eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 261262263264265 274>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Özer Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 02:31
Adam almıyoruz oynatmıyoruz diyoruz ama;
Şu anda takımda alt liglerden çıkmış isimler;Koray Arslan,Sezgin Çoşkun,Serdar Özbayraktar,Doğa Kaya,Murat Önür...

Kusura bakmayın ama bir takımın 11'ide genç  olamaz..Bence alt liglerde şu anda sivrilen oyuncu yok..
Sakarya'da ÖzgürCan'ı,Karşıyaka'dan Cihan Yılmaz'ı  beğeniyordum..Cihan gitti..Özgür'de şu aşamada gereksiz olur :)
Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !
Yukarı
emre26es Liste gör
Usta Yazar

Emre
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 03:26
Alıntı yapılan Özer

Adam almıyoruz oynatmıyoruz diyoruz ama;
Şu anda takımda alt liglerden çıkmış isimler;Koray Arslan,Sezgin Çoşkun,Serdar Özbayraktar,Doğa Kaya,Murat Önür...

Kusura bakmayın ama bir takımın 11'ide genç  olamaz..Bence alt liglerde şu anda sivrilen oyuncu yok..
Sakarya'da ÖzgürCan'ı,Karşıyaka'dan Cihan Yılmaz'ı  beğeniyordum..Cihan gitti..Özgür'de şu aşamada gereksiz olur :)

Zaten 11'i de genç olması başlı başına intihar olur hem tecrübeli hem de genç oyuncuları harmalamakta önemli mesela gaziantep,bursaspor genç yetenekleri keşfediyorlar 18-19 yaşında takıma monte ediyorlar mesela manisaspor son senelerde sattığı oyuncuların haddi hesabı yok sezer ve ufuk'uda iyi bi fiyata satacaklar.Bizim de bu kulüpler gibi gençleri bulup takıma kazandırmamız lazım.Genç oyunculardan kastım 23-24 yaşlarında aldığımız koraylar,sezginler gibi değil 17-18 hatta daha genç oyuncular olmalı.
Yukarı
barises Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 03:38
Bursaspor, Gençlerbirliği gibi kulüpler sağlam altyapıya sahip ve çıkan gençlerde buralardan çıkıyor.
bugün bursaspor 7-8 milyon euro'ları reddediyor sercan için iyi bi altyapı sayesinde..
serdar kurtuluş,serkan kurtuluş satıldı iyi paralara. bu takım boşuna uefa yı zorlamadı demekki bir başarı var yapılanma ve yönetim anlamında ki buda takıma yansıyor..
Dönüyoruz bize bakıyoruz ???
Yukarı
iskoc26 Liste gör
Yazar

ismet koc
Yer: eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 03:56
Alıntı yapılan es_ado_es

Alıntı yapılan olumune_eses

Yeter artık yönetim kurulu lütfen yeter artık!!! Aceleci davranmayacağız transferde deyip bizleri kandırıp durmayın. Ligler başlayacak nerdeyse hala aceleci davranmamkla milleti kandırıp durmayın. Sizde bizler gibi seyredip duruyosunuz sanki transferi taraftar yapacak. Aceleci olmayacaksında seneyemi yapacaksın transferi. Basının karşısına çıkıp poz verip kendi reklamlarınızı yapacağınıza bitirin artık şu transferleri. Herkez sizden hala 10 numara bekliyor, sol tarafa adam bekliyor, stopere adam bekliyor siz kuru vaad ten başka birşey vermiyosunuz. Bir bellemsiniz hepiniz transferde aceleci davranmayacağız. Aceleci davranacaksınız kardeşim aceleci!!!! Yeter artık ya böyle AngryYÖNETİCİLİĞİAngry Bende yaparım. Millet sizden kuru sıkı beklemiyor icraat istiyor miğdem bulandı artık böyle boş lakırtılardan vurdum duymazlıktan. Nasıl yöneticilik anlayışı bu yahu nedir amacınız anlatında bizde bilelim. Sinir oluyorum piskolojim bozuldu yahu piskolojim.....

ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap
ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap

kesinliklee bende alkıslıyorum!!ClapClapClap böyle birsey yook olamaaz... böyle bir yönetim olmamalı olamazz... siz cebinizden bir kurus para koymayın baskanım diye gezin üstüne bir de bizi aleme rezil rüsva edin... kardesim daha siz dün yapmadınmı bu acıklamayı yıldıray gelmek istiyor bizle pürüz yok anlastık klubüyle sorun var demedinizmii neden bu acıklamayı yapıyorsunuz adam gelmek istemiyorum diye acıklama yaptı üzerine hic mi düsünmüyorsunuz hersey reklammı hayatta sözünün eri denmesi daha önemli degilmi bu daha güzel bir reklam degilmi!!!! ayrıca su cebinden bes para vermemek lafını iyice irdelemek istiyorum artık paran mı yok olmucaksın o zaman baskan falan bırakıp gidicektiniz bu senenin sonunda illa sahip cıkanlar bulunurdu hic olmazsa hatipoglu bırakmazdı gördük adama neler söylediniz tesisin yarım dediniz en azından yarım da olsa bir tesis yaptı be en azından adam size göre cok daha seffaf hesap verdi be bin kez anladık bin kat iyiydi sizden hatipoglu... cocugun aklı eriyo artık bunlara 10 yasında cocugun benim cok param olsa ben olurdum amca baskan dedi verirdim dedi cebimden trasnfer paralarını sonra gelen paralardan taksit taksit alırdım takımı zora sokmadan dedi yemin ederim böyle dedi daha dün ben söylenirken 10 yasındaki yegenim... bunu yapamıyorsanız ya sizin eses diye bir sevdanız yok yada paranız yok kusura bakmayın paranız yoksa da olmucaksınız baskan... tesis istiyoruz stad istiyoruz iyilestirme en azından transfer istiyoruz acık sol bek ve 10 numara ihtiyacı seffaflık istiyoruz hem para koymuyorsunuz hem ortada ucuk giderler ve komik gelir rakamları var(bkz: bet bildirisi bilet gelirleri) hesap istiyoruz ya bu bizim hakkımız hesap..!! hangisine cevap verdiniz bu saydıklarımın hepsine söz verdiniz ama hangisine cevap verdiniz ancak insanları bos hayallere sürüklediniz yıldıray olayında oldugu gibi bizi ele güne rezil ettiniz... yeter bırakın bu takım yemin ediyorum baskansız yönetimsiz kurulsun taraftarlardan bir kurul iddaa bilet televizyon tff fortis reklam gelirleriyle yemin ediyorum daha iyi yönetilir..!!!
mecnun bileydi ESES sevgisini.. severmiydi leyla zillisini!! : ))
Yukarı
26lı Liste gör
Yazar

Uğur.
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 08:50
bence bu kadar  takviye yeter onlarca topçu almaya gerenk yok kemik kadro korunup takvıyelerimizi yaptık yeter yane yoksa anderlecht karşısındaki sivas gibi oluruz yemin ediorum.... her maç...
KÜFÜR İstemiyoruz....
Yukarı
dr_eses Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 09:03

kendinizi bu kadar yıpratmayın arkadaşlar siz burada ne yapsanızda onlar bildiklerini okudular okuyacaklardır gönül ister tabiki iyi transferler ama günümüz başarısı önce üretmekten sonra tüketmekten geçer. gidip alsınlar hatta 1  değil 3 tane yıldıray alsınlar siz sanıyormusunuz ki başarı gelecek ? öncelikle elimizdekilere sahip çıkmalıyız aldıklarımız emek vermeli bizde onlara emeğinin karşılığını ve 2. olarakta gençlere hem şans hem maddi olarak daha iyi bir gelecek bunları yapalım onlarda alnının terlerini sonuna kadar döksünler. Gönül ister çok iyi futbolcular gelsin ama daha düne kadar bir çok yıldız dünya sahnesinde yoktu bırakın şans verinde o çocuklar oynasın varsın küme düşelim tekrar çıkalım ama böyle ezik gibi gidip 30 yaş üstü yıldız adaylarını toplamayalım tabiki onlardanda olacak elimizde olsunda ümit karanı sonuna kadar destekliyorum ama sırf o tarz oyuncularla da olmaz. bir de imkan boyutu var biz ne ürettik ki ne kazandık ki şimdi harcamak istiyoruz kaç tane topçu yetiştirip yüksek fiyatlara sattık kaç tane yatırımımız var klüp adına. Yönetimi desteklemiyorum bilet fiyat konusundada ama bu bilet fiyatlarını bence YÜKSEK tutan 2 şey var yöneticilerin bizlerin her şartta maça geleceğimizi tahmin ettikleri için bi ikincisi de biraz da olsa buradan kaynak sağlamak için yok çünkü kazanamıyoruz üretmiyoruz ne futbolcu nede para kazanacak herhangi bir şey.

ben çoğu zaman şehir dışındaydım aksarayda görev yaptım orada eses formamla gezdim ilçe duvarlarına yanlış anlamyın büyüklük değil sadece statü gereği olarak söylüyorum ESES yazdım doktor olmama rağmen. Daha yeni Kdz Ereğliden askerlikten geldim oradadacaddelerde Halı sahalarda ESES formasıyla gezdim oynadım. komutanlarımın arkasında yeni bir asteğmenken ESES_gs macında attıkca havalara zıpladım ters bakışlar arkasında. gururluyum çünkü Eskişehirsporluyum. Oralarda gördüğüm ve onlara tanıttığım kadarıyla ESES i hepsi hayran oldu yada eskidende bir kısmı hayrandı zaten ama bu hayranlıkları ESKİŞEHİRSPOR  ve özellikle ''''' TARAFTARLARINA'''''' ama her nedense oralarda  hemen hemen hepsine mahçupta oldum her yönüyle mükemmel bir taraftar ama bu taşkınlıklar ve bu kötü görüntüler çoğu zaman mahçupta etti beni. Şükür ki bu sene bunlarda biraz düzelme vardı.

Arkadaşlar işin özeti düzgün taraftar düzgün yönetim düzgün futbolcu ÜÇGENİNDE hersey varsın bu sene Yıldıray yada daha ünlü 10 numara gelmesin. Kendi içimizden yetiştirdiğimiz bir çocuk giysin o formayı. Biraz zaman ve her yönüyle nasıl düzelebilirize bakalım.
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 09:12
Alıntı yapılan 26lı

bence bu kadar  takviye yeter onlarca topçu almaya gerenk yok kemik kadro korunup takvıyelerimizi yaptık yeter yane yoksa anderlecht karşısındaki sivas gibi oluruz yemin ediorum.... her maç...

Engin Baytar Tipinde Bu Takıma Ne Olursa Olsun Ofansa Yönelik Bir Orta Saha Lazım...
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 09:52
Geçen sene çok gol yedik.Peki defansa bir tane takviye yaptıkmı?Ayrıca Engin tipinde bir ortasaha futbolcusuna ihtiyacımız olduğu zaten aşikar.2 transfer şart kısacası...
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 09:58

Yarın Meclis Kupası'nda herşey belli olur.Takımı doğru dürüst ilk defa yarın seyredeceğiz.Bu yüzden ilk maçları bir seyredelim.

Kimimiz sol bek istiyor,kimimiz defansa takviye.En çok da 10 numara.Ümit Karan ve M.Yılmaz'a rağmen santrafor isteyenlerimizde var.Yani kendi içimizde bile daha net değiliz.
Yarın akkoyun karakoyun belli olur.Görelim,izleyelim.Esas ihtiyaç neresi.

Yönetim ve teknik kadro üzerinde baskı kurup alelacele yanlış transfer yaptırmamak lazım.
Geçen sene son dakika da gelen can cumhur bozacı'yı unutmayalım.

Son kurşunumuzu doğru atmamız lazım.

Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 10:56
Galatasaray, Manchester City'den Elano'yu 4 yıllığına renklerine bağladı.İnanılmaz bir transfer yaptılar...

Daha dün gazetede okuyup, gülmüştüm.Türkiye'ye gelir mi? diye. Geldi.

Bu sezonun en iyi yabancı transferlerini Fenerbahçe, Galatasaray, Kasımpaşa ve Manisaspo yaptı. Çok kaliteli yabancı oyuncu transfer ettiler...

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 261262263264265 274>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır