eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yenilsen de Yensen de ESES

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 71>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
omer26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Ünal
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı omer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 12:37
‘Yenilsen de yensen de’ olur
Taraftar nelere kadirdir... Fikret Doğan 15 Temmuz’da Taraf’ta yazmıştı: Bu sezon 2. Bundesliga’ya yükselen Union Berlin’in taraftarları, kulübün maddi imkânları elvermeyince kollarını sıvayıp 13 ay gece gündüz çalışarak statlarını baştan aşağı yenilediler. Hiç şüphe yok, cefakârlık Oscar’ı ‘Demir Birlik’in!
Levent Bıçakcı’nın Federasyon Başkanlığı olduğunda topladığı bir istişare meclisinde, bir taraftarlar kongresi fikrini ortaya atmıştım. Resmi derneklerle sınırlamadan, enformel ‘oluşumları’ da katarak hatta bunların zeki ve güzel ahlaklılarını teşvik ederek... Genel kanaat, ‘buna hazır olmadığımız’ idi. Birkaç aydır NTV Spor’da Banu Yelkovan’la Bağış Erten’ın ‘Yenilsen de Yensen de’ programında üç İstanbullu’nun genç taraftarları futbol sohbeti yapıyorlar. Taraflı-ve-objektif olmanın mümkününü gösteriyorlar. Yedi cihanın bilgisine sahipler, şen şatırlar; profesyonellerin, idarecilerin, muktedirlerin çoğundan daha dolu konuşuyorlar. Gayet ‘hazır’ görünüyorlar...

Yazının tamamı:

http://www.radikal.com.tr/Default.aspx?aType=RadikalYazarYazisi&ArticleID=948043&Yazar=TANIL%20BORA&Date=05.08.2009&CategoryID=103
BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com/
Yukarı
KraL_KızıLcıkLı Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı KraL_KızıLcıkLı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 14:42

fazla olmuş..

Dünyada senden başka hiçbir şeyi olmayan biz,
Dünyada senden başka her şeyi olana acırız.
Yukarı
KraL_KızıLcıkLı Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı KraL_KızıLcıkLı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 14:43
Anadolununda bu programda temsil edilmesi güzel birşey..Hele bizim tarafımızdan temsil edilmesi..Fakat bir sorum olacak programa katılan arkadaşa bu programda diğer anadolu kulüplerinin temsilcileride olacakmı ilerleyen zamanlarda..onların olmaması büyük eksiklik bana kalırsa..bu şekilde konuşmalar 3 istanbul takımı eksenli gitmez ve herkes sorunlarını söyleyeceklerini dile getirebilir..tebrik ediyorum ayrıca..gayet güzel temsil edilmişiz programda..
Dünyada senden başka hiçbir şeyi olmayan biz,
Dünyada senden başka her şeyi olana acırız.
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 16:13
Alıntı yapılan omer26

Arkadaşlar bu arada bize çok güzel yorumlarıyla destek olan "Mor Formalı" arkadaşımızın adı Caner Eler. Kendisi Eurosport'da spiker olarak görev yapıyor. Ayrıca kendisi programa koltuk değnekleri ile gelmişti. Ne olduğunu çok da sormak istemedim açıkçası. Kendisi hakkında aşağıda bir haber bulunuyor. Çok etkilendim.

http://www.ataryemez.com/tv/caner-eler-eurosport-turkiye/

Programda çok objektif olarak medya ile ilgili sorunlarımızda bizi detseklemişti. Bize yapmış olduğu centilmenlik için kendisine teşekkür etmek isterseniz blogunun mail adresinden ulaşabilirsiniz:

gol@golatankaleye.com
Düzgün biri olduğu alenen beli idi, senin yanında durmaya yakışan biriydi...
Hikayeside etkileyici, donanımlı bir kardeşimiz...
Allah şifa versin...

Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
omer26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Ünal
  Alıntı omer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 16:36
Alıntı yapılan KraL_KızıLcıkLı

Anadolununda bu programda temsil edilmesi güzel birşey..Hele bizim tarafımızdan temsil edilmesi..Fakat bir sorum olacak programa katılan arkadaşa bu programda diğer anadolu kulüplerinin temsilcileride olacakmı ilerleyen zamanlarda..onların olmaması büyük eksiklik bana kalırsa..bu şekilde konuşmalar 3 istanbul takımı eksenli gitmez ve herkes sorunlarını söyleyeceklerini dile getirebilir..tebrik ediyorum ayrıca..gayet güzel temsil edilmişiz programda..

Bundan sonraki programlarda değişmeli olarak orada diğer Anadolu Kulüplerinin de temsilcileri yer alacak. Bu ilk programda ESES ve Ts konuk edildi. Bir sonrakinde hangi kulüpler olacak ben de bilmiyorum.
Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
Yer: Eskişehir
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2009 saat 12:30
Şuan NTV SPOR Tekrar Veriyor izleyebilirsiniz
Yukarı
Esborahan Liste gör
Deneyimli Yazar

B.G.
Yer: se Bekleriz
  Alıntı Esborahan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2009 saat 13:14
Mor formalı abinin hikayesinden bende çok etkilendim.Allah şifalar versin umarım toparlanabildiği kadar toplar kendini başkada diyecek birşey yok.
Sensiz Hayat Bir İşkence
Dilimdesin Gündüz Gece
Satır Satır Hece Hece
Şarkılarım Senin İçin.
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2009 saat 15:45
Ömer EsEsimizi layıkıyla temsil ettiğin için çok teşekkür ederim.
Bugun NtvSpor da bir kısmını izleme imkanım oldu gayet başarılıydın.
İnşallah sonraki programlarda da yer alırsın...
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2009 saat 15:57
Pazartesi günü de orada mıyız Smile
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
omer26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Ünal
  Alıntı omer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2009 saat 16:15
Destekleriniz için tekrar teşekkür ederim. Bundan sonraki canlı yayınlar Cumartesi günleri ve Salı akşamları olacak. Sanırım bir sonraki canlı yayına bizim yerimize başka bir Anadolu takımı davet edilir. Bir sezon boyunca 6-7 kez çıkabiliriz. Çağırmaları biraz da o haftanın gündemine ve izleyicilerin görüşlerine bağlı. Davet aldığımızda bu başlık altında duyururum.   
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 71>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır