eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Es-Es Dizisi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 238>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
simsek26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı simsek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2009 saat 20:10
Evet arkadaşlar o gün izlemesek de açık bırakalım tv yi..Bu diziye iyi sahip çıkalım ;)
ANKARA ESDER BAŞKANI BARIŞ BAŞ
Yukarı
emre26es Liste gör
Usta Yazar

Emre
  Alıntı emre26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2009 saat 20:12
Alıntı yapılan simsek26

Evet arkadaşlar o gün izlemesek de açık bırakalım tv yi..Bu diziye iyi sahip çıkalım ;)

Eğer evinde rating cihazı yoksa açık bırakman hiçbir işe yaramaz.
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2009 saat 20:13
arkadaşlar bursa maçı sebebiyle eses dizisini izleyemeyeceğiz onun için filmi yapanlara mail atsak ileri bir tarihe aldıramazmıyız filmi?
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
Ventisei Liste gör
Deneyimli Yazar

sertackaan
  Alıntı Ventisei Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2009 saat 22:01
Bugün gazetede dizinin başrol oyuncularından Derya Alabora'nın röportajını okudum. Ne Eskişehir'den bahsetmiş ne de Eskişehirspor'dan. Kadın hikayesini anlatıyormuş dizi.

Dizinin ismi ' Es Es ' ama Eskişehirspor'umuzdan bahsedilmeyecek anlaşılan. Bu da benim izlemeyeceğim anlamına geliyor.
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2009 saat 22:26
Alıntı yapılan Ventisei

Bugün gazetede dizinin başrol oyuncularından Derya Alabora'nın röportajını okudum. Ne Eskişehir'den bahsetmiş ne de Eskişehirspor'dan. Kadın hikayesini anlatıyormuş dizi.

Dizinin ismi ' Es Es ' ama Eskişehirspor'umuzdan bahsedilmeyecek anlaşılan. Bu da benim izlemeyeceğim anlamına geliyor.

Eskişehirspor'umuz dan bahsedilmesi konusunda zaten kesin bişey yoktu bildiğim kadarıyla. Bir röportaja göre de hareket etmek mantıksız. Ama dizi Eskişehir'imiz de çekiliyor, " Es-Es " ismini taşıyor. Bunlarda izlememiz için yeterli sebeplerdir bence. Smile

Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2009 saat 22:44
Arkadaşlar en alakasız teyzeler bile bana diziniz çıkmış hayırlı olsun diyor mahallede.Reklamı yeter.Ayrıca az önce adalarda çekim vardı
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2009 saat 22:50
Adalarda çekilecek ..
Çok sık görürsünüz..
Orada ev arıyorlardı.Günlük kira 300 TL vereceklerdi Smile
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
Turkmen Liste gör
Deneyimli Yazar

Eren
Yer: 39° 46.2'
  Alıntı Turkmen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2009 saat 23:09
Alıntı yapılan volkanes

Alıntı yapılan volkanes

Kocaeli tv de gösterse daha iyi olurdu :) aslında
büyük bir ihtimal çıldırırlardı LOL

Hakikattende Antalya'da da bu dizi çok tutarLOL
Clown
Bir arma uğruna düşdük gurbet ellere.
Bir arma uğruna atılırız emanet canla ölümlere..
Olsun varsın değer hepsi ESES'e ...
Değer Siyah Kırmızı uğruna ölmeye
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
  Alıntı ali_9292 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2009 saat 23:13
Dizinin adının Es-Es olması şehrin simgesinin Eskişehirspor olduğunu herkese göstermekte  yeterlidir. Başka hangi şehrin ismi takımıyla bu kadar özdeşleşmiş ki! Adı  takımdan bahsetmese bile yeni sempatizanlar kazandırma bakımından oldukça faydalı.Ben her bölümünü izlemeye çalışacağım.
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
Emrecan | Liste gör
Deneyimli Yazar

ÇETİNTÜRK
Yer: Milano
  Alıntı Emrecan | Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 00:30
Bu akşam köprübaşında çekimleri vardı..
Hop Hop Hop Güm Güm Güm Kırmızı Şimşek Hey Hey Hey..!

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 238>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır