eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 251252253254255 274>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 23:33
Alıntı yapılan eses2606

rıza hoca genç oyuculardan yararlanabilir eksik mevkilerde  .biz onları hiç hesaba katmıyoruz.

Ramazan abi sanmıyorum yararlanacağını. Eldeki gençlerde bir bir kiralandı ve kendini riske atmaz kumar oynamaz rıza hoca.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
azzuri26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Azzuri
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 23:49
Alıntı yapılan olumune_eses

Alıntı yapılan emrahblk_26

herkes transfer allah transfer 5 oyuncu daha alınsa
hala transfer beklenir. gecen yıla oranla daha oturmus takıma sahibimiz bu neden
yetmıyor. her sene ustune koyarak gıdılır  deli gibi oyuncu alınarak bir yere varılamaz.
lütfen daha mantıklı gecerli sonuçlar bekleyelım. süperligte ki 2. senemiz

Yanlız bu takımdan engin gitti onu unutmamak lazım onun yerine en az onun kadar yetenekli bir transfer yapılması şart. Elbette eksik bu takım ve transfere ihtiyacı var...
Engin trabzon kampında ve hazırlık maçlarında en flaş oyunculardan biriymiş takip ettiğim kadarıyla inşallah onun eksikliğini doldururuzConfused
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 00:20
Yıldıray olmamış.

Aklı selim çoğu Eskişehirsporlu bu transferin H.Ünal'ın elinde patlayan bombalardan olduğunu zaten biliyordu.
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
unies26 Liste gör
Yazar

Seçkin Seçil
Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 00:21
Yeni sezon hazırlıklarını değerlendiren Teknik direktör Rıza Çalımbay, Bolu ve ardından Almanya ve İsviçre de yapılan kampların tam istedikleri gibi geçtiğini söyledi. Kamp süresince arkadaşlığın ve uyumun mükemmel olduğunu belirten Çalımbay, "Hazırlık döneminde oynadığımız maçların bir önemi yok. Bu maçlarda yanlışları ve doğruları görme fırsatımız oldu. Bizim için önemli olan lige iyi bir başlangıç yapmak. Lig öncesi katılacağımız TSYD turnuvası da bizim için ciddi bir sınav olacak. Tüm futbolcularımıza bu maçlarda şans vereceğim" dedi.
YILDIRAY
BEKLEMEDE
Transfer konusunda da sorulara cevap veren Çalımbay, Yıldıray ile kendisinin ve Başkan Halil Ünal´ın tekrar görüştüğünü, fakat oyuncunun  Eskişehirspor´a sıcak bakmasına rağmen kulübüyle olan sorunların çözebilmesi için sür istediğini söyledi.
Diğer taraftan takımda savunma, orta saha ve kanatlarda oyuncuya ihtiyacının olduğunu da söyleyen Çalımbay, "Eksiklerimiz herkes tarafından biliniyor.listemizde mevcut isimler var. Yönetim imkanları dahilinde bu görüşmelere devam ediyor" dedi.
KİRALIK VERİLECEK
Gönderilmesi gündemde olan yabancı futbolcular hakkında da bilgi veren Çalımbay, Poljak´ın Belçika liginde bir takıma kiralık verileceğini, Anderson´un Saul ile anlaştığını, Lovrek´in ise takımdan ayrı çalıştığını söyledi.

Benim Yıldıray transferi bir yana dursun asıl merak ettiğim Anderson'dan ve kiralık giderse Poljak'tan doğacak olan yabancı kontejanı boşluğunu dolduracak mıyız?
Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 00:27
Sağlık olsun. Gelme ihtimali çok azdı.. Gelse muhteşem olurdu ama olmadı..

Halil Ünal da iyi reklamını yaptı..
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
Murat2616 Liste gör
Usta Yazar

Murat Güven
Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 00:31
Alıntı yapılan emrahblk_26

herkes transfer allah transfer 5 oyuncu daha alınsa
hala transfer beklenir. gecen yıla oranla daha oturmus takıma sahibimiz bu neden
yetmıyor. her sene ustune koyarak gıdılır  deli gibi oyuncu alınarak bir yere varılamaz.
lütfen daha mantıklı gecerli sonuçlar bekleyelım. süperligte ki 2. senemiz
Tamam kadro bozulmamalı geçen seneden giden futbolcuların yerine yenileri alındı ama bizim kadronun eksik noktaları iyileştirilmediki mecburen giden Batuhan ve Engin in yerine Ümit ve Burak geldi gelenlerin gidenlerden iyi olduğuna eminmiyiz acaba. Emre ve Anderson gitti yerlerine Ragıp , Mehmet ve Adem geldi arada öyle ahım şahım fark bildiğim kadarıyla yok Tayfun ve ahmet gitti Veysel geldi dengeli desek geçen seneye göre takımda iyileşme varmı ben olmadığını düşünüyorum. Ama geçen seneki kadromuz kalmış olsa Vucko , El Saka veya Nadareviçten biri gönderilip yerlerine ilk 11 de oynayabilecek seri bir stoper alınsaydı , ahmedin yerinede ileri geri çalışabilen direk 11 oynayabilecek bir solbek ve orta sahada oyun kurucu ve rakibin oyununu bozan birisi Emrenin yerine Ragıp alınmış olsaydı  bu seneden kat be kat iyi transfer yapmış olurduk. Bakın çok değil 4 transfer bu güne göre çok fark ederdi
Kırmızı Şimşekler
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 00:32
yıldıray olmadıysa iliçi alalım bali ya orta sahasızmı oynucaz!!
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 00:39
Bu transfer döneminde 1 tane bile yabancı futbolcunun ismi geçmedi.Kontenjan doluydu belkide ondandı.Şimdi 1 kişilik boş yer garanti.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 00:44
 Kontenjan doldurmak için adam alınacaksa bırak boş dursun kontenjan.Ben şahsen Polyjak ın kalmasını istiyorum.Geçen sene ne kadar kötü oynasada bu sene lige alışacak,verimli olabilir.Hacettepe maçında Youlaya attığı pası kimse atamazdı veya Denizli maçında son dakikada yine Youlaya verdiği pas,ne kadar verimsiz olsada futbol zekasına sahip,pas vermeyi  biliyor.Hele Bursadaki maçta süper oynamıştı,alda at diye Andersona verdiği pası dedem bile atardı ama Anderson auta atmıştıBig%20smile
S.nalbant
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2009 saat 00:57
Beni sinirlendiren olay;
Çok sn.Başkan'ın aklınca ortaya bir futbolcu ismi atıp gündem oluşturmak,bu gündemle herkesi meşgul etmek "hoş Yıldıray Baştürk"olsa nolur,olmasa nolur,tipik bir müzmin sakat.Olay o değil sanki millet keriz oda sanıyorki uyutuyorum...!
Kimse uyumuyor Başkan,esas uyuyan sensin.Şimdide bir Özgür Bayar'ı saldın ortaya
istikbal gazetesi 
Ama onu alırsın cebine pek dokunmayacaktır çünkü.
Batuhan tamam dedin,adam akıllı görüştünü bile hiç sanmıyorum,Yıldıray olumlu bakıyor dedin keza onunlada adam akıllı görütüğünü samıyorum,ha iyimi oldu transferin yatması bence çok iyi oldu,yukarıdada belirtmiştim zaten kendisi tipik bir müzmin sakat.
Sn.Başkan lütfen olacaklarla uğraş,olmayacaklarla değil... Yada transferlerimiz bitti dedeConfused
Bunca sevdalının geneli olumsuz olsada olumlularda mutlaka var,bu insanların sinir katsayılarıyla oynama.

Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 251252253254255 274>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,553 saniyede hazırlanmıştır