eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sivasspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 93>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
Online Durum: Offline
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 01:39
İyi ki Sivas bugün elendi yoksa gruplarda Barcelona, Chelsea, Machester United, Real Madrid, Inter gibi takımlar çıksa napacakdı -60 averajla bitirirlerdi demekten kendimi alamadım. Üzülmedim mi, hakikaten çok üzüldüm. Hele seyirciler arasında ki Eskişehirsporlu taraftarlarımıza çok üzüldüm. Kim bilir nasıl umutlarla gittiler maça. Sanırım içlerinden birisi de forum üyesi. Dün söylüyordu formamla maçta olacağım diye.
Yukarı
santi Liste gör
Deneyimli Yazar

Sadullah
Yer: las vegas
  Alıntı santi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 02:12
3-4 tane eses formalı arkadaş gördüm çok net
fethi , nihat , ender filelere gönder
Yukarı
eses_tatar_26 Liste gör
Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı eses_tatar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 02:34
büyük bi hezimet oldu sivas spor açısından sivas avrupada tutunabilmesi için bi 5 sneye ihtiyacı var...
Başka Diye Soranlara İnat Sadece Eskişehirspor !!!
Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
  Alıntı gok26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 02:35
Bu turu geçseydi yanlış bilmiyorsam bir dahaki turda elendiği taktir de UEFA'ya kalacaktı. keşke geçseydi, ülke puanımıza katkı yapsaydı. hoş olmadı. her ne kadar son zamanlarda gerek Bülent Uygunla, gerek taraftarlarıyla bana çok antipatik bir takım olarak gelsede, bir Anadolu takımı olmaları sebebiyle 5 yemelerine üzüldüm. otursunlar Bilica'nın ardından ağlasınlar Smile
Yukarı
Emrah.b Liste gör
Yazar

emrah
Yer: eskişehir
  Alıntı Emrah.b Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 02:46
sadece türkiye ve orada yaşayan türkler adıne üzüldüm bülent uygun ve sivas traftarı icinse söylenecek şey biraz alcak gönüllü olmak lazım geldiğin yeri hazmetmek lazım.
not:petkovic i seyrettikce ivesa gözümde daha bi devleşti LOL
Yukarı
buonanotte Liste gör
Deneyimli Yazar

diego
Yer: Argentina
  Alıntı buonanotte Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 02:52
Bugüne kadar Bülent Uygun'a inanan biriydim ama düşüncelirim değişti.
Sen şampiyonlar liginde oynayacak takımsın neden Bilica'yı satarsın neden kadronu dağıştırirsın ki ?? Hiç transfer bile yapmamışlar inanılır gibi değil..İnsan 1 tane üst düzey oyuncu alır bu nasıl mantık ??
ŞİMŞEK GİBİ ÇAKARIZ !
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 02:57
sivasta bugün onur uğur erman insanları küçümsemek için demiyorum ama be abi sen ş.liginde oynuyorsun hazırlık maçımı? bunlar ne?
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Twenty6_nl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 03:00
Arkadaslar Sivas bu sene cok kotu cok, kume dusmese iyi bence, takim paramparca dogru durust oyuncu yok.
Ben maca bakmadim ama bazi yerlerden okuyorum, Sivasspor, Anderlechtin kalesine dogru durust sut atmamis!
Yukarı
kktc_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Volkan
Yer: Kıbrıs
  Alıntı kktc_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 03:02
Alıntı yapılan Özer

Sochaux Anderlect'i yenecek güçte ?

Yapma gözünü seveyim adamlar ne güzel top oynadılar...O kadar hazırlık maçı izledim..En hazır Anderlect geldi gözüme...

Arkadaşım Anderlecht dediğin takım avrupanın römork takımlarından. Belçika liginde iyi ancak Belçika ligi lig değil herşeyden önce. Anderlecht'i koy fransa ligine Sochaux kadar başarılı olamaz.
Çıkmasa gecelerim sabaha
ölürüm o siyah kırmızına
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 03:51

bülent uygun sözünde durmuş oldu... 5 yeriz 7 yeriz 9 yeriz demişti... 5 yediler sırada 7 var !!!

http://fanatik.ekolay.net/fanatik/SUPER-LIG-Uygun%27dan-olay-sozler!_4_HDetail_88_126986_10.htm

Uygun'dan olay sözler!

Bu sözler olay yaratır... Cim Bom´un Fener´e; Beşiktaş´ın da Liverpool´a yenilgilerine atıfta bulunan Uygun, "Lafım hemen eleştiri yapmak isteyenlere" dedi

Galatasaray’ın Fenerbahçe’ye 6-0, Beşiktaş’ın da Liverpool’a 8-0 yenildiği maçları hatırlatan Uygun, “Evet biz 5 yeriz, 7 yeriz ama 6 yemeyiz. Belki 7 yeriz, 9 yeriz ama 8 yemeyiz” dedi .
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 93>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır