eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıYeni Forum

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8384858687 198>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2009 saat 14:40
Darko, ben onsekizindeyken,
ayın onsekizinde, saat onsekizde,
der, onsekiz sokakta eylem yaparak
isteklerimizi duyururduk, onsekizliklerin
şimdi yaşamaya bile mecalleri kalmamışki.
# Direnmüdavim....

Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2009 saat 19:01
Selam.

Sezon açılışında bir kaç arkadaşım ile meşale şov yapmak istiyoruz. Kızılcıklı tribününde sette yakılacak. Resmi maç olmadığı için de ceza v.b. olmayacak. Geçen sene Ankaragücü maçında Emre açık tribünde yapmıştı. Herkez kendi parası ile meşale aldı. Benzer olayı yapmak istiyoruz. Talep çok olursa, Ayder ve 1965'liler tribününü de ekleyebiliriz. Bu konu ile ilgili Nefer-Kızılcıklı ve Sezon Açılışı başlıklarına mesaj attım ama ilgi görmüyor. Yeni başlık açsam bir sorun olur mu? Olay kesin değil ama şöyle bir forumun nabzını alsak, desteğe göre karar vereceğiz ne yapacağımıza. Tabi büyüklerimizin de onayını alacağız. Siz forum yönetimi olarak ne diyorsunuz?
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2009 saat 19:11
Alıntı yapılan Burakızılcıklı

Selam.

Sezon açılışında bir kaç arkadaşım ile meşale şov yapmak istiyoruz. Kızılcıklı tribününde sette yakılacak. Resmi maç olmadığı için de ceza v.b. olmayacak. Geçen sene Ankaragücü maçında Emre açık tribünde yapmıştı. Herkez kendi parası ile meşale aldı. Benzer olayı yapmak istiyoruz. Talep çok olursa, Ayder ve 1965'liler tribününü de ekleyebiliriz. Bu konu ile ilgili Nefer-Kızılcıklı ve Sezon Açılışı başlıklarına mesaj attım ama ilgi görmüyor. Yeni başlık açsam bir sorun olur mu? Olay kesin değil ama şöyle bir forumun nabzını alsak, desteğe göre karar vereceğiz ne yapacağımıza. Tabi büyüklerimizin de onayını alacağız. Siz forum yönetimi olarak ne diyorsunuz?

Geçen sene bu şekilde bir organizasyon düzenlemeye çalışmıştım açık tribünde yapılmak üzere.Sağolsun bana inanan,güvenen 50den fazla abim,kardeşim bana meşale paralarını ulaştırdılar ve toplu olarak almıştım.

İsteyene maç gününden 1 gün önce teslim etmiştim,kalanları da stada sokup dağıtmak üzere bende kalmıştı.Çoğunu sahibine dağıtmıştım ki polis damlamıştı bulunduğum yere.Burada meşale dağıtılıyormuş gibisinden.Daha sonra az miktarda dağıtılmak üzere bekleyen meşaleye el koymuşlardı.

Açılış maçı olması farketmiyor maalesef,engel oluyorlar.

Ama tabi sen bilirsin.Smile
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2009 saat 19:22
Biliyorum Emre çok yakından takip etmiştim o şovunu. Emeğine eline sağlık. Girişte bir kontrol olmuyorsa ben herkeze maçtan önceki günler veririm. Bu konuyu büüyklerimiz ile konuşuruz. Zira Trabzon maçında bir konfeti şova bile ne kadar burunlarını sokuyorlar şahit oldum.  Şimdilik tepki önemli. Ona göre karar vereceğiz. Başlık açayım mı? Mevcut başlıktan mı devam edeyim. Mevcut başlıkta malesef ilgi çekmiyor.

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 21:57
Çok özür dilerim zamanınızı alıyorum ama soruma yanıt alabilirmiyim?

Susmak İhanettir !!!

Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 22:09
Burak bence sen bu konuyu tribün liderleriyle görüş. Onların desteğini alırsan yaparsın. Forumda bildiğim kadarıyla Kızılcıklı tribününde olan kişi çok fazla değil. Bu yüzden nabız yoklama isteğin çok sağlıklı olmayabilir. Sen direk tribün liderleriyle görüş bence.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 22:53
Sevgili site yönetimi LÜTFEN artık şu siteye el atın  atar gider diz boyu oldu kimsenin bir birine saygısı kalmadı  önceden böyle birşey yoktu herkesin bir birine saygısı vardı büyükler dinlenirdi küçükler saygı gösterirdi artık iş çığrığından çıktı.LÜTFEN  artık dur deyin SAYGILAR...
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 15:44
Ana sayfada Stjepan Poljak'ın ismi Stepjan Poljak olarak yanlış yazılmış.Ayrıca Gönderilenler kısmında Batuhan Karadeniz'in adı yok.
Yukarı
oFa-eSeS Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Faruk
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 15:46
batuhan bizim değildi ki :D .. kiralık gelmişti hatırlarsan mustafa abi :D
öLüMüNe eSeS !
Yukarı
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar