eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yenilsen de Yensen de ESES

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 71>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Online Durum: Offline
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 22:17
Günümüzdeki spor yorumcusu olarak adlandırılan,belli 3 takımın yandaşı olanların programlarını izlemekten bıkmış,usanmıştık.Bunu bu tip programlar yaparak yine 3 takım ağırlıklı taraftarlar ile yapmaya başladılar.

Şimdiki gelinen durum ise oldukça iç açıcı.

Gazetelerde 1 ila 4-5 sayfa yer ayrılan takımların gönül verenleri dışında ilk adımı Eskişehirspor ile attılar.

Daha ilk programda farkımız,duruşumuz hatta programın dekorasyonuna (kenarda duran atkılar) bile etki ettik.

Trabzon oradayken 3 büyük(!) tabirini çekinmeden dile getirebiliyorlardı.Ancak bugün Eskişehirspor'un bulunduğu ortamda bu tabiri kullanmaktan sunucu ve katılımcılar çekindiler.

Herşey kademe kademe olacaktır.

Önceleri sadece spor yazarları konuşuyordu,daha sonra taraftar(!)lara yer vermeye başladılar,şimdi bu tür platformlarda biz de yer buluyoruz,gelecekte sırf Anadolu klüplerinin yer aldığı,3 istanbul takımının sönük kaldığı programlar neden olmasın ?

Ömer abi orada bizi layıkıyla temsil etmiştir.Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
ziggy Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı ziggy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 22:18
Alıntı yapılan Esparta _yigit

Alıntı yapılan ziggy

Programın tekrarı NTV'nin kendi sitesinde bir iki güne kadar yer alacaktır. İzleyemeyenler NTV sitesini takip etsinler. Tıpkı geçen sene TRT'deki programda Mustafa abimizin yarattığı fark gibi Ömer de bu programda farkı yarattı. İstanbul takımının ne demek olduğunu onlara öğretti. Yalnızca bir konuda gerekli tepkiyi ve ayrımı yapmasını beklerdim ama 10 kişi arasında söz hakkı biraz zor oluyor. Hoş görmek lazım. Sanırsam becekeliler giriş kapılarına eski oyuncuların ve kulübe emeğe geçenlerin ismini verilmesi gerektiğini söylediklerinde Ömer "Bizim stat kapılarımızda tarihimizde yer etmiş isimler olan Amigo Orhan'ın, Zafer Tüzün'ün ve kurucu başkanlarımızın ismi vardır" deseydi çok mutlu olurdum. O zaman görürdük kim büyük?
Jimlastikli onu söylediğinde benimde aklıma ilk geldi , hele bir de Ömer arkasından sunucudan söz isteyince aha dedim herhalde bizim kapıları örnek gösterecekSmile

Ama Ömer kendi efendiliğinden ve saygısından kimsenin sözünü kesmemiştir. Bundan sonra çıkacağı programlar için kendisiyle iletişim halinde olabilir ve güncel gelişmeleri kendisine bildirebiliriz. Bize burada atıp tutması kolay. Görevini layıkıyla yerine getirmiştir. Artık 3 büyük yok, İstanbul takımları var. Yaşa la Ömer :D
İstanbul ölümden korkma bu kadar
Korkunun ecele ne faydası var
İstanbul evinde dantel örsene
Çamaşır yıkayıp etek giysene
Yukarı
alper_ytu Liste gör
Yazar

Alper
Yer: istanbul
  Alıntı alper_ytu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 22:26
Alıntı yapılan ziggy

Alıntı yapılan Esparta _yigit

Alıntı yapılan ziggy

Programın tekrarı NTV'nin kendi sitesinde bir iki güne kadar yer alacaktır. İzleyemeyenler NTV sitesini takip etsinler. Tıpkı geçen sene TRT'deki programda Mustafa abimizin yarattığı fark gibi Ömer de bu programda farkı yarattı. İstanbul takımının ne demek olduğunu onlara öğretti. Yalnızca bir konuda gerekli tepkiyi ve ayrımı yapmasını beklerdim ama 10 kişi arasında söz hakkı biraz zor oluyor. Hoş görmek lazım. Sanırsam becekeliler giriş kapılarına eski oyuncuların ve kulübe emeğe geçenlerin ismini verilmesi gerektiğini söylediklerinde Ömer "Bizim stat kapılarımızda tarihimizde yer etmiş isimler olan Amigo Orhan'ın, Zafer Tüzün'ün ve kurucu başkanlarımızın ismi vardır" deseydi çok mutlu olurdum. O zaman görürdük kim büyük?
Jimlastikli onu söylediğinde benimde aklıma ilk geldi , hele bir de Ömer arkasından sunucudan söz isteyince aha dedim herhalde bizim kapıları örnek gösterecekSmile

Ama Ömer kendi efendiliğinden ve saygısından kimsenin sözünü kesmemiştir. Bundan sonra çıkacağı programlar için kendisiyle iletişim halinde olabilir ve güncel gelişmeleri kendisine bildirebiliriz. Bize burada atıp tutması kolay. Görevini layıkıyla yerine getirmiştir. Artık 3 büyük yok, İstanbul takımları var. Yaşa la Ömer :D
şimdi ömer le konuştum telefonda, bu konu geçtiğinde lafa girmek için çabaladım ama söz gelmedi 10 kişi arasında dedi.. maximum söze girdi  ve çok güzel konuştu ben bir kez daha tebrik ediyorum.. kendisi de birazdan tebriklere cevap verecektir :)
BKaldırıŞ
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 22:29
Söz gelmediğini net anladım zaten , o sırada alt sırada ts 'linin yanında oturan jimlastikli gene ortalığı karıştırmakla meşguldü.Zira eminim % 90 ımızın aklına gelmiştir o konu açılınca bizim kapıların isimleri :))
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
esestascı Liste gör
Yazar

serkan
Yer: eskişehir
  Alıntı esestascı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 22:30
Alıntı yapılan CyberSheyTaN

Ömer abi az ve öz konuştu tebrik ederim. Tek eksiği bence ziggyninde dediği gibi "Bizim stat kapılarımızda tarihimizde yer etmiş isimler olan Amigo Orhan'ın, Zafer Tüzün'ün ve kurucu başkanlarımızın ismi vardır" gibi bişi diyip lafı sokmamasıydı Smile

orda aslında kendisi söz almaya çalıştı diğer aveller gibi konunun içine atlamadı sonrada konu baska yerlere gitti.efendiliğinden ötürü takdiri hak etmiştir ömer kardeşimiz.
her yerdeyiz
Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 22:34
tebrikler.
sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.
Yukarı
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
  Alıntı LeeSuger Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 22:34
Kısa ve öz olarak 1 kişi alayına bedeldi..Ömer abi, bizleri ekran başında gururlandırdığın için teşekkür ediyorum.. Ayrıca programda üstlendiğin görevi layıkıyla yerine getirdiğinden dolayı da tebrik ediyorum..

Yukarı
CyberSheyTaN Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Ertuğrulgazi
  Alıntı CyberSheyTaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 22:35
Alıntı yapılan esestascı

Alıntı yapılan CyberSheyTaN

Ömer abi az ve öz konuştu tebrik ederim. Tek eksiği bence ziggyninde dediği gibi "Bizim stat kapılarımızda tarihimizde yer etmiş isimler olan Amigo Orhan'ın, Zafer Tüzün'ün ve kurucu başkanlarımızın ismi vardır" gibi bişi diyip lafı sokmamasıydı Smile

orda aslında kendisi söz almaya çalıştı diğer aveller gibi konunun içine atlamadı sonrada konu baska yerlere gitti.efendiliğinden ötürü takdiri hak etmiştir ömer kardeşimiz.

Evet farkettim. Çok efendiydi gerçekten bizi çok iyi temsil etti

Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 22:38
Eskişehirspor Taraftarı her yerde farkını belli ediyor. Daha önce TRT'de Mustafa Abi'nin, bugün NTVSpor'da Ömer Abi'nin bizi layıkıyla temsil ettiğini düşünüyorum.

Ömer Abi, İstanbul takımlarının öne çıkmaya çalışan, her lafa gerekli gereksiz atlayan taraftarlarına en güzel cevabı efendiliğiyle, duruşuyla, konuşmasıyla verdi. Keşke diğerleri de Ömer Abi kadar seviyeli olsalardı da daha güzel bir program olsaydı.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
taffijun Liste gör
Yazar

tayfun
Yer: İzmir ESES
  Alıntı taffijun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 22:51
Ömer abi seni çok iyi tanımasamda bugün muhteşem temsil ettiğini gördüm. Sözünü çok kesip durdular özellikle arkandaki fbli kız ve yanyana olan iki bjkliye çok sinir oldum. Hangi takımı tuttukları önemsiz, insanlık dışı birşey yani bu...

"İstanbul kulüpleri" öbeğini beyinlerine yerleştirdiğinden eminim zira kafama reklam arasında sanki bu konu konuşulmuş gibi geliyor haksız mıyım? Yoksa kendileri mi anladılar yaptıkları yanlışı? Sanmıyorum.. gsli senden özür diledi ağzından "büyük" kelimesini  çıkarınca :)  başta 3 büyük 3 büyük diyen sunucu da program sonunda istanbul kulüpleri dedi.

Tebrik ederim her ne kadar sana kendi kulübümüz hakkında fazla söz vermedilerse de etkileyici bir performans sergilediğini düşünüyorum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 71>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,985 saniyede hazırlanmıştır