eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Dumansız hayata merhaba

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 32>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
simsek26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı simsek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2009 saat 02:47
Hakan abi süper yazmışsınız ya..Duygularıma tercüman oldunuz..
Teşekkürler
ANKARA ESDER BAŞKANI BARIŞ BAŞ
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2009 saat 02:56
Alıntı yapılan 16bursa1963

-Öyleyse niye İzmir'i almak istedi ki?

Konstantin, yaş üzümden yapılan İzmiri seviyordur..

Smile
# Direnmüdavim....

Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2009 saat 07:12
Sigara içenin aklını (ben dahil)...
Sigara üzerinden bazı emellerini gerçekleştirmeye çalışanların taaaaaaaa aklını....
Hele bunların halk sağlığı için yapıldığı sananların taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aklını...

Sigarayı 10 lira yapacaklarmış. Yetmez. 50 lira yapsınlar. Bira 25 lira, büyük 125 lira olsun. Anca ekonomide açtıkları açıklar kapanır. Napalım içki ve sigara içen gönül adamıdır. Halkının refahı için herşeyi göze alır. Yeter ki gönüller şen olsun, insanlar mutlu olsun.

Not: İstenildeği takdirde şu an 4 lira civarına aldığımız sigarayı kaçak yollardan maksimum 2 liraya almak mümkün. Bindiğiniz dalı kesmeyin. Demokrasilerde çare tükenmez. Ayrıca fiyat yükselirse iyice prestij aracı yaparsınız, çok daha fazla özendirici olur. Vergi neyim de alamazsınız. Hani şu uygaladığınız yanlış ekonomik politakalar nedeni ile oluşturduğunuz açıkların kapama yolu olan gelir kaynağınız olan vergiden bahsediyoruz. Ben çok özel bir insanım, daha nice özel insanlar var. Bana ve onlara da ÖTV vergisi koyun. Muhabbet eden vergi ödesin.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2009 saat 11:50

Sigara içinde K tipi Ehliyet istiyoruz Angry 

Ne bu yaa...Bi Sigara keyfimiz var içine ettiniz Angry

Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2009 saat 12:00
26_Serdar_26;

Sürekli kalın harfle mesaj yazıyorsun.Kalın harf, hem gözü yoruyor hemde çirkin duruyor.Ayrıca da 
yasak

Buna bir sor verirsen, iyi olur...
Alıntı yapılan FORUM KURALLARI

Madde 14- Mesajınızın tamamını kapsayacak şekilde gereksiz yere renk, boyut, kalınlık, ifade gibi efektler kullanamazsınız. Mesajın veya başlığın tamamını büyük harflerle yazamazsınız.
Yukarı
KraL_KızıLcıkLı Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı KraL_KızıLcıkLı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2009 saat 12:49
Alıntı yapılan banner

Sigara içenin aklını (ben dahil)...
Sigara üzerinden bazı emellerini gerçekleştirmeye çalışanların taaaaaaaa aklını....
Hele bunların halk sağlığı için yapıldığı sananların taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aklını...

Sigarayı 10 lira yapacaklarmış. Yetmez. 50 lira yapsınlar. Bira 25 lira, büyük 125 lira olsun. Anca ekonomide açtıkları açıklar kapanır. Napalım içki ve sigara içen gönül adamıdır. Halkının refahı için herşeyi göze alır. Yeter ki gönüller şen olsun, insanlar mutlu olsun.

Not: İstenildeği takdirde şu an 4 lira civarına aldığımız sigarayı kaçak yollardan maksimum 2 liraya almak mümkün. Bindiğiniz dalı kesmeyin. Demokrasilerde çare tükenmez. Ayrıca fiyat yükselirse iyice prestij aracı yaparsınız, çok daha fazla özendirici olur. Vergi neyim de alamazsınız. Hani şu uygaladığınız yanlış ekonomik politakalar nedeni ile oluşturduğunuz açıkların kapama yolu olan gelir kaynağınız olan vergiden bahsediyoruz. Ben çok özel bir insanım, daha nice özel insanlar var. Bana ve onlara da ÖTV vergisi koyun. Muhabbet eden vergi ödesin.
Adamlarda 4. murat zihniyeti var abi..yasaklamakta yemiyo açıkçası..kılıf uydurmanın peşindeler...avrupa standartlarına çekilecekmiş sigara fiyatı..tamam güzel kardeşim çekin ama çekmişken asgari ücretide yaşam seviyesinide çekin..sonra yapın 20 lira..eyvallah..yasak muhabbetide dolaylı yoldan alkolu bitirmek adına ortaya çıkardıkları birşey..ne yaptıklarını kendileride bilmiyo açıkçası..şuanki mevcut şartlarda sigarayı 10 liraya çekmek , kayıt dışı ekonomi dedikleri dalgada patlama yaratır..hatta ve hatta çoğu kişi uyuşturucuya yönelir..kent var malborya var hesabı herkes çöker bi köşeye..bu ülke insanı herşeye eyvallah çekerde kişisel zevklerine dokunulmaya kalkarsa birileri devrim olur bu ülkede..tiryakilerin devrimci diktatörlüğü kurulur :)
Dünyada senden başka hiçbir şeyi olmayan biz,
Dünyada senden başka her şeyi olana acırız.
Yukarı
zafer222 Liste gör
Usta Yazar

Zafer Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı zafer222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2009 saat 12:56
Arkadaşlar sigara 10 lira olmayacak şu anda öyle bir zam bildirgesi yokmuş. Basının ortamı alevlendirmek için yaptığı bir haberden ibaret
Yukarı
yenirakı 26 Liste gör
Usta Yazar

volkan
Yer: açığın ortası
  Alıntı yenirakı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2009 saat 12:58
Alıntı yapılan zafer222

Arkadaşlar sigara 10 lira olmayacak şu anda öyle bir zam bildirgesi yokmuş. Basının ortamı alevlendirmek için yaptığı bir haberden ibaret

zaten öyle bi şey olamaz..
sevdan bir ateş
k.no:0601
bedava bilete hayır.............
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2009 saat 14:04
Alıntı yapılan yenirakı 26

Alıntı yapılan zafer222

zaten öyle bi şey olamaz..

Olur kardeişim olur burası Türkiye herşey olur sanki bizler özgürmüyüz özgürlügümüzüede satın aldı bu hükümet daha neler olur 10 ytl en düşük sigara olsun diyen bazı kişeler cıkıyor olsun diye sanki sigara içenlerin özgürlünü satın almışlar da olsun diyor peki bende diyorum 1 ekmek 10 ytl olsun diyorum sen sigaraya olsun diyorsan bende ekmege olsun diyorum herkes bir birini yesinki birdaha oy kulanırken 100000000 kere düşünüp oy versin
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
harun26180 Liste gör
Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı harun26180 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2009 saat 14:43

Ne diyim ya size iyilik haram haram. Saglikli yasaminiz icin atilan bir adim bu yasa ama siz oyle kaptirmissinizki sanki iyi bir seymis gibi ekmek 10 tl olsunmus. Yasiniz benden buyuk olabilir ama bu konuda cok bilincsizsiniz. Size tavsiyem sadece 1 kerecik olsun tip fakultesinde kalp bolumunde yatan hastalari ve ortopedi bolumunde yatan hastalari bir ziyaret edin. Ne demek istedigimi o zaman anlarsiniz yoksa orda yatanlarin yerinde ileride siz olabilirsiniz sadece size degil bu lafim sigara icen daha dogrusu sigarayi savunan herkeze, gercekleri gorun artik sigaranin savunulcak hic bir yani yok.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 32>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,797 saniyede hazırlanmıştır