eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yenilsen de Yensen de ESES

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 71>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
CipiarES Liste gör
Yazar

Sezgin
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı CipiarES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 23:45
Hayırlı olsun Ömer, bizi en iyi şekilde temsil edeceksin Allah'ın izniyle.
Yukarı
lonal Liste gör
Yazar

Levent
Yer: Madagascar
  Alıntı lonal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 23:52
Tam adamını bulmuşlar.
Bana kim gitsin programa  diye sorsalar.Ömer derdim...

www.unieses.org/ÜNİESES/Boğazın Kırmızı Şimşekleri
Görmesek Bile O Günleri
Seviyoruz ESESİM İlk Günkü Gibi
Yukarı
oldcity_twentysix Liste gör
Yazar

bahadır
  Alıntı oldcity_twentysix Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 00:03
Sizin gibi arkadaşlarla çok ama çok büyük gurur duyuyoruz!!!HELAL OLSUN!!!
Yukarı
oFa-eSeS Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Faruk
  Alıntı oFa-eSeS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 00:04
eğer bir tezahüratınızı söyleyin derse direk gir ömer abi " ne fener ne ... " :D:D şaka bi yana ben çooooook sevindim .. herkes gibi bende izliyorum ve bende demiştim off şuraya eskişehir  taraftarları da çıksa ne güzel olur diye :) .. eminim çok iyi temsil edeceksin bizi .. Tek isteğim mutlaka resim arşivini hazırlarken istanbul maçında yapılan Karton show ' un resimlerini de koy :) .. süper olur ... birde hafta sonu saatlerini tam bilmiyorum sabahtan oluyor galiba ama tam saat verebilecek olan biri var mı ? 
öLüMüNe eSeS !
Yukarı
omer26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Ünal
Yer: Turkey
  Alıntı omer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 00:24
Alıntı yapılan oFa-eSeS

eğer bir tezahüratınızı söyleyin derse direk gir ömer abi " ne fener ne ... " :D:D şaka bi yana ben çooooook sevindim .. herkes gibi bende izliyorum ve bende demiştim off şuraya eskişehir  taraftarları da çıksa ne güzel olur diye :) .. eminim çok iyi temsil edeceksin bizi .. Tek isteğim mutlaka resim arşivini hazırlarken istanbul maçında yapılan Karton show ' un resimlerini de koy :) .. süper olur ... birde hafta sonu saatlerini tam bilmiyorum sabahtan oluyor galiba ama tam saat verebilecek olan biri var mı ? 

Hafta içi 20:30, hafta sonu da 22:00 olarak belirlenmiş. Yayın akışına göre bir değişiklik olmazsa büyük ihtimalle böyle devam edecek.
BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com/
Yukarı
oFa-eSeS Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Faruk
  Alıntı oFa-eSeS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 00:25
tamam teşekkürler ömer abi sanada kolay gelsin :)
öLüMüNe eSeS !
Yukarı
NegRO_26 Liste gör
Yazar

Levent ERGÜLER
Yer: Turkey
  Alıntı NegRO_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 00:31
Ömer abi yeni gördüm ve gerçekten çok sevindim... Bizi en iyi şekilde temsil edeceğinden şüphem yok...;);)
BKaldırıŞ

Sensiz İstanbul'a DÜŞMANIM..!!
Yukarı
oscares Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan kararman
Yer: Raykent
  Alıntı oscares Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 01:04
Gs maçındaki cep telefonu kullanılarak yapılan tezahurat ve tribün ambiansı mükemmel olmuştu bu görüntüler kullanılırsa çok iyi olur
tek dost efes tek aşk ES ES
Yukarı
kktc_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Volkan
Yer: Kıbrıs
  Alıntı kktc_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 01:05
İlk sayfaya baktım ama sadece program olduğunu anlayabildim. Nasıl birşey tam olarak bilen var mı çok merak ediyorum. Açıklayan olursa sevinirim.
Çıkmasa gecelerim sabaha
ölürüm o siyah kırmızına
Yukarı
kktc_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Volkan
Yer: Kıbrıs
  Alıntı kktc_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 01:07
Alıntı yapılan oscares

Gs maçındaki cep telefonu kullanılarak yapılan tezahurat ve tribün ambiansı mükemmel olmuştu bu görüntüler kullanılırsa çok iyi olur

Evet abi onunla birlikte Bjk maçındaki sevdan bir ateş şarkısı eşliğindeki mükemmel kareografimiz Clap
Çıkmasa gecelerim sabaha
ölürüm o siyah kırmızına
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 71>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır