eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıDişi Şimşekler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 62>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ant_eses Liste gör
Usta Yazar

uğur
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 22:00
LOLvalla bayanlardan cok erkekler yazıyo....bu sevda bıtmez...
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 22:03
Uğur kardeş forumda orası bayanların şurası erkeklerin diye bir mevzu olması mümkünmü sence?
Yukarı
ant_eses Liste gör
Usta Yazar

uğur
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 22:04
eyvallah abı ama bırakında bayanlar kendı ayakları uzerınde dursun....
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 22:07
Dursunlar tabiki ama onları biz kendimiz gibi taraftar olarak görüyoruzki ayrı gayrı olmasın...
Yukarı
Turkmen Liste gör
Deneyimli Yazar

Eren
Yer: 39° 46.2'
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 22:09

Yorumları okuyorum, bazı arkadaşlar Dişi Şimşeklere argo içerikli tezahurattı yakıştıramadıklarını söylüyorlar. Argo içerik ise "sallama" gibi terimlerden oluşuyor sanırım? Arkadaşlar, biz bayların olduğu tribünlerden ne tezahuratlar yükseldi. Yerin geldi küfürün bini bin para oldu. Belki haklıydık, belki yalnış yapıyorduk ayrı konu ama yapıyorduk.. Şimdi Dişi Şimşekler, biraz ürkütücü, biraz çirkin gelsede bir bıçak türü olan "sallama"dan bahsedince veya tabirinizle "atarlı giderli" tezahuratta bulununca niçin bu kadar eleştirdiniz anlam veremedim. Bazı -benden de genç- arkadaşlara sözüm: Dişi Şimşekleri desteklesinler. Yakında kız arkadaşı edindiğiniz zaman, belki o da maça gelmek isteyecektir. Bayan taraftarlarımızın maç izleyebileceği bir tribünümüz olsun. Aksi taktirde hiç tanımadığınız, sadece küfür ederek rahatlamaya çalışma gayesiyle maça gelen guruhla beraber izleyebiliriz maçı. Şükür ki bu guruhun nufusu bizim tribünümüzde azalmaya başladı...

Bugüne kadar desteklediğim Dişi Şimşekleri tek konuda eleştirebilirim: Şu Ankaragücü forması konusu. Hepimizin ortak sevdası ESES ise başka renklere yer verilmesi,Ankaralıları şımartmaktan başka bir işe yaramaz.Tribün kardeşlikleri son zamanlarda moda olsa da aslı astarı her zaman tartışılır.   Merve Çebi'nin Ankaragücü forması giydiğini öğrenince, "Adalar'da Gecekondu polarıyla gezen adama haksızlık mı yaptım?" diye düşündüm.

Turan Daşoğuz futbol klübü ya da FC Aktobe gibi futbol takımlarına sempati  duyuyorum diye o renklerde forma giymek olur mu? Kırım Akmescit'e bir kardeş takımdır. Hangi futbol sevgisi ESES'in önüne çıkabilir? Hiç birisi!

Bir arma uğruna düşdük gurbet ellere.
Bir arma uğruna atılırız emanet canla ölümlere..
Olsun varsın değer hepsi ESES'e ...
Değer Siyah Kırmızı uğruna ölmeye
Yukarı
ant_eses Liste gör
Usta Yazar

uğur
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 22:13
tabıkı guzel bı olusum alı abı...emegı gecen herkese tekrar tesekkurederız...desteklemek gerekır..bır eskişehirsporlu her zaman yapıcı olmalıdır....
Yukarı
Tuqba26 Liste gör
Yazar

Tugba
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 21:39
Tartışılan konuları tekrar açıp açıp gerginlik yaratıp birbirimizi tekrardan kırmanın anlamı yok heralde? Bide herkes konuşma tarzına dikkat ederse daha iyi olur. Ne oLursa olsun burda bayanlarda var.
Hatalarımız var sağolun bize gösterdiğiniz için. Destek olanlarada köstek olanlarada teşekkür ederiz. :)
Siyahta varsa kırmızı Dişi ŞimşekLer bu yoLdan dönmez asLa..!
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 22:22
Yahu şu sayfayı bırakın,bırakın şu sayfayı EsEs'li bayan kardeşlerimiz kullansın...LÜTFEN.
Kızıma vereceğim kombinemi,şart koştum,kapalı sağda Merve ablanın grubuna gideceksin,tamam baba dedi. 
Bize bilet gerekecek yine ama olsun,geçen sezon oğlumuza verdik,bu sene kombineyi kendisi aldı neyse ki.
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
Tuqba26 Liste gör
Yazar

Tugba
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2009 saat 13:41

Teşekkürler kızınızı da bekliyoruz aramıza..

Siyahta varsa kırmızı Dişi ŞimşekLer bu yoLdan dönmez asLa..!
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2009 saat 14:24
Alıntı yapılan Turkmen

Yorumları okuyorum, bazı arkadaşlar Dişi Şimşeklere argo içerikli tezahurattı yakıştıramadıklarını söylüyorlar. Argo içerik ise "sallama" gibi terimlerden oluşuyor sanırım? Arkadaşlar, biz bayların olduğu tribünlerden ne tezahuratlar yükseldi. Yerin geldi küfürün bini bin para oldu. Belki haklıydık, belki yalnış yapıyorduk ayrı konu ama yapıyorduk.. Şimdi Dişi Şimşekler, biraz ürkütücü, biraz çirkin gelsede bir bıçak türü olan "sallama"dan bahsedince veya tabirinizle "atarlı giderli" tezahuratta bulununca niçin bu kadar eleştirdiniz anlam veremedim. Bazı -benden de genç- arkadaşlara sözüm: Dişi Şimşekleri desteklesinler. Yakında kız arkadaşı edindiğiniz zaman, belki o da maça gelmek isteyecektir. Bayan taraftarlarımızın maç izleyebileceği bir tribünümüz olsun. Aksi taktirde hiç tanımadığınız, sadece küfür ederek rahatlamaya çalışma gayesiyle maça gelen guruhla beraber izleyebiliriz maçı. Şükür ki bu guruhun nufusu bizim tribünümüzde azalmaya başladı...

Bugüne kadar desteklediğim Dişi Şimşekleri tek konuda eleştirebilirim: Şu Ankaragücü forması konusu. Hepimizin ortak sevdası ESES ise başka renklere yer verilmesi,Ankaralıları şımartmaktan başka bir işe yaramaz.Tribün kardeşlikleri son zamanlarda moda olsa da aslı astarı her zaman tartışılır.   Merve Çebi'nin Ankaragücü forması giydiğini öğrenince, "Adalar'da Gecekondu polarıyla gezen adama haksızlık mı yaptım?" diye düşündüm.

Turan Daşoğuz futbol klübü ya da FC Aktobe gibi futbol takımlarına sempati  duyuyorum diye o renklerde forma giymek olur mu? Kırım Akmescit'e bir kardeş takımdır. Hangi futbol sevgisi ESES'in önüne çıkabilir? Hiç birisi!

Güzel kardeşim güzel yazmışsın sana katılıyorum ve yorumunda baya güzel ama bişeler atlıyorsunuz sanırım adalarda ankara güclü polarlılara haksızlık etmiş oldum diyorsun işte benimde bu konudaki bir sorum olacak yeri burası degil ama herkes bagışlasın ve afetsin

Anadolu takımları formalarıyla gezince neden haksızlıga ugruyor onu anlamış degilim konu a.g degil tüm anadolu
Yok ögle bişe diyorsanız o semt takımları adalarda formalarıyla geziyor günde 50 tanesini görüyorum neden bu konu hakında kimse bişe yazmıyor

Bir diyer sorun ise isim vermeden yazacagım gecen sezon Eskişehirsporun macı oynanırken bir idda bayisinde ve üstelik Eskişehirsporun biletlerini satan bir firma mac esnasında bjk macına ceviriyormuş kanalı çay dagıtan calışanları bjk formalarıyla geziyormuş bu kuruluş bjk liyse Eskişehir biletlerini satmasın bu konulara kim el atacak iş ag forması giydi diye bir bayana salamakda hiç hoş bir davranış degil a.g acılışında benim kızımda vardı hadi ona deyin bakalım sen esesi bırak sana tirilyon vereyim diye bırakacakmı lütven anadolu takım forması giydi diye bukadar kimseyi yadırgamayalım şehrimizde 100 lercesi bizans forması giyor önemli olan bunun önlemini almak
burda kimseyi hedef almadan yazmak isterdim ama o firma hakında okadar şikayet geldiki bu benim Eskişehirli olarak bjk formasıyla ve esesimin biletlerini satan firma bjk formasıyla gövde göstermesi acıkca gücüme gitti sanırım Eskişehir yönetimi bu firma hakındada araştırma yapar ve sahibi bu insanları gerekli cezayı verrir
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 62>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır