eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 260261262263264 274>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es-be-eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 01:27
Anderson'un kötü, Poljak'ın berbat transfer olduğuna katılmıyorum ben. Olsa olsa Anderson fena değil, Poljak kötü transfer olurdu. Ki o da tartışılır. 
Gerçekçi ol, imkansızı iste!
Yukarı
zafer222 Liste gör
Usta Yazar

Zafer Yılmaz
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 01:33
Poljak ilk maçlarda mükemmel oynuyordu mücadeleside iyidi fakat mücadele etmemeye başladı buna rağmen asistleri ve pasları çok iyiydi bence okadarda kötü bir oyuncu değil ama yabancı oyuncuların ilk 11 de oynayacak derecede iyi olması önemli bir faktör. İstikrarı olmadığı için vazgeçildi büyük ihtimal gönderilemiyorsada Lovrek ve Poljak kullanılmaya çalışmalı takımla beraber antremanlara çıkmalıdır
Yukarı
aXi Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan Ç.
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 01:37
Alıntı yapılan ahozdemir

Pili bitmiş oyuncuları alacağımıza alt liglerden hırslı çalışkan gelecek vaateden genç oyuncuları alıp oynatsak hem ES ES'imizin geleceği kurtulur hemde Şimşek gibi bir takımımız olur.

Boyle düsünen bircok kardesım ve birco abim var ama bu sekılde yapinca kac yıl beklememız gerekecek ? hıc düsündunuzmu orasını. bi 12 degıl 24 yıl daha cekmeye hazırsanız takımı yarından ıtibaren komple sıfırdan bastan kursunlar varmısınız ? böyle düsüncelerle bi yere varamazsınız.. ZAMAN ZAMAN ZAMAN sabredın azıcık ya vallahı daralttınız ıyıce genc topcu allah genc topcu
Allah RIZA'sı İçin Git Artık..
Yukarı
kktc_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Volkan
Yer: Kıbrıs
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 01:41
Yıldıray da yalan oldu. En azından 1 oyuncu daha alabilsek. Ya sol bek eksik kalacak ya oyun kurucu. Artık yama yaparız elde kalanlarla. Fatih hocanın kalan sağlar bizimdir hesabı.
Çıkmasa gecelerim sabaha
ölürüm o siyah kırmızına
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 01:44

Alıntı yapılan es-be-eses

Anderson'un kötü, Poljak'ın berbat transfer olduğuna ikatılmıyorum ben. Olsa olsa Anderson fena değil, Poljak kötü transfer olurdu. Ki o da tartışılır. 

Emre,Anderson kötüydü,Polyjak fena değildi bence tam tersi.Uzun boyuna rağmen havadan gelen topa kafaya çıkamayan , kafa ile pas veremeyen, top süremeyen,pas veremeyen bir sandrafor olmaz.Allah o boyu elma toplayasın diye vermemiş.Attığı gollere amenna ama sandrafor değil,burun kıvırdığımız Mehmet Yılmaz,Anderson dan 5 kat üstün sandrafor.Eskişehir deki Ankaragücü maçında ben Mehmet Yılmaz a şu adam bizde olsa gözüyle baktım,çünkü Andersonla arasında dağlar kadar fark var.Polyjak çok milimetrik paslar verebiliyor,gol attırabiliyor ,fakat fizik olarak çok yetersiz.Bu sene şans verilirse bence daha iyi olacak.Tutarsa en büyük transferimiz Polyjak olacak ihşallah.Geçen seneki Bursadaki maçımızı seyredin sadece nasıl oynamış.

S.nalbant
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 01:55
şu zamandan gelicek oyuncu en erken liginin 5ci haftasında net olarak kadroya girer ve performans sergiler. lige başlayış kadromuz budur. ligin ilk 3 haftasının transfer sezonu içinde de olduğunu düşünürsek baştan bir ara trasnfer şansımız var. bu yüzden artık olan olmuştur. bu kadro bakalım lige nasıl başlar görelim. umarım 2 maçta eksikler takım zarar görmeden farkedilir ve trasnfer yapılır gerekli yerlere. yoksa geçen senekinden çok farklı bir tablo yok karşımızda.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
emre26es Liste gör
Usta Yazar

Emre
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 02:11
Alıntı yapılan ahozdemir

Pili bitmiş oyuncuları alacağımıza alt liglerden hırslı çalışkan gelecek vaateden genç oyuncuları alıp oynatsak hem ES ES'imizin geleceği kurtulur hemde Şimşek gibi bir takımımız olur.

Aynı fikirdeyim.Mesela Samsunspordan Sercan Temizyürek ve Doğan Şahin gelecek vaat eden futbolcular ama eskişehirde yetişmiş Onuru dahi takıma kazandıramayan yönetim alt liglerdeki  yetenekli gençleri nasıl takıma kazandıracak.
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 02:17
poljak' a tekrar şans verilse bence bu şansı iyi kullanır diye düşünüyorum. Bence formanın değerini daha iyi anlamıştır şimdi. Aynı şansın da lovrek içinde verilmesi kanatindeyim bilemiyorum ama sanki bu 2 futbolumuz bu sene daha verimli olacak gibi geliyor bana. Hala poljak ve lovrek den umutluyum ben.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
aXi Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan Ç.
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 02:21
Yoka abi bosuna yazıp cızıyoruz burda...
Yahu Gencleri alalı tamamda kardesım gencleri takıma doldurduktan sonra bu takım düserse kac yıl bekleyeceksınız ?
Yok tecrübe kazanıcaklar
Yok uyum süreci
Yok şu
Yok bu
Olmaz beyler öyle hemen genc ve ileriye yönelik topcu almalar falan.
madem o kadar cok genc ve yeteneklı topcu istiyorsunuz Altyapidan cıkarsınlar kardesım ne para sacma meraklısısınız
Allah RIZA'sı İçin Git Artık..
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 02:23
şu alt liglerden oyuncu bulma olayınıda tartışmamız lazım aslında. ilginç bir opsesifliğimiz var alt liglerden oyuncu bulma konusunda transfer döneminde.

bu tarz oyuncular tam bir kumardır, o ligte performansı iyi olabilir ama üst liglerde birşey yapamazlar bazen. mesela şadi çolak. adam rekor kırdı büyük golcü olcak dendi ama şimdi 2B de. bazılarıda erman kılıç gibi istikrarına devam eder ama genel olan birşey varki süper ligte bir takım 2-3 genç tecrübesiz oyuncuyla oynama riskine giremez. çünkü transfer sezonu bitip maçlar başladığında odak noktamız başarı oluyor. yönetimi hocayı oyuncuları suçluoyurz bi anda. hal böyle oluncada yönetim ve hoca işin daha kolayına kaçıyor. bu kadar baskı varken neden riske girsin, az çok bildiği oyuncuyu transfer ediyor.

ayrıca alt liglerde bazı adı geçen oyuncular çoktan menajerlerin gözüne takılmış ve onların eline geçmişler. o oyuncuları belli bir masraf yapmanız lazım ve sonucunu bilmiyorsunuz. kadromuzda bence şu an yeterince genç oyuncu var. tecrübelilere göre daha çok çalışmaları daha çok sabretmerli lazım ama yüksekleri hedefliyorlarsa zaten yepmaları gereken bu. diğer türlü umut vaadeden genç oyuncu olarak 1 sene kalırlar sonra alt liglere giderler.

genç oyuncunun kendini göstermesi verilen fırsata değil antreman performansına bağlıdır. geçen sene takımımızda şans bulamayan oyuncu nerdeyse yoktu. bazı gençlere çok kritik anlarda şans geldi ama kullanamadılar. taraftar biz sabredicez hoca bildiğini yapsın derse belki daha fazla şansları olur ama o hengame içinde bunu diyemiyoruz nedense!

son olarak; alt liglerdeki oyucularında zamanında alt yapı oyuncuları olduğunu unutmamak lazım. bu iş biraz yetenek daha çok çalışma işidir. biz kendi altyapımızı hem mental hem fiziksel olarak iyi çalıştırırsak mutlaka aralarında bir iki tanesi hazır olacaktır.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 260261262263264 274>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,555 saniyede hazırlanmıştır