eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni formalarımız (Puma)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9293949596 120>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Emrecan | Liste gör
Deneyimli Yazar

ÇETİNTÜRK
Yer: Milano
Online Durum: Offline
  Alıntı Emrecan | Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 21:51
Alıntı yapılan goethe_minder

Alıntı yapılan Burakızılcıklı
Burak yılmaz yazsa tam bana uygun olurdu :)
isim aynı soyisim aynı :)

ah birde 7 numara giyse..

off off..

bu sene isimlerde bir acayiplik dikkatimi çekti. mesela serdar'ın arkasında da sadece serdar yazıyordu. koray arslan'ın arkasında ise sadece k.a. yazıyordu. sanırım bu yazı fontunun büyük olmasıyla alakalı bir durum.
[/QUOTE

Futbolcular isim kısmına istediklerini yazdırabiliyor..

Örneğin Zapotochny'dede Zapo yazıyor..

Futbolcular isim kısmına istediklerini yazdırabiliyor..

Örneğin Zapotochny'dede Zapo yazıyor..
Hop Hop Hop Güm Güm Güm Kırmızı Şimşek Hey Hey Hey..!

Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 21:55
Evet porto da Hulk var.Adamın adıyla hiç bir alakası yok nick olarak kullanıyor..
Yukarı
daS// Liste gör
Deneyimli Yazar

safa
Yer: istanbul
  Alıntı daS// Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 21:57
Esstore'da satılan formaların sırtında da ETİ yazacakmı ? bir de isim numara yazdırmak mümkün olsun artık .. para verip orjinal forma alıyoruz orjinal font yok yazdırmak için..Kocaaaa (?) store kırtasiyeye yönlendiriyor.. :/ :/
eskişehire gelmek için fazla fırsat bulamadım geçen sene öss vesair .. bir haftalığına hava değişikliği adı altında forma almak maça girmek için Eskişehire geldim..Parçalı Nike formadan buldum tamam memnunum ama ne bi doğru düzgün anahtarlık ne sticker ne flama tarzı güzel şeyler yoktu çeşitlilk yoktu..isim numara yazılıyormu dedim .. kırtasiyelerin birinde yazılıyor dediler .. Zaten logo'da yeşil yıldız beyazdı tarih çizginin üstüne yazılmıştı vesaire , bir de bu mesele.. Boynum bükük ayrıldım Eskişehirden ... yakında Eskişehir'e yetenek sınavları için geliyorum..Umarım kazanırım..ama kazanamassam da Esstore'dan alışveriş yapabilmiş, ismimi  FORMAMIZa yazdırabilmiş olmak istiyorum .. ağustos başı dendi , lig başlayacak hala hareket yok...soğutmayın bizi zira zor mesafe severken....

3es3ki2eski1es
Yukarı
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
Yer: eskişehir
  Alıntı darling eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 22:05
bu düzensizlik baştan savma nike, puma, adidas yani markayla alakalı bişey olmadığını anladık lig başladı yine formalar yok geldikten sonrada yine baştan savma sadece kısa kol formalar isimsiz satış yapıyoruz diye konulan iki çeşit forma. Ben bu hafta içinde uzun kollu parçalı forma istiyorum onu bari çok görme yönetim, çubuklu formadan başka forma tanımazdım ama sayenizde bişeye benzemiyor sağulun.
senin sevdan benim sabıkam esesim
Yukarı
ant_eses Liste gör
Usta Yazar

uğur
  Alıntı ant_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 22:10
gecen hafta antalyadan eslısehıre 1 haftalık bı tatıle geldım o kadar heveslıydımkı yenı formalardan almaya anlatamam hazır gelmısken alayım dedım ama nerde bırak almayı formaları goremedık bıle...yonetım solesın sımdı bana ben nasıl forma alıcam 1000lerce gurbetcı taraftar nasıl forma alacak...
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 22:58
yenı sezon formalarının çakmasını gördüm bugün ümit karanın imza törenınde giydigi 
Yukarı
26 YK 222 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin Karaburun
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26 YK 222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 12:03
bu hafta içi cıkacak gibi formalarımız fakat beklenen ilginin ve satışın az olması beni korkutuyor kombine satışıyla paralel olmaz umarım
RÜZGAR OL FIRTINA OL KALEDEN KALEYE ES.
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 12:14
Alıntı yapılan 26 YK 222

bu hafta içi cıkacak gibi formalarımız fakat beklenen ilginin ve satışın az olması beni korkutuyor kombine satışıyla paralel olmaz umarım

Sanırım ne kadar kombine satıldığını biliyorsunuz.Çünkü ben yazınızdan onu çıkarttım.
Rakamları söylerseniz sevinirim.
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
26 YK 222 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin Karaburun
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26 YK 222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 12:22
forumdan takip ettiğim kadarıyla 300 genelde ise 3000 civarında olduğunu duydum.
RÜZGAR OL FIRTINA OL KALEDEN KALEYE ES.
Yukarı
dunhill Liste gör
Yeni Yazar

mert saz
  Alıntı dunhill Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 16:11
arkadaslar merhaba ben istanbulluyum.anladıgım kadarıyla formalarımız henuz eskısehırde cıkmamıs.pekı eskısehırde yasayanlar bıle bu formaları alamazıken bızler bu formaları nasıl alacagız....yıllardır .org  sıteye bakıyorum hep aynı sey yazıyor pek yakında.hadı dıyelımkı formalar cıktı bızler nasıl alacagız ????
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9293949596 120>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,617 saniyede hazırlanmıştır