eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sivasspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 93>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Emrecan | Liste gör
Deneyimli Yazar

ÇETİNTÜRK
Yer: Milano
Online Durum: Offline
  Alıntı Emrecan | Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 10:20
Alıntı yapılan mmt26

Galatasaray’ın Fenerbahçe’ye 6-0, Beşiktaş’ın da Liverpool’a 8-0 yenildiği maçları hatırlatan Uygun, “Evet biz 5 yeriz, 7 yeriz ama 6 yemeyiz. Belki 7 yeriz, 9 yeriz ama 8 yemeyiz” dedi .

Bu kadar saçma bi açıklama olabilir mi ya
Hop Hop Hop Güm Güm Güm Kırmızı Şimşek Hey Hey Hey..!

Yukarı
ReprimonD Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı ReprimonD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 10:35
Alıntı yapılan mmt26

Galatasaray’ın Fenerbahçe’ye 6-0, Beşiktaş’ın da Liverpool’a 8-0 yenildiği maçları hatırlatan Uygun, “Evet biz 5 yeriz, 7 yeriz ama 6 yemeyiz. Belki 7 yeriz, 9 yeriz ama 8 yemeyiz” dedi .

Ama adam sözünün eriymişBig%20smile
6 olsa petkovic doner bitanede kaleye kendi atardıBig%20smile

Başka diye soranlara inat Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Eskişehir
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 10:45
Rezil oldun Bülent Uygun..!
Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 11:16
Hakem ve basın sempatisi ile bu durumlara geldi Sivaspor hiç hakketmemişti zaten bizim puanlar çalınmasaydı belki biz oynayacaktık ön eleme .

Haketmediği için Türk takımı olmasına rağmen Sivası desteklemiyorum hakketdiğini buldu sonuçta .En büyük alın teriyle kümede kalan Eskişehirspor .
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 11:18
sivassporun forumunda isyan var.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 11:32
Alıntı yapılan desperadomt

sivassporun forumunda isyan var.
İsyan da olsa yine de seviyeli bir forum. Daha önce Beşiktaş şampiyon olduğunda onların forumuna bakmıştım. Her mesajda en az bir tane küfür vardı. Hatta küfürü nokta nokta yazanlara küfür serbest diye "uyarı" yapıldığını görmüştüm.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
eseryılmaz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

eser yılmaz
Yer: eskişehir
  Alıntı eseryılmaz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 11:40
yazık oldu yaa türk takımı akşam üzüldüm öyle görünce ama her sene bir anadolu takımının avrupaya gitmesi gerektiğini anladım akşam daha farklı bi heyecan vardı 3 eziklerde türk takımı onlar oynarkende heyecanlanıyoruz ama dün sivas oynarken daha başkaydı bu maçları esesimizin oynaması dileği ile ayrıca bülent uygun da çok büyük onuştu
Türkiye'ye taraftarlığın ne demek olduğunu öğreten şanlı ESES in bir parçası olmaktan gurur duyuyorum tek büyük ESES
Yukarı
albaycihan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

cihan
Yer: eskişehir
  Alıntı albaycihan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 11:51
vallahi anadoludan şampiyon çıksın diyordum ama artık esesim hariç hiçbir takımı istemeyeceğim
Yukarı
OGK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür Gürbüz KURBAN
Yer: /KKTC/Lefkoşa
  Alıntı OGK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 11:53
Yiğidoyu öldür hakkını ver allah'ı var güzel gol yiyorlar,çok şekil top uzaklaştırıyorlar,ben hayatımda böyle futbol oynayan takım görmedim Sivas'a bir kere daha hayran kaldım.Bak gene diyorum Sivasdada 5 tane yiyecekler.Maç aynı Erciyes - A.Madrid maçları gibi olucak:D arkadaş bulmuşsun işte at bari 9 tanede,Hem BeJeKe^lileri Hem Sivas^lıları coştur.

Büyüksün Siiiiivassss oley oley oley
9 yeseneeee,bizim içinnn 9 yeseneeee :D
Kıbrıs'ın Kırmızı Şimşekler'i
Yukarı
AsosyaL Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert VARİŞ
  Alıntı AsosyaL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 12:26
Geçmiş oLsun 5ivas 
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 93>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır