
herkes 25 derken yönetim mucize yaratıp 15tl dese süper olur Big%20smile
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2009 saat 22:37
Sakarya gazetesinde bir köşe yazarı oda duyum almış yazısında ögle yazıyor sanırım murattı köşe yazarı
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2009 saat 22:38
Geçen sene kombine bilet fiyatı gerçekten hiç gerçekçi değildi. Kendi adıma yönetime çok kızgındım. Ama bu sene doğru bir kombine fiyatı politikası belirlediler ve 3000 kombine bile satılmadı. Taksit ve diğer imkanlar da sundu yönetim ama taraftarımızın beklenen ilgisini göremedi.
Bence bu maçın hakkı 25 tl'dir. Ama ben yönetimin yerinde olsam 30 lira yaparım. Derim ki "bir maç bileti yerine bir aylık kombine taksidi." İsteyen seçsin. Daha ucuz olmamalı ki, insanlarda kombine alma kültürü oluşmalı. Bu sene eğer tehlike atlatmazsak 1-2 maç hariç 25 liranın altına inilmemeli. 3 İstanbul takımlarına da 25-30 neyse aynı tarife uygulanmalı.
sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2009 saat 22:42
Alıntı yapılan esgres26

İnşallah güzel kardeşim inşallah amacım herkes seyretsin belki sert konuşuyorum ama kimseyi kırmak degil niyetim özelikle eses sevdalılarınını ama cok üzülüyorum 1 kardeşimiz parası yetmedigi halde maca giremese tüm eses sevdalıları bundan hoşnut oluyorsa yazıklar olsun herkes seyretsin fakiri zengini hepimizin ortak sevdası esesdir

yucel...
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
larss0n26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Fuat
Yer: Eskişehir-Riga
  Alıntı larss0n26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2009 saat 23:10
Alıntı yapılan esesyucel

yönetim 30 lira yapmayı düşünüyormuş şükrü oytan programında söyledi biraz önce.
Yukarı
tnt Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Antalya
  Alıntı tnt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2009 saat 23:11
Kombine almak çok daha mantıklıdır.Doğrudur. Hele buna bir de kredi kartı kolaylığı eklenince, bu kadar uygun fiyata kombinelerin satılmaması herkese garip gelebilir. Ama bir de şunun düşünülmesi gerekir: Malum kriz, işsizlik, maaşların yeterli düzeyde olmaması gibi sebepler insanları, kendilerini çevirmek için kredi kartlarına başvurmaya itiyor. İnsanların elinde sürekli sıcak para olmadığı için adeta borcu borç ile ödüyor. Ayrıca ortalama bir kredi kartının limiti de belli.

Şimdi ortalama maaşla çalışan biri kredi kartında olan limiti temel ihtiyaçlarına mı harcar yoksa gidip kombine mi alır? Hadi gidip kombine aldı diyelim. sonra? 300 lira az para değil, bu insan temel ihtiyaçlarını karşılamak için aylık 300 lira sıcak parayı nereden bulacak? Bir de bu insanın ailesi olduğunu düşünelim...

Lütfen herkes elini vicdanına koysun. Kombine almak mantıklıdır, bu kadar uygun fiyata almıyorsan 25-30 gibi rakamlara da katlanacaksın gibi söylemler insanları üzebilir. bütün bunlara gerek yok. Eskişehir gibi gelir durumu belli bir şehirde kredi kartı kolaylığına ve uygun fiyata rağmen kombine satılmamasını da buna bağlıyorum... Bütün bunlar da düşünülerek uygun bir fiyat belirlemek herşeyden önce taraftara saygıdır. Saygılar...

NOT: İmkanları olan ve buna rağmen kombine almayanlara zaten sözüm yok!!!
Kırmızımız; aşkın, Siyahımız; kapkara da olsa umudun rengidir.
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2009 saat 23:12
Sayın Halil ünal artık kendi gider 30 tl ye maç izlemeye. Ben şahsım adına 30 tl olursa maçlara gitmiyorum. Manisa 15 tl gidiş dönüş 5 tl maç 15tl yemek  35 tl toplam masraf. ayrıca gezmekde cabası. bunlar 30 tl eskişehirde maç ilginç doğrusu...
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2009 saat 23:15
Bu sene Yönetim beklenmedik şekilde bir fiyat verdi kombineler için,ayrıca fiyatın yanı sıra 280 TL gibi bir rakama 12 taksit imkanı sağladı,artık almamak acizlik olur.

Ama yinede bu fiyatın fazla geldiğini düşünecek ve bütçelerini zorlayacak olan insanlar var.ilk haftalardan sonra bilet fiyatları tabiki 15 liraya düşmeli...

Nefer
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 00:04
Yönetim kombinelerde 100 TL gibi çok az kişinin beklediği ciddi bir indirim yapmasına rağmen duyduğumuz kadarı ile beklenen satış olmamış . Bu bize yakışmadı . Nasıl olsa bilet fiyatları düşer diye almayan kişiler var bahaneler üretip almayanlar var ; yönetim elinden geldiğince fiyatları düşürmemeli ki " Nasıl olsa düşer " mentalitesi yol olsun artık . Ve artık kendimize yakışanı yapalım kombine kültürüne yerleşsin artık kafalarda . 
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 00:13
Zaten buradaki her maça giden bir taraftar ayda 2 maça yaklaşık 40-50 lira ödeyecek halbuki 8 taksitle 315 liraya kombine alsa ayda yine 40 lira vererek  kombine sahibi olacak bizans maç fiyatlarından da etkilenmemiş olacak.
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8788899091 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır