eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sivasspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 93>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
buonanotte Liste gör
Deneyimli Yazar

diego
Yer: Argentina
Online Durum: Offline
  Alıntı buonanotte Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 15:10
Dünkü futbolla işleri çok zor..Balili,herve tum,bilica çok ararlar..
Bir de Mehmet Yıldız olmayınca hücüm güçleri sıfır
ŞİMŞEK GİBİ ÇAKARIZ !
Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
  Alıntı gok26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 15:15
Eleme maçı olmasaydı, grup maçı olsaydı rahat skor rekorunu kırardı Anderlecht. Otursun kalksın dua etsin Bülent Uygun, adamlar 2-0 dan sonra biraz durdular.
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 15:17
Ben anlamıyorum ya . Bülent Uygun ESESimiz hakkında ne söyledi de bu forumda bizden bu kadar tepki alıyor ?

Üstelik adam her fırsatta çıkıp önümüzdeki senelerde Anadolu futbolu daha ilerleyecek, biz oluruz Bursa olur,Eskişehir olur,Kayseri olur birisi olur ama önümüzdeki 5 sene içerisinde Anadoludan bir şampiyon çıkacak diye her seferinde çıkıp söylüyor.
Adam 2 sezondur o ismi lazım olmayan 3 gereksiz takıma çıkıp ligde kafa tutuyor.
Geçen sezon ki 2-2 biten maçtan sonra çıkıp demedi mi , hayatımda hiç böyle bi atmosferde, böyle bi taraftarın önünde oynamamıştım.Eskişehir ligin en zor deplasmanı diye..

Peki bütün bunlara rağmen neden hala çıkıp o 3 malum takım taraftarlarının yaptığı gibi Bülent Uygun'a laf söylüyoruz.Tamam adam çok konuşuyor olabilir , her programa çıkıyor olabilir .Ama çıktığı her programda anadolu futbolunun yükselişinden , bizlere olan saygısından bahsediyor.Her programda bi kere bile olsun ESESimden bahsetmiyor mu bu adam.
"5 yerim 7 yerim 6 yemem , 7 yerim 9 yerim 8 yemem " bunu diyerek kime laf atıyo ESESime mi yoksa o gereksiz takıma mı sorarım size ?
Yapmayın arkadaşlar adam çıkıyor anadolu futbolunun savunuculugunu yapıyor , bizler de gidiyoruz o malum takımların taraftarları gibi bu adamı karalıyoruz.Onlar niye karalıyor , çünkü işlerine gelmiyor kendilerinden başka takımların yükselmesi.Unutmayınız ki bu 3 takım birbirlerine hatır gönül ilişkisiyle bağlı , işlerine gelen her türlü oyunlarda hemen birleşiveriyolar tıpkı Bülent Uygunu karalama operasyonunda olduğu gibi...

Ne yani ;  bi takım gider 8 yer gelir , bir diğeri 0 çeker gelir , bir diğeri köy takımı tromsoya elenir gelir üstelik bu takımlar 15 senedir bu kupalara katılırken bunları yaparlar. Burada Sivas ilk senesinde 5 yemiş çok mu anormal..

Madem ki her yerde anti bizans diyoruz neden bu konuda onlarla iş birliği yaparcasına Bülent Uygunu laf atıyoruz onu anlamadım.Bu ne yaman çelişkidir.
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 15:21

Yiğit ben söyleyeyim arkadaşım. Full çakma hareketler yapıyor. işi gücü ilgi çekmek. Anadoludan bizden falanda bahsettiği yok. Sivasspor 5. büyük diyip geçiyor. haa buda yetmezmiş gibi, bizim maçta sesini bile çıkarmadı. Ama bizden sonraki maç yedek klubesini tekmeledi. Hakemlere salladı. Yok eşitlik yok adalet diye kıvırdı. O mu adaletli ? 

Kendisinden harbiden nefret ediyorum ben...

Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 15:27
Serdar kardeşim , Benim nefret ettiğim sadece 3 takım var onlarda malum takımlar zaten.Bunlara laf eden , bunlarla 2 senedir kafaya oynayan bi takımın teknik direktörüne de saygım var.
Ayrıca ben çok iyi  hatırlıyorum 2-2 lik maçtan sonra öyle bi demecini..
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
ReprimonD Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı ReprimonD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 15:38
Alıntı yapılan Esparta _yigit

Serdar kardeşim , Benim nefret ettiğim sadece 3 takım var onlarda malum takımlar zaten.Bunlara laf eden , bunlarla 2 senedir kafaya oynayan bi takımın teknik direktörüne de saygım var.
Ayrıca ben çok iyi  hatırlıyorum 2-2 lik maçtan sonra öyle bi demecini..

o demecı sıvasta verdı zaten

o macta verılmeyen barız penaltımız vardı..
aynı gun mıgrosun onunde kalabalık bı grup hakem hatalarını protesto ettı
bulent uygunda cıkıp bızede hakem hataları oluyor bız yırtınmıyoruz dedi
sonrao yırtınmayan bulent uygun gıttı klubelerı teklemeleyıp camı  kırdı
Başka diye soranlara inat Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Eskişehir
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 15:40
Ben hatırlamıyorum. 1-0 yenildiğimizde nerede peki o demeç? 2 günde havalara yükseldiler. Anadolunun gelmiş geçmiş en iyi takımı oldular bülent beyin görüşüne göre. Gruplarada kalsalar bizi çok beter rezil edecekler zaten eminim ben. Elensinler bari burda. Bu kadroyla ligide ortalarda bitirirler.
Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 15:54
Alıntı yapılan Esparta _yigit

Ben anlamıyorum ya . Bülent Uygun ESESimiz hakkında ne söyledi de bu forumda bizden bu kadar tepki alıyor ?

Üstelik adam her fırsatta çıkıp önümüzdeki senelerde Anadolu futbolu daha ilerleyecek, biz oluruz Bursa olur,Eskişehir olur,Kayseri olur birisi olur ama önümüzdeki 5 sene içerisinde Anadoludan bir şampiyon çıkacak diye her seferinde çıkıp söylüyor....

bende bu demeci kesinlikle hatırlıyorum adam bazende olsa bizim hakkımızı vermişti... bu demeci 2 defe trt stadyum programında bi defada başka bir kanalda duydum ben... hatta stadyum programına hakan şükür ile ikisi sezonun son programını yaparken bunu soyleyip duruyordu...
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
teamsah87 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emirhan
Yer: bursa
  Alıntı teamsah87 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 16:04
yiğit kardeşim,asıl tepki verdiğimiz sivasspor taraftarları.adamlar kendilerini en büyük anadolu takımı ilan ettiler.her forumda bursaya,esese sallıolar.
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 16:10
Onlar benim umurumda bile değil ne derlerse desinler . Bütün Türkiye biliyo kimin gerçek taraftar olduğunu ,Sivas taraftarının   ne bursa'yla ne bizle kıyaslanamıyacak derecede olduğunu çok iyi biliyor. 
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 93>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,688 saniyede hazırlanmıştır