eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8283848586 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
altano22 Liste gör
Yazar

altan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı altano22 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2009 saat 13:10
arkadaşlar bugün aldım be. 280 liraya aldım. sordum ne zaman artacak fiyat diye bilmiyorum cevabını verdi aktif aş. birde, kart numaram 2404. acaba sıra numarasına göremi satılıyo.
her zaman her yerde en büyük ES - ES
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2009 saat 13:36
Alıntı yapılan altano22

arkadaşlar bugün aldım be. 280 liraya aldım. sordum ne zaman artacak fiyat diye bilmiyorum cevabını verdi aktif aş. birde, kart numaram 2404. acaba sıra numarasına göremi satılıyo.

2-3 bayiiden satış olmasından dolayı karışık satılıyor.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2009 saat 14:04
Bence artış olmayacak..
Yönetim sıcak paraya ihtiyacı oldugu için böyle birşey yaptı.
Yarın cıkarlar bi basın acıklaması : Taraftara ihtiyacımız var kombine fiyatları artırmıyoruz. .
Olur biter ..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
CyberSheyTaN Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Ertuğrulgazi
  Alıntı CyberSheyTaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2009 saat 14:07
Sonunda kombineme kavuştum Smile
Yukarı
manta Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Isle Of Man
  Alıntı manta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 15:48

3 büyüklere farklı tarife

Manisaspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Sosyal İşler Sorumlusu Rahim Renan Çapra, üç büyüklerle yapacakları maçların bilet fiyatlarını 40 ila 200 TL arasında tespit ettiklerini bildirdi
Çapra, Tarık Almış Spor Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, sezon boyunca kendi sahalarında oynanacak olan maçlara ait biletlerle kombine kart fiyatlarını belirlediklerini söyledi.

Üç büyük olarak nitelendirilen Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş ile yapılacak olan maçlarda bilet fiyatının protokol tribünü 200, VIP 150, kapalı A-B 100, kapalı alt 70, açık tribün 50 ve kale arkası tribünlerin 40 TL olarak saptandığını kaydeden Çapra, diğer takımlarla oynanacak karşılaşmalardaysa protokol 70, VIP 50, Kapalı A-B 30, Kapalı Alt 20, Açık tribün 10 ve Kale arkası tribün bilet fiyatının 5 TL'den satılacağını ifade etti.
Çapra, sözlerini şöyle sürdürdü:
''Kombine kartların satışına 4 Ağustos'tan itibaren stadyum önünden ve Manisaspor Kulübü irtibat bürosundan başlanacaktır. Kombinede protokol bin, VIP 700, kapalı A-B 600, kapalı alt 300, açık tribün 200, kale arkası tribünler 100 TL olacak. Kombine kartlara 4 taksit ödeme kolaylığı sağlanacak. Kombine kartlar Fortis Türkiye Kupası maçlarında grup ve eleme maçlarında kullanılabilecek. Ancak üst tura çıkıldığında geçerli olmayacak. Manisa 19 Mayıs Stadı'nda devam eden çalışmalar nedeniyle iki ya da üç maçımızı federasyonun belirleyeceği yerde oynayacağız. Bu maçlarda kombine kartları geçerli olacak. 6 yaşından büyük çocuklara bilet alınması zorunluğunu getirdik.''

Manisaspor'un kombine kart fiyatları ile karşılaştırdığımızda bizim kartların fiyatı her ne kadar daha pahalı olsada tarihte ilk kez arada uçurumlar yok. Yıllar boyu iç saha maçlarımızı rakiplerimizin kendi tribünleri için ödediği bedelin en az 5-10 hatta 20 katı bedel ödeyerek izleyip bundan hep dert yandık ve yönetimi eleştirdik. Ancak bu sezon için bugüne kadar ulaşılan kombine satış rakamları da gösteriyor olabilir ki Yönetim Kurulu'nun uygun fiyat politikası yeterli etkiyi yapamayınca belki de bu etkiyi Yıldıray bombası(!)'nı patlatarak aradılar. Ancak görülen o ki hem uygun fiyatlı kombineler hem de Yıldıray bombası elde patladı. En azından şimdilik... 
Ben ayrıca bu konuda da YK'nu çok suçlamıyorum eğer gerçekten niyetleri Yıldıray transferi vaadiyle kombine satışını artırmak ise. Eğer gerçekten etkisi olacaksa ben Yıldıray alınacak diye kandırılmaya razıyım yıllarca hiç uğruna kandırıldıktan sonra.  Maksat tribünler dolsun, kasamız dolsun, Yıldıray olmaz Saldıray olur, maçbaşları zamanında ödenir, primler bol olur.

Kimbilir belki de yine olmaz, bizde şeffaf yönetim diye bağırır, bağırır dururuz.     

Şimdi ben bunu hangi konu başlığına yazsam acaba?
Cehenneme Kombine!'ye mi?
2009-2010 Kombine'ye mi?
Transfer-3'e mi?
B.E.T'e mi?
Manisa'ya mı?
bilemedim. Üyeler ve Mod'lar kusura bakmasınlar yanlış birşey yaparsam. 
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 15:51
Manisa başlığına yazmanız gerekirdi. Çünkü burası Eskişehirspor'un kombine ve bilet fiyatları başlığı. Zaten az önce Manisa başlığında da bu haberi gördüm.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 16:42
Kombinelere ilgi büyük 
28 Temmuz 2009 Salı 

Taraftarlar kombineler büyük ilgi gösteriyor.
Eskişehirspor yönetiminin bu sezon geçtiğimiz sezona göre kombine bilet fiyatlarında indirime gitmesi ile taraftarda kombinelere ilgi göstermeye başladı. Geçtiğimiz sezon Eskişehirspor yönetimi kombine bilet fiyatlarını 380 TL olarak belirlemiş ve taraftar bu fiyatlara büyük tepki göstermişti. Eskişehirspor yönetimi 2009-2010 sezonu için kombine bilet fiyatlarını 280 Tl’ye çekince taraftarda kombinelere akın etti. Şu ana kadar satılan kombine sayısı Eskişehirspor yönetim tarafından açıklanmazken, şimdiden satılan kombinelerin sayısının geçtiğimiz yıl satılan kombine sayısını geçtiği belirtildi.
Eskişehirspor kombina biletlerini satan Aktif AŞ sahibi Emin Çokaygil ve stattan sorumlu
Yönetici Ahmet Yalçın "Taraftarlarımız kombinelere ilgi göstermesi bizim için sevindirici. Henüz kombine almayan taraftarlarımız ise bir an önce kombinelerini alsa iyi olur" dedi. 

İstikbal gazetesi...
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 22:33

İnşallah haftaya bugün artmaz fiyat çünkü haftaya pazartesi telefonumu satıyorum sırf kombine için biraz açık kalcak onuda bursluluğumun kalanından verip alacağım İNŞALLAH...

Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
oFa-eSeS Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Faruk
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı oFa-eSeS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 00:35
sonunda babama yoğun ısrarlarım sonucu aldırabildim :) Ama bayram param gidecek olsun es-es için değer !
öLüMüNe eSeS !
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 16:06
Kombine satışı devam ediyormu ?
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8283848586 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır