eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sivasspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 93>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
onuronat Liste gör
Yazar

onur onat
Yer: Yenibağlar
Online Durum: Offline
  Alıntı onuronat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 05:45
İşler iyi giderken güler yüz, sempatik konuşmalar, işler kötüleşince oraya buraya tekmeler, ortalık kızıştıracak demeçler açıklamalar röportajlar... 5 yeriz dedi ya acaba bu akşam üzüldümü onu merak ediyorum.
Her Zaman Her Yerde En Büyük, Tek Büyük Sensin Es-Es im
Yukarı
oxax Liste gör
Yazar

Emrah
Yer: Turkey
  Alıntı oxax Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 06:28
Sivası 2 yıldır izliyoruz. Sivasın oyun taktiğinide az çok biliyoruz ama bugün tamamen farklı bir taktikle çıktılar sahaya. Türkiye de çoğu takım Barcelona nın taktiğini oynamatmaya çalışıyor bu yıl ama olmuyor işte, o Barcelona... Allahtan Rıza Hoca 2 forvetten vaz geçip tek forvete dönmüyor... Ya takımı taktiğine göre kuracan yada taktiğine uygun oyuncular alacan... Bu maçta Sivas şampiyonlar ligi ön ele maçından ziyade bir hazırlık maçı edasıyla oynadı... Yaık oldu bu şans kapıyı herzaman çalmaz....
Yukarı
mike Liste gör
Deneyimli Yazar

Mikes Retey
Yer: Cuba
  Alıntı mike Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 08:47
Sivasspora Türk olduğum için üzüldümOuch. Ama birilerinin şu antipatik Bülent'in havasını alması erekiyordu. İnşallah bu sene Bülent'in tekeri patlar havası söner. Wink
Yukarı
montoya Liste gör
Usta Yazar

Kamil
Yer: Turkey
  Alıntı montoya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 08:49

dün izlediğim sivasspor bu sene küme düşmenin 1 numaralı adayıdır bence. çok zayıflar.

SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK!!!
Yukarı
Es es Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: Estanbul
  Alıntı Es es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 08:53
Beter olsunlar
Yukarı
emre1965 Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Ankara
  Alıntı emre1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 09:10
inşallah burda 8-9 tane yerler
AnkaraESES / Emre
Yukarı
ReprimonD Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı ReprimonD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 09:17
bizim verilmeyen penaltımızdan sonra
bizede oluyor biz yırtınmıyoruz diıyodu
2-3 hafta sonra klubede yırtınıp klubenın camını kırdıSmile
bülent uygun oldukca daha beter olurlar ınsallah
"Yırtınmayan Bülent uygun istiyoruzBig%20smile"
Başka diye soranlara inat Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Eskişehir
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 09:19
Sivasspor'un son iki sene de gösterdiği başarıları görmemezlikten gelemeyiz.Bunda Bülent Uygun'un katkıları ve büyük payı yadsınamaz.
Ancak bu başarılarla birlikte gelen medya ilgisinin birden Bülent Uygun üzerine yoğunlaşması bana göre çok genç bir teknik direktör olan Bülent Uygun'u şaşırttı.
Bülent Hoca artık ben oldum,benden büyük yok havalarına girdi.Zannetti ki bütün keramet kendisinde.
Oyuncular,taraftar,yönetim tüm sivas camiası hikaye.Bu başarıyı ben getirdim sahibi de benim tripleri ile tüm camianın önüne geçti.Sivasspor bir anda Bülent'in takımı oldu.
Yine bana göre Bülent Hoca,futbolcuları oynatan benim,bu başarıyı getiren benim taktiklerim süper ben kim gelirse gelsin oynatırım havalarına girdi.
Takımda öne çıkan futbolcuların satılmasına izin verdi.Çünkü başarıyı sağlayanlar onlar değil kendisiydi.Ne de olsa başka futbolcularla da aynı başarıyı sağlardı.

Ama sen daha olmamışsın Bülent Hocam.Daha çok fırın ekmek yemen lazım.Başarı birlikten beraberlikten gelir.Sen dinamiti ateşledin.Eğer patlamadan söndüremezsen işin çok zor.

Sivas taraftarı takımına sahip çıksın.Bu takım Bülent Hocanın yada Mecnun başkanın takımı değil.Koca bir kentin takımı.Takımınıza sahip çıkın,yoksa bizans eğemenliğinin olduğu ve basınında bu bizans eğemenliğine hizmet ettiği bu camia da dağılır gidersiniz. 
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
ClaustrophobicEs Liste gör
Usta Yazar

Emre Darıcı
Yer: Eskişehir
  Alıntı ClaustrophobicEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 09:39
Çok sevindim , bizden çal .. Git avrupada oyna ohh ne güzel..
Yukarı
GKH_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Yer: BURSA
  Alıntı GKH_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 10:16
bu sezon ilk onda kalabilirlerse Sivas için başarıdır,bu hezimeti zor toparlarlar...
BU SEZON BİZİM SEZONUMUZ OLACAK.HEDEF TÜRKİYE KUPASI VE İLK 5...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 93>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır