eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yenilsen de Yensen de ESES

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 71>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Frequency Liste gör
Deneyimli Yazar

Görkem
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Frequency Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 04:00
Helal olsun Ömer ağzına yüreğine sağlık bizi orada tam bir ESES li gibi temsil ettin Clap
Kalsada son nefes, din iman ESES
Yukarı
em_ek Liste gör
Yeni Yazar

Emre Ekincek
Yer: Djibouti
  Alıntı em_ek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 08:29

Kaciranlar veya benim gibi izleme sansi bulamayanlar icin bu programi kaydeden varsa upload edebilir mi?

Burada yazilanlardan takip ettigim kadariyla; Omer kardesimizin agzina, yuregine saglik.

Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 08:29
Ömer seyrettim ve göğsüm kabardı, bilinçli, duruşu ile çok efendi bir ESES taraftarı olarak,
Heleki sabrın için ayrıca bıravo diyeceğim sana, arkandaki o kızmıydı ne olduğu belirsiz cinseti belli olamayan haysiyetsiz şahsiyetsiz renkli forma giyen, kızmıdır, kız kurusumudur nedir, ne değildir. Beni delirtti O yaratığa gösterdiğin sabır valla ben olsam tam da elimin tersindeydi öyle bir patlatırdım ki nerden geldiğini anlamazdı WinkLOL
Yukarı
es-metu Liste gör
Deneyimli Yazar

Ayhan
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-metu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 08:39
baştan sona izledik programı ,  düşüncelerimizi hislerimizi aynen yansıttın ,tebrikler.
Yukarı
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-suat-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 08:45
Ben gece tekrarını seyrettim programın ömer gerçektende övgüleri ve teşekkürleri hak edicek bir tavır ile bizi güzel bir şekilde temsil etmişsin.Programda zaten bir bizim ömerimiz aklı başında oturaklı yorumlar yaptı birde mor Gs formalı çocuk Ts li zaten emri vaki konuştu yaşlı amca ve sağ en üstte oturan Fb li fena konuşmadılar diğerleri şaklabanlık peşinde her söze atladılar. 
...
Yukarı
Es es Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: Estanbul
  Alıntı Es es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 08:54
Ömer bu programa her hafta mı katılacak yoksa çağırıldığı zaman mı?
Yukarı
mESutES Liste gör
Yazar

mesut
  Alıntı mESutES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 09:11
Tebrikler Ömer,seni orda görmek mutlu etti bizleri..Bizleri gururlandırdığın için teşekkürler,yüreğine sağlık...
Kütahya'nın Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
  Alıntı oner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 09:12
programı up load edebılecek varmı tesekkurler
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
pasacocuk Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuzhan
Yer: eskişehir
  Alıntı pasacocuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 10:32
trübün dergi sitesindeki arkadaşlar,eskişehirli sustu hiç konuşmadı,yine 3 takım arasında muhabbet oldu gibi sözler söylemişler arkadaşlar,programı bende izleyemedim,upload edebilecek arkadaş varsa çok sevinirim,şimdiden tşk.
FOREVER-ESES
Yukarı
omer26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Ünal
  Alıntı omer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 11:30
Programın tekrarı bugün 13:10'da.
BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com/
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 71>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,420 saniyede hazırlanmıştır