eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Dumansız hayata merhaba

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 32>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26eseses1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan Hasan
Yer: Bursa
Online Durum: Offline
  Alıntı 26eseses1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2009 saat 01:42
Nasıl sinir stres olup ömrünü yemek ya da cinnet geçirmek kişinin özgür iradesi ya da sapkınlığı ile oluşan eylemlerse,sigara içmek de aynı şeydir.İçmeyen vatandaş rahatsız oluyorsa;devlet bunu yasaklamak yerine her ortamda sigara içme bölgeleri yaparak iki tarafın da hakkını korumak dumunundadır.Aksi taktirde,şu okullar olmasa işimiz ne güzel oludu diyen eski Milli Eğitim Bakanı akıllara gelir.Yasağın olduğu her yerde,delmek için benim gibi düşünen çoğunluk olacaktır.
Yukarı
buonanotte Liste gör
Deneyimli Yazar

diego
Yer: Argentina
  Alıntı buonanotte Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2009 saat 01:43
İçmeyene saygı varsa içene de olmalı

Not : Ben içmiyorum
ŞİMŞEK GİBİ ÇAKARIZ !
Yukarı
eses_tatar_26 Liste gör
Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı eses_tatar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2009 saat 01:44
Alıntı yapılan CyberSheyTaN

Necati abi o kadar uzun yazmışın ama bence boşa çünkü hepsi saçma. Margarinin,Cep telefonunun,Otomobilin hem yararı hem zararı var ama sigaranın tek 1 tane yararı var mı?
ya hala sigarayı halk için yasakladıklarını zannedenler var ne yazık...
Başka Diye Soranlara İnat Sadece Eskişehirspor !!!
Yukarı
yenirakı 26 Liste gör
Usta Yazar

volkan
Yer: açığın ortası
  Alıntı yenirakı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2009 saat 01:44
pankart  meşale vs.. yasaklanınca hepimiz ayağa kalkıyoruz..yasakları sadece işmize geldiği zaman mı kabulleniyoruz acabaWink
sevdan bir ateş
k.no:0601
bedava bilete hayır.............
Yukarı
aXi Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan Ç.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı aXi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2009 saat 01:46
Alıntı yapılan yenirakı 26

pankart  meşale vs.. yasaklanınca hepimiz ayağa kalkıyoruz..yasakları sadece işmize geldiği zaman mı kabulleniyoruz acabaWink

dikkat edersen ben 19 temmuz gecesi bıraktım dedım sıgarayı.
Allah RIZA'sı İçin Git Artık..
Yukarı
yenirakı 26 Liste gör
Usta Yazar

volkan
  Alıntı yenirakı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2009 saat 01:49
Alıntı yapılan aXi

Alıntı yapılan yenirakı 26

dikkat edersen ben 19 temmuz gecesi bıraktım dedım sıgarayı.

iyi yapmışsın keşke herkes bırakabilse..
sevdan bir ateş
Yukarı
eses_tatar_26 Liste gör
Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı eses_tatar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2009 saat 01:51
meşale ysaklanınca dediler ki tarftarın hali ne olacak nası şov yapcaz... e sigara yasklandı şuan kahveler ne durumda biliyormusun adamlar ne kadar müşterini kaybetti... her gün kaç kişi ile tartışıyorlar sigara içerim içemezsin davasına... evine götürdüğü ekmek parasında ne kadar azalma oldu...  hiç bir zaman tek taraftlı düşünmeyeceksin bi konuyu karşındakinmi de düşüneceksin ki doğru yolu bulasın...
Başka Diye Soranlara İnat Sadece Eskişehirspor !!!
Yukarı
yenirakı 26 Liste gör
Usta Yazar

volkan
  Alıntı yenirakı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2009 saat 01:53
burda sigaradan ziyade yasakları dayatmacı zihniyeti  konuşmamız lazım..
sevdan bir ateş
Yukarı
aXi Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan Ç.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı aXi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2009 saat 01:54
Alıntı yapılan eses_tatar_26

meşale ysaklanınca dediler ki tarftarın hali ne olacak nası şov yapcaz... e sigara yasklandı şuan kahveler ne durumda biliyormusun adamlar ne kadar müşterini kaybetti... her gün kaç kişi ile tartışıyorlar sigara içerim içemezsin davasına... evine götürdüğü ekmek parasında ne kadar azalma oldu...  hiç bir zaman tek taraftlı düşünmeyeceksin bi konuyu karşındakinmi de düşüneceksin ki doğru yolu bulasın...
zamanı gelınce onunda formulunu bulucaklar sen hıc tasalanma ruhsat verecekler icirecekler bu kadar basit sadece zaman...
Allah RIZA'sı İçin Git Artık..
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2009 saat 01:55
Avrupanın bazı ülkelerinde, herşey yapılmış ama sonuçsuz kalmız tabiri caizse yolcu adayı bir hastanın ötenazi hakkı vardır.
Dikkat ederseniz şu andaki kabine içinde RTE.başta olmak üzere sigara içen yok...benden sonraki tufan hesabı kestirip atmışlardır,hiçbir zaman detaylara girmemişlerdir,diğer uygulamalarında olduğu gibi.Reklamlarla pekiştirmeye çalışıp duruyorlar...
Daha önce bir msj.ım vardı sanırım silinmiş olabilir,bu ülkede sigara içmeyen kadar içenlerinde
yaşama hakkı vardır ama zararlıdır o içeni bağlar.
Bir sürü alternatif varken bir kerede kestirip atmakta zaten bu kabineye yakışan birşey oldu.
Bazı arkadaşlar diyecektir,bu Avrupada zaten uygulanıyor.Hayır çoğu ülkede uygulanıyor ama alternatif sunan ülkeler çoğunlukta.Bakan yasak başladığı zamanlarda demedimi zaten "bir  kerede Avrupanın önüne geçelim"diye.
Bakalım arkadan neler gelecek... 
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 32>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır