eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 259260261262263 274>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KIRMIZIŞİMŞEK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Trinidad and Tobago
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 23:21
Alıntı yapılan olumune_eses

z. Bir bellemsiniz hepiniz transferde aceleci davranmayacağız. Aceleci davranacaksınız kardeşim aceleci!!!! Yeter artık ya böyle AngryYÖNETİCİLİĞİAngry Bende yaparım. Millet sizden kuru sıkı beklemiyor icraat istiyor miğdem bulandı artık böyle boş lakırtılardan vurdum duymazlıktan.

valla yaparsın..bakan yardım etsin, belediye stadı düzeltsin, eto otobüs alsın ...federasyon para versin.....     sende çık pele yi alacam de 1 hafta ulusal basında reklam yap......sonra aaa olmadı de...........
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...
DOĞRU BİLDİĞİMİ YAZARIM....
Yukarı
es_ado_es Liste gör
Yazar

Adnan
Yer: ESES
Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 23:22
Alıntı yapılan olumune_eses

Yeter artık yönetim kurulu lütfen yeter artık!!! Aceleci davranmayacağız transferde deyip bizleri kandırıp durmayın. Ligler başlayacak nerdeyse hala aceleci davranmamkla milleti kandırıp durmayın. Sizde bizler gibi seyredip duruyosunuz sanki transferi taraftar yapacak. Aceleci olmayacaksında seneyemi yapacaksın transferi. Basının karşısına çıkıp poz verip kendi reklamlarınızı yapacağınıza bitirin artık şu transferleri. Herkez sizden hala 10 numara bekliyor, sol tarafa adam bekliyor, stopere adam bekliyor siz kuru vaad ten başka birşey vermiyosunuz. Bir bellemsiniz hepiniz transferde aceleci davranmayacağız. Aceleci davranacaksınız kardeşim aceleci!!!! Yeter artık ya böyle AngryYÖNETİCİLİĞİAngry Bende yaparım. Millet sizden kuru sıkı beklemiyor icraat istiyor miğdem bulandı artık böyle boş lakırtılardan vurdum duymazlıktan. Nasıl yöneticilik anlayışı bu yahu nedir amacınız anlatında bizde bilelim. Sinir oluyorum piskolojim bozuldu yahu piskolojim.....

ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap
ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap

Türkün türkten başka dostu yoktur. Ülkemize ve dilimize sahip çıkalım. Çıkmayanları Uyaralım.
Yukarı
ahozdemir Liste gör
Yazar

Ahmet Özdemir
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 23:23
Pili bitmiş oyuncuları alacağımıza alt liglerden hırslı çalışkan gelecek vaateden genç oyuncuları alıp oynatsak hem ES ES'imizin geleceği kurtulur hemde Şimşek gibi bir takımımız olur.
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 23:24
Arkadaşlar artık trnasferden bahsedelim bırakalım artık aydın begiteri bilmem neyi .sezon başlıyor hala eksik mevkilere adam alınmadı bunları tartışacağımıza ,yönetimi uyandıracağımıza eskileri konuşuyoruz. madem acalım başka başlık 1980 öncesi 1980 sonrası yönetim kurulları başkanlarının hataları diye bir bölüm orta tartışalım. Bize transfer lazım 10 numara lazım 10 numara. Uyan artık ey sayın Halil ÜNAL ve Ekipi yıkayın artık yüzünüzü de açılın
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 23:58
Bence de artik baslikta konuya uygun yazismalara odaklanmak lazim. Liglerin baslamasina 10 (ON) gun kaldi. Bu sure icinde Riza Hocanin da her firsatta belirttigi gibi Defans ve ortasahaya takviyeler sart. Yabanci oyuncu transferi her zaman risktir. Yapilacaksa da bu kalan surede yanlis ihtimalini azaltmak icin ligimizde oynamis yada oynayan (tipki Youla ve El Saka gibi) kalitesi belli isimler uzerine gitmek lazim. Ote yandan illa yabanci bir oyuncu alinmasi da sart degil. Yasi 26'yi gecmeyen kaliteli yerliler aslinda daha kalici ve yararli transferler olabilir. Bu noktadan hareketle herkes istanbul takimlarinin elinden cikaracagi oyunculara odaklaniyor ama bu sene ekstrem bir baska durum var. Halen G.Birliginin elinde 52 tane oyuncu var ve transfere de devam ediyor. Bu demek oluyor ki kadrodaki  oyuncularin en az yarisini ligler baslamadan once  elden cikaracak. Elbette bir kismi Hacettepe bir kismi da pilot takimlari olan Kastamonu'ya verilecektir. Ama 25-26 tane gidecek oyuncu oldugunu dusunurseniz illaki degeri bilinemeyen bazi oyuncularini kapmak mumkun. Biz bugune kadar bu takimdan aldigimiz adamlardan hep olumlu faydalandik diye hatirliyorum. Bu kadro kalabaliginda Cavcav bile fazla sorun cikartmadan hocanın gitsin dedigini verebilir... . Yalniz Burhan'in  satilmasina Cavcav'in izin verecegini hic mi hic sanmiyorum... Gecen sene attigi gol ve yaptigi asist ortada cunku ama Serkan Atak dusunulebilir, zira aldiklari Harbuzi transferinden sonra Sandro neden olmasin? Momha varken Ergun Teber'i almak yine mumkun. Stoper olarak Ilhan Eker yine son donemde yasadigi sakatlikla unutulmaya yuz tutan bir baska isim... Boyle ilavelerle lige baslayip gerekirse devre arasinda 1-2 kaliteli oyuncu ilavesi ile cok ama cok iyi bir kadroya sahip olmak gercekten mumkun. Ozetle G.Birligi'ni takip etmek lazim. 
Yukarı
sdt_eses Liste gör
Yazar

sedat şişman
Yer: İNÖNÜ
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 00:06
kasımpaşa bile çatır çatır topçular alıyor eski laziolu ajaxlı ayıp ya ayıp!!!
Yarısı Siyah & Yarısı Kırmızı
Yukarı
MoribunD Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: BilecikEsEs
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 00:10
bizim gibi takımlrın hatalı yabancı transferi yapma lüksü yok..Antep li yöneticinin bi ara röpörtajını izlemiştm brezilyalı eski bi oyuncusunu gözlemci yapmışlar.brezilya  ligindeki oyuncuları izlemek için böle bişeyler yapmamız lazım.yoksa menejerlerin  allayıp pulladığı adamlarla olmaz en az 1 sezon izliceksin.yapıcaksın nokta transferi.ligin başlamasına çok az kaldı belki alel acele bişeyler yaparız koca sene yatar parasını alır gider.:P
Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 00:12
Alıntı yapılan sdt_eses

kasımpaşa bile çatır çatır topçular alıyor eski laziolu ajaxlı ayıp ya ayıp!!!
Öyle deme sedat abi ince eleyip sık dokuyorusLOL

KaanOZTRK
Yukarı
Murat2616 Liste gör
Usta Yazar

Murat Güven
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 00:31
     Yurt dışına o kadar sefer yaptılar Brezilyaya , Arjantine , Rusyaya , Tunusa yalnış hatırlamıyorsam buralarda 1 tanede futbolcu bulamadılarmı ya herhalde hiç bir lig topçularını beğenmediler Angry herhalde buralara trustik geziye gittiler. 3 hafta önce 3-4 güne kadar eksik mevkilere adamları alıp transferi tamamlıyacağız dediler ama bu 3-4 gün bir türlü geçemedi tabi daha önceden araştırmazsan , alamayacağın 1 oyuncuyla 2 hafta uğraşmadan uğraşıyor görünürsen bulunmaz tabiki Angry Bu yönetimden hiç bir numara olmaz bu sene düşmeyelimde seneye belki daha iyi bir yönetim gelir (Tabi fahiş bir borç yükü çıkartmazlarsa) Angry
Kırmızı Şimşekler
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 01:18
Alıntı yapılan estuna

transfer döneminin en pasif takımı biziz süper ligde bize rakip göreceğimiz bazı katımlar neredeyse bizim transfer sayımızın 3 katı transfer yaparken hemde bu isimler gerçekten iyi isimlerken bizde hala eksik mevkiler için yaprak kımıldamıyor

en az 6-7 futbolcu alacaz diyen yönetim üç isime imza attırabildi.

şimdi burada yerinde ve nokta transferden bahsetmeyin 

geçen seneden nokta transferleri gördük 

banagöre (lovrek-anderson-ponjak)berbart transferlerdi. 

sezon başında alabileceğimiz gerçektende katkısı bize büyük oyuncuları başka takımlara kaptırdık.

bu demek değil alınan oyuncular kötü; hayır alının oyuncularda iyi transferler ama biz transferde cok ama cok ağırız. en azından kayseri ve sivasın tranfsfer listelerini görün ve alınan isimlere bi bakın anlarsınız 

bide bu takımlar ligi bizden daha üst sırada tamamlamış takımlar. kadro kaliteleri bizlerden daha iyi takımlar buna rağmen sanki sıfırdan takım kurdular

bana göre alınan oyunculara sözüm yok ama transferde cok geri gidiyoruz. ve ben 6-7 oyuncu alınacağınada inanmıyorum.

bu yazıyı yazdığım tarih 13 temmuz (bkz sayfa 41) abarttığımı gereksiz yere konuyu gerdiğim yazıldı

alınişte abartıyorum demekki transfer bitti gerekli mevkiler boş kaldı. dahada önemlisi cok cok geç kalındı(nokta)

NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 259260261262263 274>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,586 saniyede hazırlanmıştır