eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yenilsen de Yensen de ESES

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 71>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
Online Durum: Offline
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 16:13

arada sırada televizyon mu vardı bilmiyorum kameranın arkasında ona bakarken yakalandınBig%20smile al sana eleştiri eleştiri sayılırsa tabi çünkü başka bir şey bulmak imkansız bundan başka herşeyinle en iyi temsil ettin bizleri sağolasın...

Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
  Alıntı LeeSuger Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 16:14
Alıntı yapılan erman_26

Ömer Abi taraftar ağırlıklı hafta sonu programında "240km. Karışık mevzular" uzun olsa da yararlı olabilir. 2.Lig B'de dahi taraftarın nasıl zorluklarla deplasmana gittiğini göstermek için çok güzel hazırlanmış bir film bence.
Bu belgeselin bazı bölümlerinde küfür içerikli yerler var oraları kesmek zorundalar ya da ses tonu verebilirler.O zamanda belgeselin orjinalliği bozuluyor.İnşallah iyi bir düzenleme ile sunum yapılır.Ayrıca sokaktaki taraftarlara takımınızdan beklentiniz nedir diye soru sorulmuş.Eğer oraya bizi davet ediyorlarsa Trabzon ve Eskişehirlilere de sorulmalıydı.Bana ne Fenerden gel eskişehire Esesden ne bekliyorsun diye sor..
İnşallah bundan sonraki programlara da davet edilir, gerekli gördüğümüz konularda sesimizi duyurabiliriz.

Yukarı
omer26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Ünal
Yer: Turkey
  Alıntı omer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 16:19
Bunların hepsini dile getiriyorum. Ayrıca şunu da söyleyeceğim toplantılarda: Programın reklamı halen "3 İstanbul takımın taraftarlarının katıldığı program" diye dönüyor ne yazık ki. Reklamda sadece onların renkleri bulunuyor. Yani halen eksik şeyler bulunuyor. Bunları ben dile getiriyorum sizler de mail yoluyla bu eleştirileri yapabilirsiniz. Mutlaka değerlendireceklerdir. Çünkü izleyici yorumlarına çok önem veriyorlar.
BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com/
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 16:24
Alıntı yapılan omer26

Bunların hepsini dile getiriyorum. Ayrıca şunu da söyleyeceğim toplantılarda: Programın reklamı halen "3 İstanbul takımın taraftarlarının katıldığı program" diye dönüyor ne yazık ki. Reklamda sadece onların renkleri bulunuyor. Yani halen eksik şeyler bulunuyor. Bunları ben dile getiriyorum sizler de mail yoluyla bu eleştirileri yapabilirsiniz. Mutlaka değerlendireceklerdir. Çünkü izleyici yorumlarına çok önem veriyorlar.

Ömer abi birden yüklenmek de doğru olmaz.Yavaş yavaş alacağız ellerinden Tongue
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
çamyuva Liste gör
Deneyimli Yazar

ufuk gökkaya
Yer: antalya
  Alıntı çamyuva Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 16:36
Ömer kardeş bir şeyi merak ettim. Bu programa gitmeden önce yönetimden arayan soran oldu mu?
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 16:38
Alıntı yapılan çamyuva

Ömer kardeş bir şeyi merak ettim. Bu programa gitmeden önce yönetimden arayan soran oldu mu?

Yönetimin böyle bir program olduğundan haberi var mı diye sorsak daha doğru olur.Smile
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Tulpar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
  Alıntı Tulpar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 16:42
Ömer kardeşim biraz daha akıcı konuşarak daha çok şeyi anlatma fırsatı bulabilirsin sanırım. Bu programda heyecanının kurbanı oldun. Ben rakip taraftarlara laf sokmak olayına katılmıyorum bu bizi yüceltmez antipati uyandırır. Senin dün yapmaya çalıştığın gibi sakin bir şekilde gerekçeleriyle cevap vermeye çalışman en doğrusu olacaktır. Tabi bize söylenenleri  cevapsızda bırakmamak lazım. Anadolu takımlarına açtığın kucak taktirle karşılanmıştır diye düşünüyorum. Birde diğer taraftar arkadaşların elinde not kağıtları gördüm sanırım sen tercih etmedin ama ufak notlar almak senin için daha faydalı olabilir.
Tapmadık asla paraya pula...
Yukarı
çamyuva Liste gör
Deneyimli Yazar

ufuk gökkaya
  Alıntı çamyuva Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 16:48
Bu forumda defalarca yazdım. Markalaşmanın ne kadar önemli olduğunu ve yönetimin profesyonel bir halkla ilişkiler ekibiyle çalışması gerektiğini. Buradan da anlıyoruz ki, böyle bir durum söz konusu değil. Bu durumda, ömer kardeşim bu program sebebiyle sana inanılmaz bir sorumluluk yükleniyor... Amacın sadece mevcut  taraftarı memnun edecek cümleler kurmak değil. Konuşmalarınla ve programa yapacağın katkılarla, Eskişehirsporumuzu tutmayanları da Eskişehirspora yaklaştırmak olmalıdır. Dişi şimşekler, ES ES Bando bu konuda sana fazlasıyla katkı sağlayabilecek oluşumlar...Belki ilerleyen haftalarda programa aldırmayı başarabileceğin bir Es Es bando konseri sadece Eskişehirspor taraftarlarını değil. Sporu sevdiği için bu programları seyredenleri biraz daha Eskişehirspora yaklaştırabilir.....
Yukarı
çamyuva Liste gör
Deneyimli Yazar

ufuk gökkaya
  Alıntı çamyuva Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 16:54
Bunun yanında program için İstanbulda bulunduğun süre zarfında, medyada çalışan Eskişehirli veya Eskişehir'de okumuş (oldukça fazla sayıda bu şekilde insan var) kişilerle iyi ilişkilere girebilirsen, bu geklecekte de Eskişehirsporumuzun medyada daha fazla yer almasında çok faydalı olacaktır. 
Yukarı
Tulpar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
  Alıntı Tulpar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 16:55
Hatta Ufuk abi söyleyince aklıma geldi ilerleyen zaman içinde dişi şimşeklerden bir bayan arkadaşımızı yanına aldırabilirsen çok güzel olur. Onlarda bayan taraftara sıcak bakacaklardır. Tek bayan fb'li idi birde bizden olsun :)
Tapmadık asla paraya pula...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 71>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır